Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Игри за телефон помагащи за учене на Английски език

Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте! Освен ученето от учебници бих искал да изучавам английския и по малко по-забавен  начин. Много приятели ми казват "Аз научих този език от игри". Препоръчайте ми някоя забавна и интересна игра за Android, която може да ми помогне да научавам по нещичко. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такива. Сядаш си на г---за и УЧИШ. Колко пъти трябва да се обяснява!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Rosetta stone

преди 8 часа, MrSexobeat94 написа:

Много приятели ми казват "Аз научих този език от игри".

Имали са предвид играейки игри с английски интерфейс

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 10/24/2017 в 23:01, Емил Костов написа:

Няма такива.

Е що? :D В първи клас имах английски и едвам едвам научих нещо. След това до пети клас нямахме въобще в програмата, ама за сметка на това се спуках от гледане на cartoon network и въобще филми на английски език, и полека-лека асимилирах нещата. От пети клас нагоре само 6 по английски. :D Не, че не става, даже напротив, но съм съгласен, че се иска все нещо на горния етаж.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, hudyr написа:

Е що? :D В първи клас имах английски и едвам едвам научих нещо. След това до пети клас нямахме въобще в програмата, ама за сметка на това се спуках от гледане на cartoon network и въобще филми на английски език, и полека-лека асимилирах нещата. От пети клас нагоре само 6 по английски. :D Не, че не става, даже напротив, но съм съгласен, че се иска все нещо на горния етаж.

Не искам да споря. Английски може да се научи от игра ако ти се налага да комуникираш или да пишеш с англоговорящ ( навремето на мен ми се налагаше да правя това, защото играехме Diablo2, а преди това Baldurs Gate). Така от гледане или от слушане нищо няма да се научи. Всеки да си прецени сам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за такива игри ,но мога да ти препоръчам платформата   Memrise Правиш една регистрация ,и слагаш слушалките. Метода на учете е много интересен ,защото хем пишеш ,хем слушаш ,хем по картинки избираш значението на думата. Има апликация за телефон ,обаче там не може да се избере за роден език български и не става .. Така че през браузъра. След като се логнеш ,кликваш на бутона Courses  ,и там избираш първо роден език ,след това какъв език искаш да учиш. За учене на думи това съм го признал ,обаче за граматиката си трябват уроци според мен .

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, KiriL Cox написа:

...

Rosetta Stone е точно на същия принцип, като разпознава и реч, като по този начин могат да се градят говорни навици.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, ExaFlop написа:

Rosetta Stone

А има ли много български курсове ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване