Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте не знам дали пиша в точния раздел нов съм тук имам проблем имам таблет linx7 32гб  1гб Рам двоядрен процесор по 1,33 с win 10 мога ли да му сложа андроид  имам го от скоро направих си бартер дадох самсунг галакси гранд нео плюс но теблета няма място за сим карта и не мога да го ползвам като тел. пуснал съм го да го продам за да мога да си взема друг тел. но никой не иска таблет с win 10 и ако може да се сложи моля кажете ми :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, DeTroYt написа:

здравейте не знам дали пиша в точния раздел нов съм тук имам проблем имам таблет linx7 32гб  1гб Рам двоядрен процесор по 1,33 с win 10 мога ли да му сложа андроид  имам го от скоро направих си бартер дадох самсунг галакси гранд нео плюс но теблета няма място за сим карта и не мога да го ползвам като тел. пуснал съм го да го продам за да мога да си взема друг тел. но никой не иска таблет с win 10 и ако може да се сложи моля кажете ми :shy11:

не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, DeTroYt написа:

"..........никой не иска таблет с win 10........".Това го постни в раздела за Windows, за да се усетят колко са зле някой хора, които боготворят десетката.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Емил Костов написа:

"..........никой не иска таблет с win 10........".Това го постни в раздела за Windows, за да се усетят колко са зле някой хора, които боготворят десетката.

От Майкрософт с половин уста признават че win 10 mobile е провал. Пълна липса на интерес от разработчиците на приложения, въпреки че се подпомагат усилено. Да се надяваме че с това ще се сложи край на глупостите им и windows отново ще бъде насочена и разработвана с цел да се ползва на компютри, а не на GSM, калкулатори или на цигулки. Просто да не са толкова лакоми. 

Иначе мобилната версия е друго животно. win10 на настолната ми машина се държи много добре. Казал съм отдавна - минах от 7 към 10 още веднага щом пуснаха ъпдейта. И нищо не ми липсва, а в много отношения е по-добре. Така че... няма нужда май да си държим още win XP. За линукс и други ОС дето не мога да си инсталирам софтуера който ползвам не ми се говори. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, eminem_vr написа:

От Майкрософт с половин уста признават че win 10 mobile е провал. Пълна липса на интерес от разработчиците на приложения, въпреки че се подпомагат усилено. Да се надяваме че с това ще се сложи край на глупостите им и windows отново ще бъде насочена и разработвана с цел да се ползва на компютри, а не на GSM, калкулатори или на цигулки. Просто да не са толкова лакоми. 

Иначе мобилната версия е друго животно. win10 на настолната ми машина се държи много добре. Казал съм отдавна - минах от 7 към 10 още веднага щом пуснаха ъпдейта. И нищо не ми липсва, а в много отношения е по-добре. Така че... няма нужда май да си държим още win XP. За линукс и други ОС дето не мога да си инсталирам софтуера който ползвам не ми се говори. 

Аз също се надявам!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9.10.2017 г. в 20:54, DeTroYt написа:

никой не иска таблет с win 10 и ако може да се сложи моля кажете ми :shy11:

Щот' са им промили мозъка с тоя малоумен андроид, дето държи да запълни всеки свободен бит РАМ. Телефонът ми беше с 8-ца в продължение на 1 година, после го ъпдейтнах до 10-ка. И преди нямах проблеми, и сега нямам. Извод? Уиндоус не е за тъпи задклавиатурни устройства. Да не говорим, че за Андроид е пълно с фейсбук и други вируси, докато за устройства с Уиндоус такова нещо не съществува.

• Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, rado84 написа:

Щот' са им промили мозъка с тоя малоумен андроид, дето държи да запълни всеки свободен бит РАМ. Телефонът ми беше с 8-ца в продължение на 1 година, после го ъпдейтнах до 10-ка. И преди нямах проблеми, и сега нямам. Извод? Уиндоус не е за тъпи задклавиатурни устройства. Да не говорим, че за Андроид е пълно с фейсбук и други вируси, докато за устройства с Уиндоус такова нещо не съществува.

Не те ли е срам да си сложиш тази титла! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, П.Петров написа:

Не те ли е срам да си сложиш тази титла! 

Коя? "Твоят Господ Бог" ли? Никак не ме е срам, аз съм атеист. :D

• Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, rado84 написа:

Коя? "Твоят Господ Бог" ли? Никак не ме е срам, аз съм атеист. :D

Кат си атеист защо включваш неща, там където не са ти ясни?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ооо, сега разбирам какво става - за теб андроидът е религия. Това си е твой проблем, не мой. Blow me.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До господа - къде " боже " видя реално действаш вирус на андроид . Ако изобщо знаеш какво е реално действаш вирус изобщо .

Или и ти като част от "стадото божие " си само чул за нещо си и вече се биеш в гърдите и си готов да си раздереш ризата че вирусите по андроид са нещо което всеки човек си е задължен да "прихване " ако не е с някоя версия на Windows . Питам те риторично дали изобщо знаеш на каква основа е писана ОС Android ? Ако не знаеш , прочети . Атеизма както и фанатизма са крайни форми , но в двата варианта , особено в първия трябва много четене .

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, PC doctor написа:

До господа - къде " боже " видя реално действаш вирус на андроид . Ако изобщо знаеш какво е реално действаш вирус изобщо .

Ооо, недей толкова категорично. Това, че Android е на основата на Linux ядрото изобщо н го прави вирусо устойчив. Руутнат Android е една от възможно най незащитените системи, с която съм си имал работа. Разбира се и задклавиатурното устройство участва, както и в Windows, много са малко вирусите и спамът, които да пробиват системата без това участие. Реален, личен случай - телефон с Android, рутвам го за да инсталирам разни благини. После, по нездрав навик от Windows средите, решавам да инсталирам платен софтуер по "безплатният" начин - apk от неизвестен сайт. Не, че нещо, просто исках да се убедя, дали този софтуер изобщо ще проработи (Link2SD), преди да снеса малко левчета. Иии, не проработи, но такива вируси накачва и така се интегрира в системата, че реално още няма махане. Android се разполага на мисля, 16 дяла и повечето са скрити. Това нещо така се набута сред системните приложения, че прецака recovery-то и ресетът. Връщаш, уж до заводско състояние, а то - същият образ, по времето, когато се е намърдал вирусът, дори рутнато. Реално няма махане, освен с махане с руут експлорер на заразените файлове, но няма как да ги знаеш всичките. Антивирусните за Android са смешка. И единственото решение - спираш зловредните процеси и ги забраняваш (но пак няма гаранция, че си нацелил всичко), голяма играчка и след ресет, пак така, наново. Перманентно решение е, префлашване на целият Android през компютър, но за мой късмет, има някакъв проблем и с буксата за USB кабелът и с драйверите, или първото пречи и на второто. Не е неразрешимо, но вирусите за руутнат Android със сигурност са по зли от тези за бозата, спамът в браузърите също е по гаден и по-труден за блокиране.

Иначе за телефон бих предпочел Android пред Windows, но от личен опит мога да кажа, че нямало вируси за Android е голям мит. Чакам чист Linux за смартфони, там вече може да се каже, че сигурността ще е на ниво, дори и задклавиатурното устройство да не внимава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.10.2017 г. в 14:28, PC doctor написа:

Или и ти като част от "стадото божие " си само чул за нещо си и вече се биеш в гърдите и си готов да си раздереш ризата че вирусите по андроид са нещо което всеки човек си е задължен да "прихване " ако не е с някоя версия на Windows . Питам те риторично дали изобщо знаеш на каква основа е писана ОС Android ? Ако не знаеш , прочети . Атеизма както и фанатизма са крайни форми , но в двата варианта , особено в първия трябва много четене .

Поздрави !

Много добре знам на каква основа е писан Андроид - на Линуксова. И понеже Линукс е с отворен код, куцо, кьораво и сакато може да бърника както си иска по него и съответно да му напише вируси. Ето го и резултатът от това, че с отворен код:

https://www.vesti.bg/tehnologii/virus-za-android-e-haknal-nad-milion-potrebiteli-6062234

http://www.digital.bg/nov-virus-za-android-se-krie-kato-facebook-whatsapp-i-viber-prilozheniq-v-google-play-article508129.html

А Windows mobile е със затворен код, до който достъп има само Майкрософт (не го дават дори на разработчици на приложения) и затова:

https://www.quora.com/Can-a-Windows-phone-get-a-virus

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Microsoft Windows, като е със затворен код, да не би да е добре защитена ОС? Вируси за WP почти няма, защото базата потребители е малка. Какъв е смисълът да пишеш вирус за ОС, от която дори разработчиците на приложения не се интересуват? Въобще не намесвай отворения код. Андроид просто е популярен, както и iOS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от extreminator
      Здравейте.
      Тези дни се замислих, за какво всъщност използвам смартфона си и стигнах до заключението, че вместо да гледам към LG G3, има по-голям смисъл да премина на iPhone. Просто не ползвам 7/8 от функциите на Android и реших, че няма смисъл. Плюс това, имам Android таблет, което до голяма степен обяснява нещата (ползвам повечето функции от него). Обаче не съм запознат особено много с iOS и имам доста въпроси, които ме вълнуват, преди да си взема iPhone. Започвам:

Мога ли да си качвам MP3/FLAC музичка от PC-то, не да я купувам от iTunes?

Има ли приложение Spotify за iOS?

В какъв формат снима видеото iPhone?

Мога ли да споделям съдържание от iPhone към Smart TV през DLNA, Wi-Fi Direct, Wi-Di или Miracast?

Има ли вариант за някакъв Weather Widget или подобно приложение с нотификации?

Има ли синхронизация на контактите с Facebook?

Има ли смисъл от jailbreak и нарушава ли се гаранцията?

И тъй като работя в Техномаркет - US или UK iPhone е по-добре да си взема?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.