Премини към съдържанието
Емил Тинков

Проблем с моб.данни на telenor smart plus 2

Препоръчан отговор

Проблема е следния.Като използвам мобилния интернет и го изключа след това иконката ми стои на телефона,че мобилните данни са включени.Стои иконката на 3g.Пращат ми съобщения на месенджера,вайбъра и т.н. и нещата се актуализират все едно съм с включен интернет.Ако се опитам да отворя някой сайт,обаче не става.Някаква идея как да оправя този бъг.Телефона ми е telenor smart plus 2 с android 5.0 lollipop,който ми се струва,че е custom rom.Не съм сменял софтуера,спомените са ми,че преди известно време инсталирах някакъв ъпдейт,който постоянно ми изкачаше на телефона и не можех да го разкарам изобщо.Все ми се появяваше.Иначе roma може и да не е къстъм,но такъв ми се струва още откакто за първи път го разцъках телефона току що закупен от магазин на теленор!

Някакви идеи как да разкарам този бъг.Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ром-а стоков щом не си го променял.
Пробвай да променош настройките ъпдейтите да са само през WiFi мрежа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ром-а стоков щом не си го променял.
Пробвай да променош настройките ъпдейтите да са само през WiFi мрежа.
малко по подробно можеш ли да обясниш

Sent from my SmartPlusII using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами може да ограничиш гугъл плей да ъпдейтва приложения автоматично само когато си свързан към Wi-Fi мрежа или напълно да забраниш автоматичното ъпдейтване. А също може да забраниш глобално използването на мобилни данни от системните настройки, или просто сложи лимит. Актуализирането на системата може също така да се направи да е само през wifi. Но не мога точно да ти кажа защото не знам как са ти подредени функциите в менюто. Настройки>Мрежи>Използване на данни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.