Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, отпред пред 1 кутия има 2 изхода за Микрофон и Слушалки но не работят. Преди няколко дни е правен формат и сега има проблем със драйверите, а преди това работиха след инсталация на подходящ драйвер, които бяха инсталирани след като компа трябваше да отиде на сервиз и м/у временно стана дума за тези буксички. Но сега както казах след формата пак не работят. Някой дали може да помогне?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо проверете дали кабелите на предните букси са свързани с дънната платка и то правилно както е по ръководството на дъното.

Също така може да споделите какво точно е дъното Ви за да видим каква е звуковата карта, а Вие да кажете кой драйвер точно е инсталиран и за коя ОС говорим.

Микрофона и слушалките работят ли коректно когато са свързани на задния панел?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Операционна система и точен модел на дънната платка. Двете неща, които трябваше да бъдат споменати в първия пост...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка и модел да дънната платка.Търсиш си звуковите драйвери в сайта на  производителя.След като ги инсталираш, кликаш върху жълтата папка (горе, вдясно) и ще ти излезе тоя прозорец "Connector Settings".Махаш чавката от първото.

image.thumb.png.dba257206ba0f8e3fe72be19a13ca81b.pngт

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махни горната отметка на снимката

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното  е Gigabyte H81M-S1/1150 Със Win7 64bit

Edit: Горе нямах отметка, ама като сложих и стана! благодаря. Може да затваряте темата! :)

Редактирано от korica (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@hudyr, ако нямаше драйвър, нямаше да има контролен панел на Realtek

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.