Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Дайте съвет относно следното: закупих си два броя:

EVGA GeForce GTX 1070 SC GAMING ACX 3.0 Black Edition, 08G-P4-5173-KR, 8GB GDDR5, LED, DX12 OSD Support (PXOC)

от Щатите, като цената, на която беше там, беше просто смехотворна, спрямо търгашите тук. Та, после отидах и взех още една. Прибирайки се в БГ, си ги внесах без проблем. Двете са ми в щайгата в СЛИ, но третата имам намерение да я продам. На каква цена да я обявя. Чисто нова е, неразопакована, с гаранция, но към Евга. А знам, че това не се нрави на българските купувачи. Каква цена мога да и обявя?

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, ssentissim4o написа:

Здравейте! Дайте съвет относно следното: закупих си два броя:

EVGA GeForce GTX 1070 SC GAMING ACX 3.0 Black Edition, 08G-P4-5173-KR, 8GB GDDR5, LED, DX12 OSD Support (PXOC)

от Щатите, като цената, на която беше там, беше просто смехотворна, спрямо търгашите тук. Та, после отидах и взех още една. Прибирайки се в БГ, си ги внесах без проблем. Двете са ми в щайгата в СЛИ, но третата имам намерение да я продам. На каква цена да я обявя. Чисто нова е, неразопакована, с гаранция, но към Евга. А знам, че това не се нрави на българските купувачи. Каква цена мога да и обявя?

Ами най-ниската цена в момента е около 960лв. Това обаче си е с 3 години гаранция в България. Демек за твоята макс 700лв може да обявиш. Ако е над тази цена всеки ще си направи сметката и ще добави някой лев да си я купи от тук вместо да рискува. Ако е опакована не я разопаковай да я пробва този и онзи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пускай само с преглед, без тест. Ще я разопаковат и ако не я вземат, ще се прецакаш.

Според мен 800 за чисто нова спокойно взимаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, niki292002 написа:

Пускай само с преглед, без тест. Ще я разопаковат и ако не я вземат, ще се прецакаш.

Според мен 800 за чисто нова спокойно взимаш.

Ти би ли дал 800лв за видеокарта без гаранция, ако може да добавиш стотина лева и да имаш 3 години гаранция? При положение че вече си навит да даваш голяма сума пари за карта.

Спокойно ги взима, ама спокойно си остава завинаги негова :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, eminem_vr написа:

Ти би ли дал 800лв за видеокарта без гаранция, ако може да добавиш стотина лева и да имаш 3 години гаранция? При положение че вече си навит да даваш голяма сума пари за карта.

Спокойно ги взима, ама спокойно си остава завинаги негова :) 

Има си гаранция към EVGA. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, niki292002 написа:

Има си гаранция към EVGA. 

Да де. И аз това казах - няма гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неразопакована/найлонката/ за 800лв. ще се продаде.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.