Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! Не знам дали този проблем е за тази група, но пак ще ви попитам. Та защо не мога да правя Live Chat в Facebook при положение че андроидът ми е от новите, а фейсбука ми е на най-новата версия ? Ако някой знае как да мога да правя лайв чат да пише ! Благодаря ! 

Ако не знаете как да си го оправя ми кажете ако може приложение където да правя лайв чат във фейсбук ?

Редактирано от TheLegendBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще рече "андроидът ми е от новите, а фейсбука ми е най-новата версия"?  С каква версия точно на Андроид разполагате,  ?- Напр- 5.0 - 6.0 - 7.0...  Марка, модел на телефона..? И уточнете дали ползвате Месинджър или Фейсбук приложението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, RED ZONE 64 написа:

Какво ще рече "андроидът ми е от новите, а фейсбука ми е най-новата версия"?  С каква версия точно на Андроид разполагате,  ?- Напр- 5.0 - 6.0 - 7.0...  Марка, модел на телефона..? И уточнете дали ползвате Месинджър или Фейсбук приложението.

Андроидът ми е 5.1, телефона ми е Revo You Plus и да ползвам и двете приложения 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито 5.1 е нещо ново, нито телефонът е нещо сериозно. С тези излишни подробности на страна, на каква мрежа се опитваш да ползваш live chat?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, hudyr написа:

Нито 5.1 е нещо ново, нито телефонът е нещо сериозно. С тези излишни подробности на страна, на каква мрежа се опитваш да ползваш live chat?

Ем телефона ми е на теленор, а интернета ни е на близоо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.