Премини към съдържанието
peppone1

Не мога да отворя на позвъняване от Viber

Препоръчан отговор

Здравейте, когато имам позвъняване не мога да отворя телефона, натискам мигащата слушалка, плъзгам я в страни, но излиза някаква табела със съобщения "На път съм", "Не мога в момента" и т.н. и така не мога да отворя телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как пък нямаше поне един да ми обясни че мигащата слушалка трябвало да се срещне с бялата? Може да ви се стори смешно за неграмотността ми за тези модерни хитрости, но благодарение на вас, които иначе сте много активни в спамовете, спрях да ползвам Вайбър цели 4 месеца.

Все пак не съм длъжен да знам всяка новоизлюпена приумица, друго си беше Скайп - подредено, удобно, без проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз откъде съм дошъл е друг въпрос, но много пъти съм казвал че проби и експерименти с безсмислени неща не ми се правят, затова и пиша тук. Инструкция съм търсил преди да пусна темата и нямаше, а ако трябваше да им пиша и в поддръжката, при това на чужд език, сигурно щяха да ми отговорят след половин година. Или нещо бъркам? То за какво е този форум тогава, да се задават въпроси от Висша математика?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интерфейса е интуитивен, лесен за работа. В центъра имаш бяла слушалка, ляво червено затваряш, дясно зелено отговаряш, нагоре текстово съобщение ?!? Лесно и просто, ако с това срещате затруднение с нещо по сложно как ще се справите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Gregory House написа:

И руският ми е труден. Не подхвърляйте топката, след като тук съм избрал да питам.

преди 13 часа, П.е.т.ъ.р написа:

Интерфейса е интуитивен, лесен за работа. В центъра имаш бяла слушалка, ляво червено затваряш, дясно зелено отговаряш, нагоре текстово съобщение ?!? Лесно и просто, ако с това срещате затруднение с нещо по сложно как ще се справите?

Трябваше да го кажете преди 4 месеца. На скайпа просто натискаш слушалката и говориш, вместо да я плъзгаш надясно, ни по-нагоре, ни по-надолу, ами ако съм в друсащ се автобус? Това не е удобство за работа с една ръка, някои хора нямат и пръсти и не виждат и не чуват. Когато звънне телефона, нямам време да разсъждавам интуитивно за някакъв тъп Вайбър, който на всичкото отгоре постоянно прекъсва връзката, но това е проблем със сигнала за което се обърнах към Мтел, дано да го оправят но май и те нищо няма да направят и ще продължавам да си плащам таксата.

А то се оказа че и нормалният телефонно повикване се отваря по същия начин, явно това е от самият апарат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, peppone1 написа:

И руският ми е труден. Не подхвърляйте топката, след като тук съм избрал да питам.

https://translate.google.bg/translate?sl=en&tl=bg&js=y&prev=_t&hl=bg&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fsupport.viber.com%2F&edit-text=&act=url

А така :boxing8:

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.