Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!  Ще опиша проблема си, ако някой може да помогне. Имам рутер и си хващам интернет на телефона Галакси Самсунг и на таблета ACER, и двете устройства с android. Гледам филми основно през сайта кинофен.нет и допреди 2 седмици всичко беше ок. Обаче изведнъж на таблета спряха да ми зареждат филмите. Дори картинките не ми зареждат, които трябва да натиснеш, за да зареди преъра. Странното тук е, че на телефона всичко си зарежда, само на таблета не иска, сравних всички "настройки на сайта" на таблета и телефона, и всичко е еднакво, рестартирах рутера, модема, проблема обаче си стои. Не е излишно да добавя, че Ютюб и вбокс си работят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Другите интернет приложеня работят ли на таблета? Той свързва ли се към рутера? Чистил ли си кеша на браузъра? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Емил Костов написа:

Другите интернет приложеня работят ли на таблета? Той свързва ли се към рутера? Чистил ли си кеша на браузъра? 

Да, всички приложения работят. Таблета си е свързан към рутера, както казах ютюб работи, интернет имам, сайта се отваря, без обаче да зарежда плеърите на филмите, дори картинките не се зареждат. Чистих кеша, дейнсталирах хром и пак го инсталирах - същата история. Пробвах и с още няколко браузъра през google play свалени - същата история. Не е от сайта, защото на телефона нямам проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да не би да имаш някаква антивирусна програма или подобен софтуер, който може да пречи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, petyr1 написа:

Да, всички приложения работят. Таблета си е свързан към рутера, както казах ютюб работи, интернет имам, сайта се отваря, без обаче да зарежда плеърите на филмите, дори картинките не се зареждат. Чистих кеша, дейнсталирах хром и пак го инсталирах - същата история. Пробвах и с още няколко браузъра през google play свалени - същата история. Не е от сайта, защото на телефона нямам проблем.

EDIT: не видях че е за андроид. 

Пробвах въпросния сайт и освен че е бъкан с препратки с вируси и на мен не ми зарежда никакви филми. Просто не ползвай подобни сайтове!

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1) Не, нямам антивирусна на таблета, не се сещам и за подобен софтуер. То и ако имаше щеше да преди и преди, не съм инсталирал нищо в дните преди да спре да зарежда изведнъж. Мислите ми са насочени към нещо специфично точно за флаша, но може и да греша.

2) chrome://settings/content   това като го напиша и ми казва "файла не може да бъда намерен"  Пиша го в адресния бар, точно където трябва. Да не би да има пропусната буква?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, petyr1 написа:

1) Не, нямам антивирусна на таблета, не се сещам и за подобен софтуер. То и ако имаше щеше да преди и преди, не съм инсталирал нищо в дните преди да спре да зарежда изведнъж. Мислите ми са насочени към нещо специфично точно за флаша, но може и да греша.

2) chrome://settings/content   това като го напиша и ми казва "файла не може да бъда намерен"  Пиша го в адресния бар, точно където трябва. Да не би да има пропусната буква?

Това е за windows. Не обърнах внимание че и таблета е с андроид. Няма да ти свърши работа.

както ти казах и при мен не зарежда сайта, демек проблема не е в твоя телевизор. Най-вероятно временни затруднения с достъпа до сайта. Там се предлага пиратско съдържание и може да са ограничили достъпа. Освен това не е безопасен сайт. Сваляй си филмите от торент тракерите и си ги качвай на телефона/таблета и ги гледай така. И качеството ще е по-добро и няма да се занимаваш със сайтове дето може да си докараш вируси от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.