Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Направих банков превод към теленор та прочетох всичко което искат! Преписах IBAM по което трябва да направя превода и BIC. Както и да е направих го по еконт като за основание посочих клиентския си номер та въпроса ми е за колко време парите пристигат в сметката на Теленор и дали трябва да дам и разписката която са ми дали от еконт на тях като доказателство че съм платил парите? Платил съм само част от сметката защото пробвам за първи път по банков превод към теленор! Моля да ми обясните по подробно как стоят нещата ще съм Ви благодарен! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я си оправи понятията! Какъв банков превод през Еконт? И каква е целта на целия тъпизъм? Толкова ли нямат офиси теленор?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Филипов написа:

Я си оправи понятията! Какъв банков превод през Еконт? И каква е целта на целия тъпизъм? Толкова ли нямат офиси теленор?

http://www.econt.com/2010/03/пощенски-паричен-превод/ и аз незнам какъв банков превод. Аве брат тъп ли си къв си!? Какво от това като има офиси на Теленор?  Ще си правя каквото ми е кеф на душата просто питам дали сте информирани и образовани на тази тема та ако ще правиш коментари моля ти недей 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти общите условия. Прочети ги. Ако имаш въпроси отиди утре и до офис на Еконт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Емил Костов написа:

Ето ти общите условия. Прочети ги. Ако имаш въпроси отиди утре и до офис на Еконт

А трябва ли да предоставя разписката за пощенския паричен превод ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, theking44 написа:

http://www.econt.com/2010/03/пощенски-паричен-превод/ и аз незнам какъв банков превод. Аве брат тъп ли си къв си!? Какво от това като има офиси на Теленор?  Ще си правя каквото ми е кеф на душата просто питам дали сте информирани и образовани на тази тема та ако ще правиш коментари моля ти недей 

Абе "брат" ти да не си олигофрен? Банков превод правиш в банката. ЕКОНТ не е банка а куриер. Правиш ли разлика? 

За това ти се чудят запознатите и образованите колко си тъп всъщност. Вместо да отидеш в офиса им да си платиш или в банка да направиш превода или по другите много по-лесни начини дето има, ти си решил да плащаш по-висока такса за да преведеш пари по сметката на мобилен оператор чрез куриерска фирма. Чудят ти се хората на акъла. Малко по-спокойно го раздавай. 

Не, не трябва да представяш никаква разписка. Разписката си остава за теб като доказателство ако се наложи. А може и да се наложи, ако си платил само част от дължимата сума. Не знам как си се разбрал с оператора и как плащаш само част, и тия хора като получат тия пари дето не стигат как ще те таксуват.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото се сещам еконт прибират такса 1,2% от сумата. И става мигновено от офис до офис. За разлика от на другия ден при междубанков превод.  Където таксата е 3+ лева независимо от сумата. Плюс такса броене при над 500лв. До 200-300 лв е по-евтино през куриер. През пощата е малко повече заради разходи за телеграми.

В офис на оператора не прибират допълнителни суми.

Лапешка работа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Филипов написа:

Доколкото се сещам еконт прибират такса 1,2% от сумата. И става мигновено от офис до офис. За разлика от на другия ден при междубанков превод.  Където таксата е 3+ лева независимо от сумата. Плюс такса броене при над 500лв. До 200-300 лв е по-евтино през куриер. През пощата е малко повече заради разходи за телеграми.

В офис на оператора не прибират допълнителни суми.

Лапешка работа. 

Ако имаш интернет банкиране е друго с таксите. Ама като гледам няма общо с темата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.