Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, днес ми пристигна новата конфигурация, но нямам кадърен монитор. Та искам да си купя някой който го бива, но не съм много час в нещата. Видеокартата ми е palit geforce 1050ti ще се използва главно за гейминг. Но не ми се дават сега пари за гейминг монитор трябва ми някакво решение за около 6 месеца, после ще си го сменя а този ще го ползвам другаде. Искам нещо до 250-280 лв. Вчера ходих в технополис, и си харесах един 24 инча, мисля че беше на philips. Също така един от критериите да е 22-24 инча.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, proxy97 написа:

Здравейте, днес ми пристигна новата конфигурация, но нямам кадърен монитор. Та искам да си купя някой който го бива, но не съм много час в нещата. Видеокартата ми е palit geforce 1050ti ще се използва главно за гейминг. Но не ми се дават сега пари за гейминг монитор трябва ми някакво решение за около 6 месеца, после ще си го сменя а този ще го ползвам другаде. Искам нещо до 250-280 лв. Вчера ходих в технополис, и си харесах един 24 инча, мисля че беше на philips. Също така един от критериите да е 22-24 инча.

Предвид видеокартата явно ти трябва 1080p. А предвид и споменатия бюджет и изисквания също. Щом като ще е само за временно, защо не погледнеш втора употреба и там ще минеш доста по-тънко? Технополис е последното място от където бих си купил монитор. Полезен е магазина защото може да идеш и да видиш някой модел на живо, но после си запиши модела и направи бързо търсене в гугъл за да видиш как излиза същия модел със задължително по-ниска цена. Просто няма смисъл да купуваш от там! Дори и на изплащане да купуваш, интернет търговците също предлагат тази опция. Не ми вярваш? Харесай си някой модел и сподели цената и модела тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, eminem_vr написа:

Предвид видеокартата явно ти трябва 1080p. А предвид и споменатия бюджет и изисквания също. Щом като ще е само за временно, защо не погледнеш втора употреба и там ще минеш доста по-тънко? Технополис е последното място от където бих си купил монитор. Полезен е магазина защото може да идеш и да видиш някой модел на живо, но после си запиши модела и направи бързо търсене в гугъл за да видиш как излиза същия модел със задължително по-ниска цена. Просто няма смисъл да купуваш от там! Дори и на изплащане да купуваш, интернет търговците също предлагат тази опция. Не ми вярваш? Харесай си някой модел и сподели цената и модела тук.

Вярвам ти, защото го знам. Прпсто отидох да видя що годе става за въпрос. И аз си мислех за втпра употреба, и обиколих няколко магазина, но нищо което да ми хареса, даже по интернет. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, The Negative One написа:

Спести си парите.Събери още 200 лева и си купи някой 144Hz.

Ще си купя, но сега просто не мога да ги "спестя" ако не ги дам за това, ще ги дам за друго. Както казах трябва ми за около 6 месеца, след това заминавам за чужбина и няма да имам време да се занимавам. 

П.с Промених си мнението, ако ми предложите някой 144хз, до 500лв и да си заслужава, бих го взел.

Редактирано от proxy97 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.10.2017 г. в 17:22, proxy97 написа:

А преди това да попитам 1050ti може ли да поддържа 144hz monitor?

Не знам. В сайта на палит не пише нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.