Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, натъкнах се на 26 пинов интерфейсен(външен) порт при платка на лаптоп на IBM. Както може да видите порта е женски и прилича на SCSI , но от часове се гърча над това да разбера какъв е и за какво служи. Ще съм ви много благодарен ако ударите едно рамо, за добра калза е.

ПС. Много се извинявам, ако съм сгрешил раздела.

IMG_3670.jpg IMG_3672.jpg IMG_3673.jpg

Редактирано от Кристиян_Колев
Причина за редакция: грешка при снимките. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи модела на лаптопа. Не мога да отворя снимките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най близкия техен е 25pin и 36. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Сервиз За Компютри
      Цената е за целия комплект: монитор, компютър, клавиатура и мишка!!!
      Процесор: 2,6 GHz 32 RAM: 2GB
      Видео Intel HD Graphics
      HDD: 160 GB
      Инсталиран Windows 7 x32 със пакет от програми
      Системата е Сървър и може да се използва като такъв, има допълнителни слотове.
      PC Сервиз Пловдив - Сервиз за компютри Пловдив - ремонт, покупко-продажба на лаптопи, таблети, офис техника, видеонаблюдение системи за достъп с чип за офиси, входове и други.
      Тел.: 0897 758 715
      Адрес.: ул. Архимандрид Дамаскин 6 - Центъра, под Св. Марина - глухата уличка срещу подлеза за понеделник пазара
      http://pcservizplovdiv.ml
      КЛЮЧОВИ ДУМИ: сървър, компютър, десктоп, ibm, x series, server, сервиз за компютри пловдив, пловдив, монитор, sony, клавиатура, мишка, hdd, ram, windows 7, windows, преинсталация, преинсталиран, инсталиран, готов
    • от IvanStr89
      Добър ден.
      Значи в интернет гледах и навсякъде има магазини за компютри втора ръка от които има струващи по 50лв,но никъде не намерих магазин за ретро компютри от преди 20 години.Говоря че търся IBM 300-350Mhz 128MB Рам и до 10GB хард диск.
      Ако някои знае такъв магазин да пише.
    • от Боби Акулата
      Да кажем ,че притежавате офис и вие не желаете вашите служители да ползват usb портовете (буксите ) на всеки един компютър , въпросът е как да направим така ,че портовете да бъдат спрени,изключени,блокирани или напълно нефункциониращи ? На кратко казано - мушкам флашката и не се случва нищо Защита от злонамерени хора   Благодаря !
    • от Roki_03
      Проблем с отварянето на портове!!!
      Как да отворя портовите на рутер Huawei HG8245T 
      Моля помогнете!!!
      Благодаря предварително!!!

• от monster951
      Здравейте колеги,
      Значи имам един проблем имам един лаптоп на Ай-Би-Ем който до вчера нещеше да запали в смисъл, вклзчвам го в захранването и натискам пауър бутона пресветват лампичките и дотам.Днес го отворих разколачих го целия визуално нямаше нищо нередно (макар че рядко може да се види някъв проблем визуално освен ако не е кондензатор ).Както и да е събрах го започнах да му завивам болтчетата които бяха около 1 милион вид модела. Явно съм го претегнал нещо защото клавиатурата стои леко огъната но пък за сметка на това зе че запали-1 проблем по-малко . Но пък сега неще да ми стартира уиндоус показва се логото на екс-пи-то и след него син екран на смъртта и след което рестарт, някак си успях да влезна в акронис систем менеджър и форматирах ц-то, като си мислех че така ще се оправят нещата да ама не. Сега неще да ми зареди инсталацията стартира логото на IBM и след което се показва бялата чертичка и се очаква да изпише press any key to continue,обаче не става нищо такова просто след 1 2 минути прескача тази операция и ми показва съобщение че уиндоус не е намерен.Моля за помощ и  благодаря предварително
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.