Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! От известно време имам проблем  с батерията на Ноут 3 пада изключително бързо дори и без да го ръчкам,въпроса ми е ако сменя батерията дали ще се оправи или просто самия телефон сдава багажа ? Нямам други проблеми с него върви супер без лагове,забивания и т.н :)

Благодаря !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сменяй батерията ,тя е аксесоар .На колко време е телефона ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не си писал на колко години е телефона, ползваш ли нещо да го почистваш, въобще тук не се занимаваме с магия...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Старата ми лумия премина през ъпдейт от който телефона беше вечно жаден за ток. Батерията издържаше до 10 часа без да го пипам. След седмица излезе нов ъпдейт от който нещата се оправиха. Сега телефона ми е на около 7-8 години а батерията държи толкова време, колкото и когато го купих.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А случайно да имаш от тези безполезните приложения за пестене на батерия? - Ако използваш, значи е възможно да е от тях. Не спомена на колко години е апарата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не нямам такива приложения за батерията. Иначе телефона го имам от година и половина някъде,взех го 2ра ръка и е бил ползван преди, нямам идея обаче колко. Не не го почиствам с нищо .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bijutero написа:

телефона го имам от година и половина някъде,взех го 2ра ръка

Е... черно на бяло е за нова батерия. Точен модел на note-a?

http://www.citytel.bg/tarsi?search=батерия+galaxy+note+3

Редактирано от hudyr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, bijutero написа:

взех го 2ра ръка и е бил ползван преди, нямам идея обаче колко.

Тва вече обяснява всичко... За да му се прецака батерията,  едно 10год. е използван от предишния собственник. Може и на сервиз да е бил ама.... Да не очакваш да ти се каже.

Редактирано от RED ZONE 64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, RED ZONE 64 написа:

Тва вече обяснява всичко... За да му се прецака батерията,  едно 10год. е използван от предишния собственник. Може и на сервиз да е бил ама.... Да не очакваш да ти се каже.

Къде 10 той не излезе ли 2013та ? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, bijutero написа:

Къде 10 той не излезе ли 2013та ? :D

Верно бе все забравям през коя година беше произведен. Еми... може да си е  разредил батерията, ако го зарежда  след като батерията му не е показала червена индик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.