Премини към съдържанието
Eduard Pavlov

Ауди А4 след 2008 г - мнения, критики

Препоръчан отговор

Здравейте! Решил съм да си купувам нова кола и съм се спял на Ауди А4, след 2008 г. с новия фейслифт. Просто съм фен на Ауди и от доста време исках да си купя точно този модел. Преди имах Тойота Авенсис 2003 г.,(комби) 2.0 дизел 116 к.с. Не съм имал никакви проблеми с нея, здрава и икономична кола, но и малко тромава при изпреварване. Продадох я, защото беше на доста километри. Както и да е. Въпросът ми е какво Ауди А4 ще ми препоръчате вие? Къв мотор да търся? Ще ми се да е дизел, за да ми е по-икономична. Задъ;жително автоматик. Интересува ме какви са му предимствата и недостатъците? Надежда кола ли е? Може би ще се ориентирам към комби, заради по-ниската цена. Виждам, че тук в България тези Аудита започват от 14 000 лв нагоре. Но съм решил да си търся от Швейцария или от Германия. Нямам доверие на автокъщите в България. Превъртат километражи, закрепват ги, колкото да ги продадат и кой знае какви проблеми имат. Знам, че поддръжката ще ми е скъпа. Предвидил съм го. Просто искам да съм сигурен, че съм направил правилен избор. Бюджетаът ми е около 15-16 хил. лв. Ще се раздам да чуя вашето мнение. Благодаря! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как аджеба с 500лв заплата си позволявате луксозни коли?

По темата: 3.0 двигател. Не вярвам да е много икономична. Мощна кола, малко да гори малко невъзможно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Ауди има едни теми за"душегубката" и мултитроника /автоматът им/. Не знам до коя година ги произвеждат, но от лични впечатления А4 ми се струва много малка като обем, сравнявайки я с паджеро 3, което карам в момента. За тези пари се огледай за ауди аллроуд. Във форума на марката има много добри отзиви за това комби. Единствения проблем са въздушните възглавници, но след ремонтът им ще имаш супер автомобил.

Поздрави и успех с покупката!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, iAppleBeats написа:

Как аджеба с 500лв заплата си позволявате луксозни коли?

По темата: 3.0 двигател. Не вярвам да е много икономична. Мощна кола, малко да гори малко невъзможно.

Защо все гледате в канчето на другия и завидно оплювате...? Аз като направих грешката да питам тук за Мерцедес който бях взел 2008 - едва ли не мафиот не ме изкараха някои... Не мога да Ви разбера. Или пишете по темата или въобще не пишете нищо....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, Viiipeer написа:

Защо все гледате в канчето на другия и завидно оплювате...? Аз като направих грешката да питам тук за Мерцедес който бях взел 2008 - едва ли не мафиот не ме изкараха някои... Не мога да Ви разбера. Или пишете по темата или въобще не пишете нищо....

Не оплювам никого, чудя се. И ти си този който не трябва да пише, защото правиш излишен спам. Или пишеш по темата или не. Аз писах както виждаш /ако/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 часа, chasovnik написа:

За Ауди има едни теми за"душегубката" и мултитроника /автоматът им/. Не знам до коя година ги произвеждат, но от лични впечатления А4 ми се струва много малка като обем, сравнявайки я с паджеро 3, което карам в момента. За тези пари се огледай за ауди аллроуд. Във форума на марката има много добри отзиви за това комби. Единствения проблем са въздушните възглавници, но след ремонтът им ще имаш супер автомобил.

Поздрави и успех с покупката!!!

Ауди алроуд има доста сериозна поддръжка и трябва да си много подготвен (финансово), ако искаш да караш такава кола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, iAppleBeats написа:

Не оплювам никого, чудя се. И ти си този който не трябва да пише, защото правиш излишен спам. Или пишеш по темата или не. Аз писах както виждаш /ако/

И как точно прецени доходите на питащия ми е много интересно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Viiipeer написа:

И как точно прецени доходите на питащия ми е много интересно?

Защото за да караш Ауди а4 2008 годин ти трябват много парички за поддръжка, нали знаеш или караш автомобил като рено,пежо 95-96годин с евтината поддръжка порядъка до 300-400 лв ремонт?

Редактирано от iAppleBeats (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, iAppleBeats написа:

Защото за да караш Ауди а4 2008 годин ти трябват много парички за поддръжка, нали знаеш или караш автомобил като рено,пежо 95-96годин с евтината поддръжка порядъка до 300-400 лв ремонт?

Все още не ми каза, как прецени че питащия е със 500лв. заплата?

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ivanovr
      здравейте  , моля помогнете имам един проблем с аудуто 1.8и 125 коня .
      докато карам и като мина 50 почва да вие нещо да стържи смених каре вътрешно и външно но никакъв резултат гумите сащо джанти , амортисиори , лагери не не не ....
      отидох в сервиз и казаха че за смяна е скоросната кутия но се самнявам в това защото скоростите влизат добре при завой на ляво шумът идва от дясно колело и се осеща трептене на волана в краката ми и е непоносимо някой да е имал тоя проблем ? и как го е премахнал ще съм му много благодарен !!  
      ------ ШУМЪТ Е КАТО ---- ОУМ ОУМ ОМ ОМ ОМ 
      СЕ ЕДНО ЧЕ ПРЕСКАЧАТ ЗАБИ ИЛИ КАТО ЛАГЕР - НО СЪМ ГИ СМЕНИЛ!
    • от andibgpz
      Здравейте и за много години!

Заел съм се с реставрациата на един старичък касетофон,който да сложа на мястото на грозното СД ,което имам в колата -ауди 80 от 88година.
      Радиото обаче не работи по никакъв начин,отворих го ,прегледах кондензаторите ,не изглеждат да са избили.Не намирам никъде схема на радиото,за това се обръщам за помощ.Кое да проверя?
      Имам начални познания по електроника и съм що годе сръчен с поялника.
      Някой ако може да даде насоки.Прикачам снимки на въпросното.       ЦЪК
    • от Black Dragon 777
      Здравейте на всичко.Тея дни си купих ауди а4 1995 г. 1.8. и искам да му сменя волана със по нов от тези на audi a3(1998),а4(1999)  от по новите или а6.( до 2000г.)Но проблема ми е че не знам дали ще съвпадне.Някое знае ли кой става и кой не ,защото не ми се иска да се купя някой и да не стане или да свалям този,за да разбера какъв трябва да си търся .Благодаря предварително .
    • от nikola_dimitrov95
      Здравейте, интересувам се от всички плюсове и минуси на двете марки и модели коли. Който се сети нещо, нека да добавя в коментарите отдолу.
      Относно БМВ-то...говоря за (2004-2006 година) около 300-380 коня, ориентировъчно понеже гледам, че са на доста по-ниски цени (10-16 хил.) от тези от 2008-ма нагоре, които са над 20-25 хилки. 
      Относно Аудито...същата работа... 2004-2007, 4.2 двигател 250-350 коня, защото вървят 10-16 бона, а тези над 2008-ма .... около 40-50!
      Интересува ме кое колко гори, кое повече харчи, кое кара по-добре зимата в снега, кое ускорява по-бързо, дизел или бензин, на кое му е по-скъпа поддръжката, тези цени на моделите нормално ли е да са 10-16 хилки...да не ми пробутат купета с гуми и т.н. Абе, каквото се сетите ще се радвам да го споделите с мен.
      п.п - което и от двете да е...АВТОМАТИК ще е, в момента съм с мерцедес w202d ръчка и ми омръзна градско 1ва 2ра 1ва 2ра..
      Благодаря предварително!  
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.