Премини към съдържанието
theking44

Samsung galaxy s6 състав рекъвъри

Препоръчан отговор

Здравейте! Та известно време имах проблем с моя телефон постоянно ми изписваше че нямам място в телефона се родих доста във форумите в xda и открих решение  на проблема си да му сложа нов стоков РОМ както и да е днес му сложих стоковия РОМ свалих го sammobile за BGL и го инсталирах след инсталацията всичко си е ок вече не ми показва онова досадна и не знам поради какви причини появяваща се грешка че няма място но сегашния проблем е че изтеглям twrp от оригиналния сайт влизам в download mode и избирам AP и качвам twrp естествено преди това debugging mode ми е разрешен и изключвам auto reboot от один и давам старт и пише че е ок флашва го но след което стига до samsung galaxy s6 powered by android и започва постоянно да се рестартира пробвах на 2 пъти и 2 пъти без резултат на какво се дължи това?

Версията на один е 3.12

Редактирано от theking44 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом си качил оригинален стоков ROM направи ли reset до фабрични настройки да изчисти стари записи?  А версията на Одрин няма значение....

Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, Person написа:

Щом си качил оригинален стоков ROM направили reset до фабрични настройки да изчисти стари записи?  А версията на Одрин няма значение....

Да направих изчистих cash и data но няма резултат 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в YouTube как се прави reset защото (според мен) не е....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Person написа:

Виж в YouTube как се прави reset защото (според мен) не е....

Как не е като съм му дал от стоковия recovery wipe cache и wipe data

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши по-грамотно! Какво е "състав рекъвъри"? Преди да постнеш тема може да си я прегледаш!

Ако ROM-а, който си изтеглил, прави проблеми, пробвай с друг. Каква версия ти е телефона, сигурен ли си, че си изтеглил правилния ром? Да не пробваш да сложиш по-ниска версия на андроид нещо? Правиш ли точно стъпките, както е описано тук?

https://gs6.gadgethacks.com/how-to/unroot-restore-samsung-galaxy-s6-back-stock-0162155/

Custom recovery - TWRP - не ти трябва да инсталираш за стоков ROM!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Радослав Матев написа:

Пиши по-грамотно! Какво е "състав рекъвъри"? Преди да постнеш тема може да си я прегледаш!

Ако ROM-а, който си изтеглил, прави проблеми, пробвай с друг. Каква версия ти е телефона, сигурен ли си, че си изтеглил правилния ром? Да не пробваш да сложиш по-ниска версия на андроид нещо? Правиш ли точно стъпките, както е описано тук?

https://gs6.gadgethacks.com/how-to/unroot-restore-samsung-galaxy-s6-back-stock-0162155/

Custom recovery - TWRP - не ти трябва да инсталираш за стоков ROM!

Преди да сложа стоковия РОМ ползвах къстъм ром но имах проблем с рома и инсталирах stock rom изтеглен от sammobile за BGL та мисълта ми е че и рекъвърито e stock и искам да мина отново на къстъм рекъвъри за да си сложа отново къстъм ром за телефона си и сложих му къстъм рекъвъри и започна да се рестартира постоянно но с stock rom си бачка както трябва 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А така вече разбрах какво се опитваш да кажеш в тази тема, най-после! Кой къстъм ром опитваш да сложиш, каква версия на андроид и каква е твоята версия на сток андроид?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Радослав Матев написа:

А така вече разбрах какво се опитваш да кажеш в тази тема, най-после! Кой къстъм ром опитваш да сложиш, каква версия на андроид и каква е твоята версия на сток андроид?

Значи къстъм ром е griffin rom използвам андроид 7 то проблема не е в това да слагането на къстъм ром а проблема е в слагането на къстъм рекъвъри като го сложа на стоков ром започва да постоянно да се рестартира телефона ми та на какво се дължи това рестартиране на телефона след като сложа къстъм рекъвъри на стоков ром 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое рекавъри слагаш? Изтегли си къстъм ром, който е стоков - има и такива. И каква е файдата от custom recovery, като слагаш стоков ROM? Сигурно нещо се бъркат bootloader-ите на стоковия с рекавърито и затова не може да стартира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Радослав Матев написа:

Кое рекавъри слагаш? Изтегли си къстъм ром, който е стоков - има и такива. И каква е файдата от custom recovery, като слагаш стоков ROM? Сигурно нещо се бъркат bootloader-ите на стоковия с рекавърито и затова не може да стартира.

Еми то иначе как се слага custom rom без custom recovery

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май трябва доста да четеш...и все ми се струва, че не слагаш правилното рекавъри. Като го инсталираш, стартираш го със задържане на power+home+volume up и от там си инсталираш custom ROM.

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s6/orig-development/twrp-t3080940

https://twrp.me/devices/samsunggalaxys6.html

Друг вариант е да го изтеглиш през app-a на TWRP и от там да го инсталираш, но мисля, че ти трябва ROOT!

Редактирано от Радослав Матев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.