Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте форомци,преди няколко дена си взех Samsung galaxy s8 + и незнам нали съм сгрешил със покупката си,защото ми се струва,че Note 8 си е по добър,и се питам сега,защо не взех Note 8,а си взех S8 +,кой според вас е по добър и заслужава ли си,да ъпдетна,със какво единия превъзхожда другия и обратното,благодаря предварително за инфото.......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е, Ноут-а е по-добър, но и по-голям, по-тежък, по-неудобен за носене в джоб и т.н.
Дали сте се прецакал?
Трудно може да отговори някой от форума на този въпрос, а вие ще може да си отговорите на този въпрос след като ползвате и двата поне по 15-20 дни.
Така ще имате реална база за сравнение.
Също е важно какво търсите и ползвате в един апарат и трябва ли ви Ноут-а всъщност?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, algor написа:

Така е, Ноут-а е по-добър, но и по-голям, по-тежък, по-неудобен за носене в джоб и т.н.
Дали сте се прецакал?
Трудно може да отговори някой от форума на този въпрос, а вие ще може да си отговорите на този въпрос след като ползвате и двата поне по 15-20 дни.
Така ще имате реална база за сравнение.
Също е важно какво търсите и ползвате в един апарат и трябва ли ви Ноут-а всъщност?

Честно да ви кажа желаех да взема най хубавото на пазара от android,и сега малко ме яд ,че не взех Note 8 защото повече ми хвана окото,ама вече се свърши,паднах във клопката,всъщност мислех да изчакам за s9 ама не ми се чакаше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, че имате мегдан да съжалявате.
Големината на Ноут-а не ви ли притеснява?
Ползвах го 10-ина дни и това е нещото, което е малко стряскащо, а и ми провиснаха джобовете на сакото, защото нося апаратите си във вътрешните джобове.
Има си цена ползването на този апарат...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кофти стана че много си приличат тия плочки. И като го развяваш наоколо хората не им прави впечатление че си дал безумна сума пари за мобилен телефон.  Освен ако не си размахваш и писалката. То с другата писалка ще правиш повече впечатление ако е като на Митьо Пищова. Това предполагам е целта като търсиш най-добрия андроид телефон на пазара. Защото ако говорим за екстри едва ли ще ти предложи нещо кой знае какво в повече от някои други доста по-евтини модели. А пък от s8+ до note 8 разликите в производителността са повече май на хартия отколкото като усещане когато го ползваш. Ама ако те пита някой трябва срамежливо да си признаеш че е "само" s8+ ,  а не е най-доброто на пазара. Позор!  

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, jega96 написа:

Честно да ви кажа желаех да взема най хубавото на пазара от android

Тогава какво ги мислиш тия Samsung-и? :D

Според бенчмарк теста на GSMArena Galaxy S8+ е на 12-то място, а Note 8 - на 14-то. Първото място се заема от Xiaomi Mi 6. Ето това е твоят телефон :) 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мимля,че най добрити смартфони на пазара изобщо са s8 + и note 8,за мен мое лично мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, jega96 написа:

Аз мимля,че най добрити смартфони на пазара изобщо са s8 + и note 8,за мен мое лично мнение.

Бре! Ми айфоня къде го сложи? Той е с повече продажби.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, eminem_vr написа:

Бре! Ми айфоня къде го сложи? Той е с повече продажби.

Каде пък без него,то остава и да не е ........ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такова животно най-добър (перфектен) телефон. Едни са добри откъм производителност, други с камерата си и т.н.т.

Най-добрия телефон е този, който ти отговаря на нуждите.

Едни ги кефят ''Андроидите'' заради многобройните им приложения, други ''Ябълките'', че работели ''мазно'', трети изгъзиците в някои модели защото били от титан, с естествена кожа, диаманти, злато и не знам си какво... Аз използвам телефон само и единствено за разговори и снимки-затова пък на мен ми е перфектен макар и вече ''остарелия'' като модел Lumia 950.

Не ми трябва телефон нито да е мощен като компютър на NASA, нито да може готви, или да тупа килими.

Избирайте си телефон съобразено с това, за което ще се използва, а не защото бил последен модел, или пък е набъкан с екстри, които може би изобщо няма да са ви необходими.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,хора абе дайте линк за някои качествени тапети,теми иконки ,най вече тепети обърнах всички сайтове и нямат качество незнам и аз,защо уж пише,че са със висока резолюция,а не вадят качество ама хич,на мен ми харесват abstrakti,моля за помощ ако обичате,за s8+,че ще си оставя екрана накрая черен във мрак,благодаря предварително.........

Редактирано от jega96 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, jega96 написа:

Здравейте,хора абе дайте линк за някои качествени тапети,теми иконки ,най вече тепети обърнах всички сайтове и нямат качество незнам и аз,защо уж пише,че са със висока резолюция,а не вадят качество ама хич,на мен ми харесват abstrakti,моля за помощ ако обичате,за s8+,че ще си оставя екрана накрая черен във мрак,благодаря предварително.........

Напиши 3d hologram background в гугъл магазина, че пиша от телефона и не мога да кача линка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!
Нова съм във форума и имам въпрос относно Samsung note 8.Когато си купих телефона активирах опцията за разпознаване на лице е пин код.Известно време се отключваше без проблем с опцията за лице и после вече ми искаше само пин кода.Проверих в настройките,но опцията за лице не ми е активна да я активирам,а че е приложена в момента.
Искам да попитам някой имал ли е подобен проблем и как да постъпя в случая?Приятели ми казаха че може би заради служебния ми имейл немога да ползвам опцията,но колегите твърдят че няма логика защото заради служебния имейл ни задължават да имаме пароли на телефоните.
Благодаря ви предварително за отделеното време :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.