Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Интересувам се от добър татуист в София, който взима по-малко от 80лв на час и сте доволни от него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добрите са в Софийският централен.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.10.2017 г. в 19:31, Gabriella Shirkova написа:

Здравейте,

Интересувам се от добър татуист в София, който взима по-малко от 80лв на час и сте доволни от него?

Аз моят татус си го направих в Sofia Tattoo Ink намиращо се на ул. Парчевич 55 

Много съм доволен, взимат 80лв на час, но са едни от най-добрите в страната. Ако не ти пречи, отиди и поговори с тях, собственикът е Емил Сапаревски. Препоръчвам да разгледаш сайтът им, който съм ти дал, а може и да чукнеш името на Емил в гугъл за да видиш отзивите. Имат и фейсбук страница, но тъй като съм затворил профила си във фейсбук, не мога да ти кажа страницата им там. Изключително точни и коректни, изключително много държат на хигиената, комуникативни и веселяци. Аз съм много доволен и ако реша да се татуирам отново, пак там ще го направя. Те са не просто татуисти, а истински артисти. 

Надявам се да съм помогнал

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.10.2017 г. в 20:31, Gabriella Shirkova написа:

Здравейте,

Те парите се взимат не "на час", а в зависимост от големината на татуировката, май, и дали е цветна.  А бих препоръчала Илчо - се казва момчето, ако още е там

Nuance Art Studio, ул. „Опълченска“ 78

088 939 8940

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.