Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден! Проблема е такъв че Гугъл Плей стор,  постепенно.. в продължение на известно време се ъпдейтва по последната най-нова версия... И след това ми излиза съобщение от типа на:        Error RH-01  Вече няколко пъти ми се случва, и си мисля не се ли дължи на Софтуерен дефект/проблем? - Защото се оправя само със РЕСЕТ. А не и много добре за таблета, да му правя чести Ресети, защото така му се скапва ССД-то, и всички приложения трябва да си ги свалям на ново. Пробвах да изтрия Гугъл акаунта, след тва пак да го въведа... Но се появява едно и също.

- Таблета е Serioux Antares A7, със Андроид 4.2.2 Jelly Bean.

- Има опция за Ъпгрейд до по ново версия на Андрод, но тъй като е Китайски със слаб процесор... не се знае какво ще стане, и за това не пипам тая опция.

images.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като изтриеш и създадеш отново гугъл акаунта си, изтрий кеша на всичко що е с гугъл - плей стор сървис, плей стор...
И тогава провери плей стор

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този метод който написахте, и този в поста ми.. И двата работят по-принцип. Ама понеже таблета  е Китайско "пишлеме" и не се получава.

Редактирано от RED ZONE 64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питах един мой приятел... Вредно ли е да се прави Factory data reset. И той ми обясни че това означавало Преинсталаци на  самия таблет... Демек преинсталира си стария Андроид на ново... Това вярни ли е??- Щото аз много много не вярвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, RED ZONE 64 написа:

Питах един мой приятел... Вредно ли е да се прави Factory data reset. И той ми обясни че това означавало Преинсталаци на  самия таблет... Демек преинсталира си стария Андроид на ново... Това вярни ли е??- Щото аз много много не вярвам.

не !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрива всичко, което си инсталирвал/настройвал и го връща до заводски настройки. Пробвай го и ако не стане си инсталирай по-новата версия за андроид, тези старите (от 5 надолу) вече почти не се поддържат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Радослав Матев написа:

Пробвай го и ако не стане си инсталирай по-новата версия за по-нов андроид,

Той таблета по-принцип си има опция за Ъпдейт до по-нов Андроид.. Ама не ми се занимава. 

- Ама като търсих видео в Ютюб, как да си оправя Плей стора, ми стана ясно че и със по-новите версии го има тоя проблем... От 4.4 нагоре, до колкото обърнах внимание.

Редактирано от RED ZONE 64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема се оправя след РЕСЕТ до Заводски настройки. Обаче софтуера няма ли да се прецака по този начин? Това ми е последния ми въпрос.

Sent from my SMO72 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.