Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Русия и Путин - обсъждане.

Препоръчан отговор

преди 13 минути, lsmurf написа:

Според теб ако незачитането на човешките права е просто "вътрешни проблеми"  по голяма част от цивилизования свят не мисли така. Липсата на реакция ще ни постави извън него. Ама важно е да не дразним Путин -нали.

Кои точно човешки права са нарушени на Навални?

На ясно ли си защо е задържан?

преди 2 минути, lsmurf написа:

Бих се радвал ако излезе . И сега не е късно.

Въпросът беше защо не протестираш за липсата на реакция от страна на нашите власти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Днес на 7-ми Октомври е роден най-великия лидер на всички времена, президентът на най-великата държава - матушка Россия - Владимир Владимирович Путин!!! В целият свят са организирани всенародни празне

Жив и здрав още дълги години, защото светът има нужда от него!

Жив и здрав да е! Без него, Русия нямаше да се вдигне на крака, след разпадата на СССР.

Публикувани изображения

на 19.01.2021 г. в 7:12, miro20 написа:

Дето после за присъдите ги осъжда в европейските институции ?

Само да ти припомня, че Русия е извън юрисдикцията на европейските и щатските институции. Такова осъждане е нищо повече от лаене.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, lsmurf написа:

Познах май каква ще ви бъде реакцията.:D

Аз пък разбрах че никой путинист не е изгледал видеото. Ама иначе плямпат помпозно на амбразурата. :)

На руски и с английски субтитри е.

Прекрасна илюстрация с километрични исторически факти от младоста на Путлер, неговите приятели, схеми, документи и пак документи... и т.н. и т.н. как работи МАФИЯТА.

А профаните тук ще ми сравняват със снимки на чекмеджета със салфетки от джъмбо :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, lsmurf написа:

Бих се радвал ако излезе . И сега не е късно.

Лъжеш. Щото знаеш, че по- скоро свинка на джамия ще се качи, отколкото нашето външно да излезе с призив за освобождаване на Асанж.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, M.Николов написа:

Кои точно човешки права са нарушени на Навални?

На ясно ли си защо е задържан?

Правото на живот и здравна грижа. Първо го отравят. Човекът се лекува и се връща веднага в Русия а те го задържат защото видиш ли не ходил да се подписва в милицията докато се лекувал. И това ако не е абсурд? Сега естесвено могат да скалъпят още сто обвинения.

преди 1 минута, Радул написа:

Лъжеш. Щото знаеш, че по- скоро свинка на джамия ще се качи, отколкото нашето външно да излезе с призив за освобождаване на Асанж.

Ти май си попрекалил с напитките . Не съм казал че ще го направят казах че ще се радвам ако го направят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, lsmurf написа:

Правото на живот и здравна грижа. Първо го отравят. Човекът се лекува и се връща веднага в Русия а те го задържат защото видиш ли не ходил да се подписва в милицията докато се лекувал. И това ако не е абсурд? Сега естесвено могат да скалъпят още сто обвинения.

Всъщност, дали е отровен никога не е доказано. Това се твърди от неприятелски за Русия служби, при които Навални избягал уж да се лекува. И после видите ли се връща обратно, където са го отровили. Де бре, тоя блогър ще излезе по- смел от самия Христос! Съшити с бели конци провокации и опит да се произведе герой, от иначе липсващата съпротива.

преди 5 минути, lsmurf написа:

Ти май си попрекалил с напитките . Не съм казал че ще го направят казах че ще се радвам ако го направят.

Така де, а аз казах, че лъжеш, че ще се радваш. Да го напиша по- бавно?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, lsmurf написа:

Ти да видиш, разбираш ли ФСБ искали да отровят Навални, но поради това, че пилота кацнал принудително в Омск руските лекари в Омск го спасили, като забележи не открили никакви следи от отравяне!!!Човека отдавна е приключил с лечението и съвсем спокойно е могъл да се прибере в Русия и да се подпише.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, M.Николов написа:

Ти да видиш, разбираш ли ФСБ искали да отровят Навални, но поради това, че пилота кацнал принудително в Омск руските лекари в Омск го спасили, като забележи не открили никакви следи от отравяне!!!Човека отдавна е приключил с лечението и съвсем спокойно е могъл да се прибере в Русия и да се подпише.

https://btvnovinite.bg/predavania/120-minuti/hristo-grozev-za-da-ostane-politik-navalni-trjabvashe-da-se-varne-v-rusija.html?utm_source=self&utm_medium=article&utm_campaign=Related_Articles

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, lsmurf написа:

И това е така, щото го казва някой си Христо Грозев.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, lsmurf написа:

Там е казано кой е. Е , не е Путин за да можеш да му имаш безгранично доверие. :D

Ми, на мен нищо не ми говори.Разбрах, че е част от британски разследващ екип, но не съм чел нищо съществено писано от него като журналист.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, lsmurf написа:

мн пекан пича. :)  И целия им разследващ екип.

А иначе за тукашните путински клакьори се сетих едни миналогодишни проценти , които са  толкова показателни и актуални и сега а и за съжаление, в бъдеще ще са актуални....

35ced861b2660d6fdefeef8760e53afe.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

мн пекан пича. :)  И целия им разследващ екип.

А иначе за тукашните путински клакьори се сетих едни миналогодишни проценти , които са  толкова показателни и актуални и сега а и за съжаление, в бъдеще ще са актуални....

Много любопитна графика.  Чудя се какво точно добро е направил Путин за България та има такъв висок рейтинг у нас. Може би защото изгониха мислещите хора от страната ни и останаха единици . Мистър 80 процента ще вземе да се окаже прав.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, lsmurf написа:

Много любопитна графика.  Чудя се какво точно добро е направил Путин за България та има такъв висок рейтинг у нас. Може би защото изгониха мислещите хора от страната ни и останаха единици . Мистър 80 процента ще вземе да се окаже прав.

Като им гледаш писаниците тук, защо се "чудиш" ???

Къде по света има толкова промити мозъци, толкова носталгична фейк соц пропаганда, омесена със представите за СССР ? Къде има толкова  масирано рашистко влияние на всякакви нива - и в политиката, и в пРезилденството , и т.н. 

За икономиката и ресурсите дори да не отваряме тема колко сме под чехъл.

Къде и в коя държава има 224 "русофилски" организации ???

Та тия хора и до сега си мислят че мафиотско-олигархичната структура каквато в момента е РФ , е още...  СССР :giggle1:

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, miro20 написа:

преди 12 минути, lsmurf написа:

Мда, а аз пък се чудя защо ли в Мексико Тръмп има само 8(осем)% одобрение!!!В Мексико... в съседите!

Хайде стената е дала някакво отражение, ама 8% си е почти пълно отрицание на САЩ бре!

Ми я виж и Германия!И там три пъти повече се доверяват на Путин!!!

Браво Мирко, само ти можеш сам да се закопаш така.:giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, M.Николов написа:

Да се закопавам ли ?? Напротив :) 

Нещо не си доволен ли от цифрите ? Какво закопаване видя цифрите за Мексико или Германия ?? Аз не виждам нищо учудващо.

За България ми бе акцента, и колко тъжно е това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, M.Николов написа:

Мда, а аз пък се чудя защо ли в Мексико Тръмп има само 8(осем)% одобрение!!!В Мексико... в съседите!

Хайде стената е дала някакво отражение, ама 8% си е почти пълно отрицание на САЩ бре!

Ми я виж и Германия!И там три пъти повече се доверяват на Путин!!!

Ами Тръмп реши че ще ги третира наравно с всички в НАТО и немчугите са му ядосани. За Путин не съм учуден. шовинистите  се харесват един друг.

За мексиканците е обяснимо анти емигрантската  политика на Тръмп е нормално да породи подобни нагласи. Нормално е да си негативно настроен към някой който те мисли за второ качество човек. В тази връзка е и учудването ми от българското одобрение към Путиин.  Въпреки че политиката му непрекъснато говори че ни възприема като второ качество хора нашите сънародници явно са се съгласили че е така и го харесват. Това ми прилича на кучето което въпреки че яде редовно бой от господаря си щом го види започва да размахва старателно опашка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, lsmurf написа:

Ами Тръмп реши че ще ги третира наравно с всички в НАТО и немчугите са му ядосани. За Путин не съм учуден. шовинистите  се харесват един друг.

За мексиканците е обяснимо анти емигрантската  политика на Тръмп е нормално да породи подобни нагласи. Нормално е да си негативно настроен към някой който те мисли за второ качество човек.

Да, ама не са само немчугите и мексиканците, виж, че дори и в Канада(другия съсед) Путин има по-голямо одобрение!

И не само, като цяло се вижда, че Путин е по-одобряван в повечето страни от класацията.

преди 11 минути, lsmurf написа:

В тази връзка е и учудването ми от българското одобрение към Путиин.  Въпреки че политиката му непрекъснато говори че ни възприема като второ качество хора нашите сънародници явно са се съгласили че е така и го харесват. Това ми прилича на кучето което въпреки че яде редовно бой от господаря си щом го види започва да размахва старателно опашка.

Всъщност няма нищо такова, Путин нито веднъж не се е месил в нашите вътрешни дела, нито един път не ни е казвал ще строите това или няма да строите това, както правят примерно от новия ни голям брат САЩ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Да, ама не са само немчугите и мексиканците, виж, че дори и в Канада(другия съсед) Путин има по-голямо одобрение!

Всъщност няма нищо такова, Путин нито веднъж не се е месил в нашите вътрешни дела, нито един път не ни е казвал ще строите това или няма да строите това, както правят примерно от новия ни голям брат САЩ.

Поне не махай с опашка. Запази някакво достойнство.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти запазваш ли достойнство когато дойде някой американски пратеник и нареди да спрем някой наш проект?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, M.Николов написа:

Виц на деня !!!

:lol6:

Не бе николофффф.. просто ни набутаха пРезилдент. Просто сме най угодни и меки за енергийните им геополитики, просто сме с 224 техни организации у нас и т.н. и т.н.  :) 

преди 6 часа, lsmurf написа:

В тази връзка е и учудването ми от българското одобрение към Путиин.  Въпреки че политиката му непрекъснато говори че ни възприема като второ качество хора нашите сънародници явно са се съгласили че е така и го харесват. Това ми прилича на кучето което въпреки че яде редовно бой от господаря си щом го види започва да размахва старателно опашка.

Аз се срещам и за друга поговорка - "те го плюят той си мисли че вали"

:)

Сега разбираш ли карикатурата в подписа ми ? :) 

Това ще се хареса на николоффф

https://www.facebook.com/BGATLANTIC/posts/787862001803700

:) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

Това ще се хареса на николоффф

https://www.facebook.com/BGATLANTIC/posts/787862001803700

Не вярвам да му хареса , но това са наистина азбучни истини и се надявам поне да ги осъзнае. Докато не ги осъзнаем и напавим възможното да премахнем руския модел в развитието на страната ще ни се случва точно това което и досега независимо как ще се казва управляващия. Едно време имаше едно изтичане на информация за план на КГБ "България след Живков" Там имаше подробно разписани всичките неща дето ни се случиха. Идеята беше превръщането на политическата власт на партийната номенклатура в икономическа. Е , осъществяват си я успешно и досега. Затова България крета на опашката а някои хора забогатяват безсрамно като и в Русия. Но има купища клакьори махащи предано с опашчица и  чакащи господарите да им подхвърлят поредното кокалче. Защото много обичат кокалче.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, lsmurf написа:

Държавата отдавна се е разпаднала поне според мен. Не можах да разбера защо точно протестиращите щурмуват министерския съвет. Сигурно защото им се ще те да са на цицката а не са сигурни дали могат по демократичен начин да се вредят та се опитват по насилствен. Мисля че тези неща стават с дебат а не със щурм на зимния дворец ама явно представите на болшевиките са съвсем други . Необходим е залп от Аврора нали.

Няма нужда от никакви залпове, за да ти се смея, как порицаваш чужди управници при положение, че живееш в страна от третия свят. 

Редактирано от Тoни (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване