Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! Пред раздяла съм със старата ми конфигурация и искам да сглобя нещо ново което да е най-оптимално за тази видео карта ! Трябват ми дъно,процесор+охлаждане,кутия и рам памет. В момента разполагам с видео GTX 1080 Ti, SSD hard SanDisk Ultra II 960GB, Hdd 3 Tb Toshiba и захранване -FSP Raider 650, 650W ! Монитора ми е Dell U2715H 2560 x 1440 ! Компютъра ще се ползва за игри и филми без работна насоченост !! Моля предложете ми нещо добро което да избера за да комплектувам тези неща ! Бюджет до към 1600 лв плюс минус ! Благодаря ви !!!!

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Intel Core i7-8700K Ако това е вярно макар и да ме съмнява много е добре!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1000  ЛВ ЩЕ го пуснат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, goodly написа:

Intel Core i7-8700K Ако това е вярно макар и да ме съмнява много е добре!

Добре е лошото е че отстрани седи една много кофти цена и не се знае докога ще е задраскана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам нищо,което да ме впечатли в маркираната цена.В момента тези процесори не са налични,има възможност за предварителна заявка.В някои държави в Западна Европа очакват лимитирани наличности следващата седмица.Такаче,кога реално могат да предоставят въпросните процесори е под въпрос.Интересно как при ревютата умело не желаят да посочат и негативните им характеристики,но всички наблягат над" феноменалната" честота от 5 Ghz за сметка на великолепни температури около 86 -92 градуса.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Не виждам нищо,което да ме впечатли в маркираната цена.В момента тези процесори не са налични,има възможност за предварителна заявка.В някои държави в Западна Европа очакват лимитирани наличности следващата седмица.Такаче,кога реално могат да предоставят въпросните процесори е под въпрос.Интересно как при ревютата умело не желаят да посочат и негативните им характеристики,но всички наблягат над" феноменалната" честота от 5 Ghz за сметка на великолепни температури около 86 -92 градуса.

E, господин Roman der8auer трябва и той хляб да яде, иначе откъде ще взима парички да съсипва Тредрипъри в тубата :)

На мен лично ми е чудно кой ще купува малките процесори до догодина. Някак не ми се струва логично да си вземеш 8100 с дъно z370. За 8400 човек може да се замисли, но ако е поне малко с акъла си пак би взел ryzen 1600 и би го клокнал. Най-малкото за малко по-ниски кадри имаш HT. Все пак и аз съм с дъно по-скъпо от процесора, но мисля да го ползвам поне за един ъпгрейд,докато при Интела е това,което е. Като и с това дъно си спестих месеци ядове,които хората с други марки и ценови класове имаха.

Иначе по темата, да 8700К е варианта. Особенно с хубаво охлаждане.Нямам мнение за Deepcool-a, но в БГ така или иначе няма особенно голям избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой ли пък би си взел сега 7700К, при представянето на 8700К. Трябва да е съвсем изперкал...

Иначе добър ход от Интел. 8100 с подходящо H310 дъно обезмисля всичко до 1400. 8400 е на кантар с 1600, но и там е въпрос на приоритети. Очаквам намаление от АМД, но ще видим...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз не бих купил ако бюджета ми е 1600лв. Защото цената между двата процесора ще е корено различна. И бюджета трябва да НЕ е по малко от 1800/900лв със 8700К. Защото тука имаме по висока честота, повече кеш, повече ядра за което ще си платим минимум 200лв максимум 300 отгоре над цената на 7700К, поне тъка си мисля аз. Или по скоро бих изчакал i5-8600k или пък по бюджетния i5-8400.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.