Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,реших да сменя сегашния си телевизор с нещо по-ново и по-голямо. Гледам,че в емаг има много голям избор на LG телевизори до 800-900 лв,около 40-43 инча. Но бих искал съвет,как се справят телевизорите им. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Малкия стар войник написа:

Здравейте,реших да сменя сегашния си телевизор с нещо по-ново и по-голямо. Гледам,че в емаг има много голям избор на LG телевизори до 800-900 лв,около 40-43 инча. Но бих искал съвет,как се справят телевизорите им. 

LG имат сигурно хиляди модели телевизори. Как се представят ли? Различно.

Колко е максималния бюджет, какви са изискванията и от къде ще се поръчва? Смарт на телевизор ползвал ли си преди и защо според теб ти е нужен?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При наличието на толкова android mini pc- та (въпреки, че аз ползвам и предпочитам raspberry pi), купуването на "smart" телевизор, за мен е безсмислено! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Максималния бюджет е 900 лв,дори по-евтин ако има по-добре. Изискванията са ми фул ейчди и да може се влиза в нета,я тубата,я фейсбук и т.н. Не съм ползвал смарт на тв все още

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят съвет е да не си купуваш Смарт телевизор.
Много неприятно впечатление ми направи как на не един телевизор от марката Самсунг, но не само след известно време им отрязват приложението скайп или youtube - почва да дават грешки, а в същото време направо ги изтриват от магазина.
При смарт телевизорите изцяло зависиш от магазина на производителя, а на тях не можеш да им хванеш спатиите.
Направи си едно HTPC и това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Skype на ТВ вече не би трябвало да има, мисля че MS прекратиха поддръжката или производителите на ТВ спряха да си плащат лицензи - имаше нещо, не си спомням какво.

Ако искате хубава матрица на ТВ-то, ще трябва да се прежалите и със Smart TV, не че като има Smart TV означава че дисплея е много добър, но обратното е почти задължително. Едва ли има нов модел ТВ (ако има сигурно са броени модели) които да е без Smart и да има 100Hz панел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, TheDarkAngelOfHope написа:

Skype на ТВ вече не би трябвало да има, мисля че MS прекратиха поддръжката или производителите на ТВ спряха да си плащат лицензи - имаше нещо, не си спомням какво.

Ако искате хубава матрица на ТВ-то, ще трябва да се прежалите и със Smart TV, не че като има Smart TV означава че дисплея е много добър, но обратното е почти задължително. Едва ли има нов модел ТВ (ако има сигурно са броени модели) които да е без Smart и да има 100Hz панел.

Предполагам че си хвърлил едно око на бюджета на автора...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, eminem_vr написа:

Предполагам че си хвърлил едно око на бюджета на автора...

Да, Samsung 6-a серия мисля че всички са със 100 Hz панел, по - знаещите и помнещите от мен ако се включат могат да споделят мнение. 40 инчов модел (2016г) е около 1000 лв, да 100 лв е над бюджета, но сигурно може да се намери по евтин модел на друга марка с подобни характеристики. Аз не искам да давам предложения защото не ми се спори кои марки са боклуци и кои не са :) 

Edit: сега погледнах разни материали писани за Samsung TV 2016, явно модели те от 65xx на горе са със 100Hz, а те излизат от бюджета на автора с повече левчета :) но има и други марки, може да има нещо подходящо :)

Редактирано от TheDarkAngelOfHope (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.