Премини към съдържанието
Stoyannnov

Търся софтуер за автоматично изчертаване на графики

Препоръчан отговор

Да кажем, че имам таблица с X и Y, като X и Y имат по 10 стойности. Искам софтуер по-възможност безплатен, който да изчертава графика:

image001.png

Снимката е примерна!

по X и по Y от стойностите в таблицата. Разбира се после тези графики трябва да може да се принтират.

Операционната система е Windows 7 SP1 x64bit

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря.

Ще го пробвам този метод с Excel, и все пак ако някой има други предложения да пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от qazwsx qazwsx
      Преди няколко дни при работа таблета ми показа съобщение за изтощена батерия. Исках да дочета абзаца и тогава да включа зарядното. В това време той блокира. Заредих батерията, но той продължи да блокира в съвсем начален етап. Занесох го на специалист, който го рестартира от "корена", но при по-големи файлове или приложения, като интернет проблема остава с или без включено зарядно.
      Може ли някой специалист да ми каже коя е най-вероятната причина за това: остаряла батерия (над 4 год.), възникнали в следствие на това грешки в ОС или не дай боже повреден процесор.
    • от Alexander Apostolov
      Здравейте, преди дни си купих китайски двоен дин универсален модел 7020g. И понеже съм смотан и реших да инсталирам уж по- нов софтуер ама уви се ппецака и сега екрана само свети без да има каквото и да е изображение. Въпроса ми е има ли как да се преинсталира това нещо (което е с WinCE) и ако да ... как ? :/  Ще питате гаранция ..но тя не важи за това мое сътворение . Поздрави.
    • от loranst looa
      Здравейте моля да ми препоръчате някоя ефективна безплатна програма или сайт със български или балкански  прокси сървъри , защото от тия дето намирам на първо четене са много бавни или изобщо наработещи .
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! От 2013 ползвам Windows phone (Lumia 520) ,и като цяло бях доволен. Не възнамерявах да го сменям ,защото напълно удовлетворяваше моите потребности. Това е един от телефоните ,които не получиха актуализация до Windows 10 и може би повече от година не съм получавал ,каквито и да е било актуализации по ОС. На скоро получих съобщение от Месенджър ,че версията ,която ползвам (от 2014) вече не се поддържа и ми пращат линк за да изтегля актуализации. 1-во пуснах телефонът да си потърси сам ,но не откри такива. След това деинсталирах и инсталирах на ново Месенджър ,но безрезултатно. 

Искам да запитам имате ли представа ,дали това недоразумение ще бъде поправено и ще излезе все пак актуална версия на месенджър за Windows Phone 8.1 ,или това е поредния трик за да ни накарат ,да купуваме излишни нови телефони? 
      На мен ми се струва ,че скоро няма да останат от масовите приложения работещи на Windows Phone 8.1 и за това обмислям да закупя нов ,но този път едва ли ще е Windows Phone. 

• от juveplu
      Здравейте, търся програмки които почистват Аудио файл от текст вкаран вътре . Във аудио файловете е вкарана информация за Име , Година , Албум и др. и това се променя с tag-editor и др. като него , но те променят само тези данни . Не виждат и не променят нищо друго . А щом вътре има възможност за вкаарване на текст даже и снимка , а самия вирус е също текст поредица от символи тук може да има всичко . Някой трябва да може да почиства всичко . Антивирусните не почистват аудио файлове от скрити данни .
      Търся програми които да изчистват всичко което е текст и оставят само цифровите данни за музиката . Пробвах с една песен свалена от руски торент и вътре има толкова текст че е повече от цифрите за звука . И това не може да се изчисти защото е омешано със цифрите за звука . Трябва да го направи програма . Не помага конвертиране защото в по голямата си част от случаите цялата информация се презаписва отново и текста остава .
      Търся програми които да изчистват всичко което е текст и оставят само цифровите данни за музиката . Има ли такава ? Дано някой знае такава . Ще съм много благодарен
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.