Премини към съдържанието
Джугашвили

Честит рожден ден на Владимир Владимирович!

Препоръчан отговор

преди 12 часа, miro20 написа:

Аз тръпна, както и целия свят, да види кой ли ще е новия президент на тази огромна ядрена държава

нали той я издигна от пепелта!твоите работодатели искат да крадат оттам?не става!ще си плащат!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, glen написа:

нали той я издигна от пепелта!

РФ беднее, за сметка на увеличаващите си богатството путински  милиардери , то ми говори как " я изправил от пепелта " :) :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, miro20 написа:

РФ беднее, за сметка на увеличаващите си богатството путински  милиардери , то ми говори как " я изправил от пепелта " :) :) :)

ти нали си взимаш твойто?предполагам редовно ти плащат?:lol6:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Spoiler

Да, не се оплаквам. В свободното време отговарям на такива като теб :) Странно... защо ли  ама  нещо въобще не ми пука за теб, нито се интересувам кой за какво ти плаща  ?

Какво мислиш по въпроса ?

Не смея да предположа че по качествените ми аргументи оттдваш на по доброто ми заплащане . :)  Ще те разочаровам.... но товв няма връзка.

Нужно е единствено и само да мислиш самостоятелно , и да не си комплексар, когато нямаш аргументи .

Пробвай. Лесно е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шоуто в разгара си :laughing4:

Шефа на  ОБСЕ Петерсън - Никъде не съм виждал такова нещо :laughing4:

https://tvrain.ru/teleshow/vybory_2018/glava_missii_obse_jan_petersen-459799/?utm_term=459799&utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=instant&utm_content=tvrain-main#0_5__12419_982_0

А в Крим наблюдатели няма.

Не че е нужно де. Интересно че  дори да няма смисъл от фалшификации , вече има доста клипчета как тъпчат урните на подобие на предишните им избори :)  Престарават се....

Шоуто продължава :)

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мирчо, Мирчо, пак гризнахте дървото!!! Владимир Владимирович където и когато ви хване ви пере като сватбарски тъпан!!!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чичко Путин сложи край на чуждата намеса в руските избори, като направи тези избори безсмислени.

за повечето руснаци това е облекчение да не се притесняват никога , че партия, която мрази страната си, може да спечели изборите, да вдигне данъците, да конфискува имущество, да наложи тежки регулации и да покани милиони имигранти от трети страни да се включат в живота на страната и да гласуват за тях!

сега въпросът, който всеки иска да зададе, е дали чичко Путин ще работи през целия си живот!

да пожелаеме дълъг живот на чичко Путин!

той е единственият ефективен срещу западния частен централен банков картел,затова и всички лъжи за него бяха създадени от еврейския банкер Бил Браудър.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, glen написа:

чичко Путин сложи край на чуждата намеса в руските избори, като направи тези избори безсмислени.

Абсолютно си прав :) :) :)

Аз точно затова се чудя, защо въобще се прави тази "симулация на демокрация"  с предизвестен резултат ??

преди 1 час, glen написа:

за повечето руснаци това е облекчение да не се притесняват никога , че партия, която мрази страната си,

Ми "по делата ще ги познаете".  За съжаление цифрите от статистиките , икономистите,  докладите които и аз съм цитирал, не излзиа че Путлер много обича народа си . Но ако погледнем с колко млрд са забогатели в повече последните години олигархията и приятелите му , докато  народа върви надолу, би х казал че Путлер  изключително много обича именно олигарсите. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, Мойра написа:

Голям смях се смяхме сутринта със съпругата ми. Баси, отиваш на избори и отвън те чака водка и сельодка...ама плаща ли се ?

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, nikssi написа:

Голям смях се смяхме сутринта със съпругата ми. Баси, отиваш на избори и отвън те чака водка и сельодка...ама плаща ли се ?

Не се плаща, разбира се.

И в Русия е било така.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, nikssi написа:

giphy.gif

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Не се плаща, разбира се.

И в Русия е било така.

:D  А, в Америка ? Според мене доста тъпо ама те си знаят.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, nikssi написа:

:D  А, в Америка ? Според мене доста тъпо ама те си знаят.

При руснаците е традиция да се черпят след избори, навярно и в Америка са хапнали и пийнали.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Мойра написа:

При руснаците е традиция да се черпят след избори, навярно и в Америка са хапнали и пийнали.

Ей тия - трите неща!!!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miro20 написа:

Путлер много обича народа си

да,и народа го обича,той е готов за вечния монарх на Русия!

огромни президентски избори в Русия, хората са дошли с цялата антируска западна пропаганда и отиват в избирателните секции, за да натъркат носовете на чуждестранните посредници.73 процента!дали и ние ще имаме някога Човек когото толкова да обичаме?

• Харесва ми 2
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, glen написа:

да,и народа го обича,той е готов за вечния монарх на Русия!

огромни президентски избори в Русия, хората са дошли с цялата антируска западна пропаганда и отиват в избирателните секции, за да натъркат носовете на чуждестранните посредници.73 процента!дали и ние ще имаме някога Човек когото толкова да обичаме?

Първо попитай „дали и ние ще имаме някога Човек“, пък дали ша го убичами .... 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, glen написа:

той е готов за вечния монарх на Русия!

Да добре. Тогава пак се питам... защо е тази "симулация на демокрация"  и демократични процедури ???  Ми да си го коронясат  и готово.

Някои може и да се подмокрят на такива "мечти" за вечни монарси , но всеки разумен човек разбира че това няма как да е на добре.

преди 3 минути, glen написа:

дали и ние ще имаме някога Човек когото толкова да обичаме?

Политик не може и не би трябвало да "се обича". А да се критикува, особенно когато се проваля.

А Путлер  спрямо народа се провали. Печели единствено и само заради военния си комплекс, агресивна и често нагла  международна политика, а най големия му коз е "зомбоящика" и подконтролните лакейни медии, които именно градят тази "любоффф" в народа.Който е накаран да "преглътне" падането на доходите, и това че от трилионите потоци от нефт газ и др, печелят само олигархичната мафия на Путлер.

преди 5 минути, glen написа:

за да натъркат носовете на чуждестранните посредници.73 процента

Тъй ли ! ?? ?НЕ може д абъде... Той съвсем неочаквано разби носовете на всички чужденци  :) :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, miro20 написа:

А Путлер  спрямо народа се провали

да,така е!аз мислех че ще спечели с над 90 процента!

преди 8 минути, miro20 написа:

печелят само олигархичната мафия на Путлер.

за мене е по важно че се справи с еврео-руската мафия!:lol6:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, glen написа:

да,така е!аз мислех че ще спечели с над 90 процента!

Само-о-о... ми това е провал бе!!!!

Трябваше да са 99,9% (както в „доброто старо време“)

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Путин печели категорично четвърти мандат

Цитат

Руският президент Владимир Путин печели категорично президентските избори в Русия. Според първите частични резултати, обявени от Централната избирателна комисия, при преброени около 20 на сто от бюлетините: Владимир Путин печели изборите с резултат от 71, 97 на сто.

Честито, Владимир Владимирович!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, jhoro написа:

Само-о-о... ми това е провал бе!!!!

Трябваше да са 99,9% (както в „доброто старо време“)

Жириновски вчера обеща да тресне америка и веднага дръпна малко от гласовете!:lol6:

• Харесва ми 2
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, glen написа:

Жириновски вчера обеща да тресне америка и веднага дръпна малко от гласовете!:lol6:

Аха-а-а, имаме крадлец!!!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, miro20 написа:

Да добре. Тогава пак се питам... защо е тази "симулация на демокрация"  и демократични процедури ???  Ми да си го коронясат  и готово.

Някои може и да се подмокрят на такива "мечти" за вечни монарси , но всеки разумен човек разбира че това няма как да е на добре.

Политик не може и не би трябвало да "се обича". А да се критикува, особенно когато се проваля.

А Путлер  спрямо народа се провали. Печели единствено и само заради военния си комплекс, агресивна и често нагла  международна политика, а най големия му коз е "зомбоящика" и подконтролните лакейни медии, които именно градят тази "любоффф" в народа.Който е накаран да "преглътне" падането на доходите, и това че от трилионите потоци от нефт газ и др, печелят само олигархичната мафия на Путлер.

Сороститутките ако си направят труда да видят развитието на Русия през годините на Путин може и да им дойде на акъла защо хората го харесват. А иначе това, което уверено върви към дъното е горката ти родина, неумело водена от тиквун, намаляваща с по около 50 000 души на година.

А на теб проблемът ти е че още 6 години само ще плюеш по форумите.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.