Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, днес ми пристигна новият компютър, но след като го преинсталирах ми няма интернет и ми показва Unenditified network , дъното ми е Asrock AB350m PRO4 , ако може да ми кажете кои драйвър ми трябва да пробвам с него, или ако знаете как да оправа проблема. Благодаря предврително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, DIKSAN написа:

Здравейте, днес ми пристигна новият компютър, но след като го преинсталирах ми няма интернет и ми показва Unenditified network , дъното ми е Asrock AB350m PRO4 , ако може да ми кажете кои драйвър ми трябва да пробвам с него, или ако знаете как да оправа проблема. Благодаря предврително !

Здравей , а ти ако може да ни кажеш каква ОС имаш! ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, което си написал, не е достатъчно. Какъв компютър, защо си преинсталирал, каква е новата ОС. Дъното няма общо с интернета. Отвори си диспечера на устройствата и виж къде имаш жълти удивителни, най-вече на мрежовата карта. Опитай да актуализираш драйверите , като свалиш от друг компютър фирмени такива, копираш ги в този и ги посочваш.

12.JPG

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, B3M2W0 написа:

Това, което си написал, не е достатъчно. Какъв компютър, защо си преинсталирал, каква е новата ОС. Дъното няма общо с интернета. Отвори си диспечера на устройствата и виж къде имаш жълти удивителни, най-вече на мрежовата карта. Опитай да актуализираш драйверите , като свалиш от друг компютър фирмени такива, копираш ги в този и ги посочваш.

PicardDoubleFacepalm-1.jpg?1316330080

https://www.asrock.com/mb/AMD/AB350M Pro4/index.asp#Support

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как се свързвате с интернет само по кабел или рутер . Също така вижте в настройките дали са написани правилно всички адреси дадени от доставчика ви - ИП . МАСК,ДНС сървъри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, DIKSAN написа:

Драйвера ти е на Realtek. Изтегли си го от тук за която операциона система ти трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Богатир написа:

Изтегли си го от тук за която операциона система ти трябва.

Как да си го изтегли, като няма интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, B3M2W0 написа:

Как да си го изтегли, като няма интернет.

PicardDoubleFacepalm-1.jpg?1316330080&ke

на 10/20/2017 в 14:07, B3M2W0 написа:

като свалиш от друг компютър

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, hudyr написа:

С тази снимка сигурно искаш да покажеш отчаянието, което те обзема, когато усетиш , че нещо не ти достига, за да разбереш какво е написано. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тази снимка искам да покажа отчаянието, което ме обзема, когато някой започне да пише глупости по инерция и не желае да го осъзнае.

Изначално, в конкретния случай първата стъпка е проверка на настройките, както предложи adersa. Щом авторът вижда някаква си там мрежа(Unidentified network), значи има някакъв що-годе работещ драйвър. Ако е драйвърът от производителя, добре, значи остана авоторът да си изясни дали той трябва да въвежда адресите, или трябва да ги получава автоматично. С други думи - дали е на директен кабел, или е на някакъв рутер.

Ти се впусна в наизустени въпроси без да съобразиш каквото и да било. Дъното нямало нищо общо с интернета. После караш човека да си търси драйвъра. Е... нали в сайта на производителя на дъното я има нужната информация, че да си намери драйвъра? На всичкото отгоре производителят на дъното ти предоставя драйвър в support страницата. Споменаваш и сваляне на въпросния драйвър от друг компютър. После, след като някой друг посочи от къде точно се тегли драйвърът, ти питаш как да бъде изтеглен тоя драйвър, след като авторът нямал интернет...

Та какво по-точно не ми достига, за да разбера написаното? Телепатия? Просто си се оплел, черно на бяло.

Редактирано от hudyr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.