Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

При изходящи и входящи разговори снимката на контакта не се показва в цял екран а в малък кръг на екрана .Няма допълнителна настройка за това .С Андроид 7 е.Има ли възможност за показване в цял екран.Изтеглих доста приложения но не става.Благодаря предварително за отделеното Ви време и евентоално решение.Дано намеря нужното 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При 4.3 и 4.4 помня, че снимката беше сравнително големичка. Сега, дори при чист 7.0 и 8.0, снимката е едно сравнително малко кръгче(наистина нелогично, предвид оставащото свободно/"празно" пространство). Или използвай някое от споменатите приложения, или се откажи и свиквай.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Person написа:

Явно това позволява Андроид 7....

КАТО ЧЕ ЛИ ДА ТОВА ПОЗВОЛЯВА АНДРОИД 7.ПОНЕ ТОВА КОЕТО ПРОЧЕТОХ ВЪВ ФОРУМА.БЛАГОДАРЯ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм със Samsung A5 2016,и нямам твоя проблем...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КАК СТАВА ПРИ ТЕБ НАСТРОЙКАТА ЗА ДА ТИ СЕ ПОКАЗВА СНИМКАТА НА КОНТАКТА В ЦЯЛ ЕКРАН .ПРИ МЕН НЯМА ВЪОБЩЕ ТАКАВА .ИЗТЕГЛИХ ДОПЪЛНИТЕЛНО ПРИЛОЖЕНИЕ НО ПО ТОЗИ НАЧИН ПРОВЕЖДАНИЯ РАЗГОВОР НЕ Е МНОГО ИЗЧИСТЕН ОТКЪМ ШУМ.АКО МОЖЕШ И ИМАШ ЖЕЛАНИЕ ОБЯСНИ .БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.АКО НЕ ПАК БЛАГОДАРЯ .НЕЗАВИСИМО ДАЛИ АЗ НАБИРАМ ИЛИ МЕ ТЪРСЯТ СНИМКА КОНТАКТ ИЗЛИЗА САМО МАЛКО КРЪГЧЕ В СЛЕДАТА НА ЕКРАНА ПРИ МЕН Е ТАКА 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.