Премини към съдържанието
Джугашвили

Честит рожден ден на Владимир Владимирович!

Препоръчан отговор

В последно време публикуваш нелепост след нелепост.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чичко Путин обеща да превърне Русия във водещ доставчик на екологично чиста храна в Азиатско-тихоокеанския регион!

https://www.sott.net/article/367107-Putin-vows-to-make-Russia-a-leading-supplier-of-ecologically-clean-food-to-the-Asia-Pacific-region

5a0425fcfc7e93ef678b456a.jpg

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, glen написа:

чичко Путин обеща да превърне Русия във водещ доставчик на екологично чиста храна в Азиатско-тихоокеанския регион!

..,там е истината!!! В ЕС всичко е ГМО!!! Нали се сещаш, че Байер купиха Монсанто!!! Познай от тук насетне какво ни чака!!!

Редактирано от Джугашвили (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истината е малко по различна както винаги :) Първо , защото стандартите в храните, колкото и да не ви харесва, се спазват в по голяма степен , и се говори за това именно в ЕС и "злия запад" .

В РФ и  др контрола е много по занижен , и за тези неща обикновенно не се говори .

Много е интересно как "чичко Путя" ще изнася екологично чиса храна, като според техните статистики , половината  от маслата например, са  със заместители, https://otr-online.ru/news/kazhdoe-vtoroi-slivochnoe-67503.html

Фалшификатите при саламите и кашкавалите  пък са  75 %  http://www.rbc.ru/business/18/04/2017/58f4b2359a7947bcb573ac30

КАк ще изнася чиста храна, след като замени самолети срещу огромни доставки палмово масло от Индонезия  ?? :)  https://www.vedomosti.ru/politics/articles/2017/08/07/728196-indoneziya-istrebiteli

Мислете малко ...

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, miro20 написа:

Много е интересно как "чичко Путя" ще изнася екологично чиса храна,

ако беше сорос-да!но щом чичко ти Путин е обещал,значи това ще се случи!

detail_2505385892624f18d95db530b8373bef.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"По делата ще ги познаете"  са казали някои по умни от всички нас...

Аз цитирах дела...  ти ми цитираш какво "ще" ...  та... ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.11.2017 г. в 6:21, miro20 написа:

Истината е малко по различна както винаги :) Първо , защото стандартите в храните, колкото и да не ви харесва, се спазват в по голяма степен , и се говори за това именно в ЕС и "злия запад" .

В РФ и  др контрола е много по занижен , и за тези неща обикновенно не се говори .

Много е интересно как "чичко Путя" ще изнася екологично чиса храна, като според техните статистики , половината  от маслата например, са  със заместители, https://otr-online.ru/news/kazhdoe-vtoroi-slivochnoe-67503.html

Фалшификатите при саламите и кашкавалите  пък са  75 %  http://www.rbc.ru/business/18/04/2017/58f4b2359a7947bcb573ac30

КАк ще изнася чиста храна, след като замени самолети срещу огромни доставки палмово масло от Индонезия  ?? :)  https://www.vedomosti.ru/politics/articles/2017/08/07/728196-indoneziya-istrebiteli

Мислете малко ...

Ама не думай!!! За твое най-голямо нещастие, работя точно в тази сфера!!! Та не ми обяснявай точно на мен, колко са качествени храните им и колко се спазват стандартите!!! Те и Фолксваген спазваха екологичните стандарти и изисквания, ама какво стана??? Накрая всички немски автомобилни концерни не могат да сварят да си изтеглят автомобилите от пазара!!! При храните нещата не са по-различни!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За такива спекуланти като теб  именно казах "в ПО ГОЛЯМА СТЕПЕН" .Нещо не коментираш 75 и повече процента фалшификати, и то официално признати от СОБСТВЕНАТА им статистика . :)

Вероятно няма държава по света в която стриктно и на 100 % да се спазват  стандартите, затова акцентирах на сравнението. И колко е смешно и наивно един  от най  некачествения пазар  да претендира за "износ на чисти продукти " :):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое от написаното не ти е ясно!!! Повече от показателно е, кой е спекуланта!!!

Цитат

Ведомство для проверки взяло образцы 64 торговых марок: как российских, так и зарубежных производителей. 

Именно затова наблягат на родното си производство, защото внесените от ЕС хранителни продукти не отговарят на високите руски стандарти и са пълни боклуци!!! Нали и при нас ги хванахме!!! И не е само при нас!!! В други държави резултатите са същите!!! Просто европейските производители са го ударили на печалбарство и тровят хората, за сметка на печалбите!!! И няма никакво "В ПО-ГОЛЯМА СТЕПЕН", пълни боклуци са!!! А за автомобилостроенето 100% от германските производители се оказаха извън всякакви екологични стандарти!!!

Редактирано от Джугашвили (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10/10/2017 в 7:26, valkiria1 написа:

Цирка на невежеството продължава с пълна сила в тази темичка. Опитайте да споделяте невежеството си с някой от вашия ранг. Еврейската история и политика  са единствените тестове , които освен тези за някоя нещастна любов веднага грабват вниманието на публиката и провокират първосигнални реакции. Особено политическите чалга вицове на Джугашвили.

Аз не познавам арабин, който да знае да има държава на име Палестина. Няма такъв. Пробвайте да намерите вие такъв:lol6:Апропо, преди да почнете да се надпреварвате да си мерите невежеството,  вземете ми покажете едни лични документи на някои "палестинец". Това като начало е един правилен ключ към разбиране на въпроса.

Хм, какво да ти кажа, всеки има право на своите симпатии. На мен твоите пристрастия  не ми пречат. До ден днешен има арабско племе друзи, които са честни и лоялни към евреите, дори служат в армията на Исраел.

Най -сигурно е , когато ревеш за "палестинците"  и  оплакваш съдбата им да прочетеш за споразумението Сайкс- Пико. Повече от сигурно е, че сега за първи път ще посегнете всичките  към чичко Гугъл за да се информирате. Документа е открит в архивите на руския император след Революцията.Това е началото на конфликта в ония земи   и началото на заложената съзнателно омраза и напрежение.  Там ясно е написано кой ще е кум, кой сват и кой на булката брат.

Нали ви писах вече, когато  "говорите" миризливо , когато ревете  информирайте се , иначе се получават големи конфузи.

Там е работата, че Палестина е имало още като е нямало Изсраел. И Палестина отново ще има, а за Изсраел не е ясно дали ще го има:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Джугашвили написа:

защото внесените от ЕС хранителни продукти не отговарят на високите руски стандарти

:):) Виж, можеш да възхваляваш кокото си искаш  "виоките руски стандарти" , само че статистиката е също показателна.

Какво ще кажеш да сравним средната продължителност на живота в държавата с "високи руски стандарти", и тези в ЕС, САЩ, Канада ?

пп

И малко уточнение за :

преди 2 часа, Джугашвили написа:
Цитат

Ведомство для проверки взяло образцы 64 торговых марок: как российских, так и зарубежных производителей. 

Именно затова наблягат на родното си производство, защото внесените от ЕС хранителни продукти не отговарят на високите руски стандарти и са пълни боклуци!!!

Това се отнася при поверките за сливочното масло, т.е. бутера. Останалото са статистики и коментар за правилата на руското производство

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11/8/2017 в 14:38, miro20 написа:

те това е младеж  един ден и калашници ще им дадът 

а наще дебелачета  нека покемончета да гонят за отслабване от чипсоветe .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плачете путинисти... айфоня , подарък от КАдиров за най  добри стихове за Путя , вече е подарен...

:lol6:

Ким чен ун си гризе ноктите от завист...  :)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро ти си гризеш ноктите от завист. Инициативата е похвална, да си ползва телефончето със здраве. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О да...  направо съм изгризал и ръкавите :)

Нали много добре разбираш какво искам да покажа с тези изключително показателни малоумщини и смеххории на които вие се възхищавате ? :)

Колко тъп трябва да си за да пееш песнички и стихове за бат ти Бойко, за Стани шеф, за Доган ако щеш... или за Тръмп ?

Да, ако имаше такива песнопения за Тръмп или за Меркел , какво бихте казали ? колко е деградирала западната система и общество ... е най малкото :)

Обаче щом е за другаря  новорашист Путлер... ооо ... "похвална инициатива"   :)

"похвалната инициатива " нали забеляза че  е с възхвала "аллаху акбар" ?

Браво браво ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, miro20 написа:

Колко тъп трябва да си за да пееш песнички и стихове за бат ти Бойко, за Стани шеф, за Доган ако щеш... или за Тръмп ?

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Yvan Sergeev написа:

Да де.. тъпо е. Изключително тъпо . :):):)

За пръв път чувам тази повръщня за ББ , но благодаря че доказа това което казвам. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много добре разбирам, че в слабите дни трябва да се отчетеш с нещо и да се напънеш да изглежда шокиращо. Нещо не се получава. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз разбирам че си злобееш  със стандартните си личностни обиди  просто  "за спорта"... и защото нищо друго не можеш да измислиш Проблема си е твой.

То вече се получи. "Похвалната инициатива" както ти каза,  вече приключи с аллаху акбар... ти май така и не можа да се включиш с някое помпозно стихотовренийце в тази толкова "похвална инициатива" . :)

повръщнята за ББ кърти мивки . Направо закопа Джоржано :):)

Разликата  с "похвалната инициатива" е че  дори най върлите герберисти биха се изсмяли на тази простотия, докато "похвалната инициатива" на аллаху акбар , си е напълно сериозна, публична,  с истински подаръци , с истински Кадиров, с истински и искренни "почитатели" на божеството Пу .

Жалко е само че засилват децата в тази политическа помия... но...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив, по-скоро съм отегчен. Не знам какъв ефект търсиш с това. Ще те докладвам за спам, както ти припна да докладваш, че съм постнал грозната ти снимка. Разбирам, че те е срам и се пазиш. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В темата за Владимир Владимирович Путлер , да се пише за "похвални инициативи" в негова възхвала... било спам ? :):) :lol6:

Относно снимките ми , мога да ти дам ако искаш. Но защо ти е ? мен твоя снимка не ми трябва. :)

Не се ли усещаш колко си жалък ?  Спокойно мога да си покажа и цял албум. Какво ще те стопли това  ?

Какво искаш да покажеш ??  сериозно приятел !?  :) Ти самия нямаш отговор на това.

Включително и зщо се подиграваш с ника ми в твоя подпис.

Защо си се филмирал и комплексирал толкова от мен ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, как да не се комплексира човек от нещо като теб. Сложи си някоя снимка от албума за аватар, да те гледат 'ората кой си. Ама май се срамуваш от себе си.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, miro20 написа:

:):) Виж, можеш да възхваляваш кокото си искаш  "виоките руски стандарти" , само че статистиката е също показателна.

Да, разбира се!!! Статистиката е показателна за внесените в матушка Россия стоки!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Spoiler

преди 13 часа, иноТ написа:

Е, как да не се комплексира човек от нещо като теб. Сложи си някоя снимка от албума за аватар, да те гледат 'ората кой си. Ама май се срамуваш от себе си.

Разбира се че мога да сложа. И съм слагал. Само че не виждам други да го правят ? Според теб е защото се срамуват ли ? Не разбира се. Просто няма никакъв смисъл.

Да не се повтарям - прочети какво ти казах по назад , и се виж колко си жалък с това беззъбо комплексарско поведение и заяжданици . :)

Има ли някой друг тук който да е психясал и  филмирал като теб и да се подиграва и заяжда с чужди никове и профили ?

преди 13 минути, Джугашвили написа:

Статистиката е показателна за внесените в матушка Россия стоки!!!

За произведените . Чети пак. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак деца впрегнати  за дядя Вова :) 

Гитлерюгенд ряпа да ядат...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.