Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Избор на слушалки

Препоръчан отговор

Здравейте... Спрял съм се на няколко вида маркови слушалки, и не мога да реша кои точно да избера. Ако може от личен опит да споделите кои са най-приличните слушалки.. Предпочитанията ми са силен бас и кристален звук. Колебая се между (JBL ME-135) > https://www.olx.bg/ad/slushalki-jbl-skullcandy-sony-ID6Y8UB.html . (Sony MDR-XB110MT) >> https://www.olx.bg/ad/slushalki-jbl-skullcandy-sony-ID6Y8UB.html  И тези (Logic LH-30) >> https://www.olx.bg/ad/novi-slushalki-logic-s-mikrofon-ID6yKot.html . 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за "негативизма", но които и слушалки да избереш с бюджет от 10 лева е абсолютно все едно...
И се замисли, че това ти е слуха (един за цял живот и процесите там са необратими в повечето случаи), отдели поне 100лева, казвам поне - хубаво е поне 200-300лв и си вземи едни истинки слушалки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, icekiller написа:

Извинявам се за "негативизма", но които и слушалки да избереш с бюджет от 10 лева е абсолютно все едно...
И се замисли, че това ти е слуха (един за цял живот и процесите там са необратими в повечето случаи), отдели поне 100лева, казвам поне - хубаво е поне 200-300лв и си вземи едни истинки слушалки.

Май не схванахте нещо ми се трува. Това че са за 10лв в случая не ги прави ниско-качествени или реплика.. Аз не съм от тея хора които се "изхвърлят" за някаква дребна материална вещ като в случая слушалките. Ако някои от тук използва подобни марки/модели които съм посочил, да сподели...Или просто да напише мнението си. А не да ми дава "акъл" до колко пари да ги купувам, защото всеки един от нас си знае финансовото положение, колко например може да отдели. Защото има хора които дори не могат да си позволят да си купят.

Редактирано от RED ZONE 64 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво преимущество е да можеш да си лайкнеш сам коментара, оценявам!

По същество: Отговори ти се на въпроса, и трите вида са едни и същи или дотолкова различни, че не можеш да уловиш разликата със слуха си.

И като си тръгнал да умнееш, оправи си линковете.

Редактирано от XYconstant (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За толкова евтини слушалки,не беше нужно да пускаш тема.Купуваш си  трите модела и сам си избираш по-добрите.Двата ти остават после за резервни или ги подарявяш на някой.Иначе аз бих заложил за JBL ,че ще свирят най -добре от посочените.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам.. Трябваше да си приготвя 300лв и след тва да пускам тема, щот 10лв са много малко. По принцип, мога да изкупя всички слушалки по-магазините...стига да имаш кинти спечелини от Тотото .

-Различните марки слушалки, имат различно звучене, и за това пуснах тема... Въпреки че можех и сам да си отговоря, без да чета подобни коментари по-горе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, RED ZONE 64 написа:

Различните марки слушалки, имат различно звучене, и за това пуснах тема...

Различно звучене имат и различните модели,от една и съща марка.За да ти каже човек,кои са по добри от тези,които си избрал,някой трябва да е слушал и сравнил трите модела.Всяко друго мнение ще е гадаене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези по всяка вероятност са ментета, дори и да не са ще са неслушаеми. По-добре си вземи от Гиърбест някой модел на KZ Link.

Сравнително добри и слушаеми например KZ ZS3.

Редактирано от spielberg (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези по всяка вероятност са ментета, дори и да не са ще са неслушаеми. По-добре си вземи от Гиърбест някой модел на KZ Link.

Сравнително добри и слушаеми например KZ ZS3.

Не са ментета, абсолютно същите слушалки се продават във почти всички UK онлайн сайтова...И казвам ПОЧТИ, защото са стар модел на JBL, и не са чак толкова популярни.

- Избрах си JBL-ките, а и човека който ги продава ме посъветва тях да си взема, защото, и той "ползвал такива" и биле "по-добри от Sony"... Макар че дса на една цена.

Sent from my SMO72 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това че са продавани в UK сайтове гаранция за качество ли трябва да е?

Да не мислиш че Англичаните ще тръгнат да продават "ментета". Навсякъде изглеждат по един и същи начин, същия цвят на шрифта и т.н. Ако бяха "реплика" все във Интернет сайтове където се продават, щеше да се види разликата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 26.10.2017 в 18:00, RED ZONE 64 написа:

Да разбирам.. Трябваше да си приготвя 300лв и след тва да пускам тема, щот 10лв са много малко.

Не, за 40-55 има добри (горе-долу). Нямаше нужда от сарказъм в коментара ви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не мислиш че Англичаните ще тръгнат да продават "ментета". Навсякъде изглеждат по един и същи начин, същия цвят на шрифта и т.н. Ако бяха "реплика" все във Интернет сайтове където се продават, щеше да се види разликата  

Тоя ти коментар показва колко си "напред" с нещата. Явно на 13 или на колкото беше там си видял доста неща, попадал си на стотици реплики и знаеш, че трябва да има нещо, по което на снимките да се различават, щото иначе не могат да те метнат с реплика. Вкъщи имам едни тапи на Sony, точно както са и стоковите, които идват с телефона, за 3 лв. Разлика в качеството на звука - от земята до небето, външно - без разлики. Как обясняваш това?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя ти коментар показва колко си "напред" с нещата. Явно на 13 или на колкото беше там си видял доста неща, попадал си на стотици реплики и знаеш, че трябва да има нещо, по което на снимките да се различават, щото иначе не могат да те метнат с реплика. Вкъщи имам едни тапи на Sony, точно както са и стоковите, които идват с телефона, за 3 лв. Разлика в качеството на звука - от земята до небето, външно - без разлики. Как обясняваш това?

Репликата се различава по-различен начин... Зависи от конкретната марка/модел и дизайн на дадени слушалки. Репликите по-някога са със различен цвят на жака.. с различна дължина/дебелина на кабела. Тоя "неквалифициран" коментар по ли ти допада?

- И за моите години съм си достатъчно наред мога ти кажа, щото повечето хора, си мислят че като пръснат напр. 200лв он някое саитче за слушалки, и вече са убедени че са "Оригинални". Защото репликите НЕ СА само при "евтиняците".

- Темата за мен вече е приключена, не виждам смисъл да пиша повече за квото и да е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, RED ZONE 64 написа:

Репликата се различава по-различен начин... Зависи от конкретната марка/модел и дизайн на дадени слушалки. Репликите по-някога са със различен цвят на жака.. с различна дължина/дебелина на кабела. Тоя "неквалифициран" коментар по ли ти допада?

- И за моите години съм си достатъчно наред мога ти кажа, щото повечето хора, си мислят че като пръснат напр. 200лв он някое саитче за слушалки, и вече са убедени че са "Оригинални". Защото репликите НЕ СА само при "евтиняците".

- Темата за мен вече е приключена, не виждам смисъл да пиша повече за квото и да е!

Тя хубаво е приключена темата,ама би ли споделил след като си вземеш слушалки за 10лв или за 3,50лв какво е качеството и как се чуват,че да може такива като мен дето не могат да си изберат качествени слушалки до към 100лв да не се лутат и да не се прецакват,ами направо да вземат едни за 5/10лв,даже ако има и някакви за 0,75лв.Така де за какво да се дават толкова много пари щом като имало и качествени евтини.Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е за бисерите.
Щом не си пробвал нищо, от "скъпняците", как заключаваш, че "евтиняци = скъпняци", на каква основа?
Трябва да четеш повечко какво ти се пише, че гледам си още твърдоглав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последното ми мнение в тази тема:
- Разбирам ти притесненията и липсата на бюджет за по-хубави (все пак си още ученик нормално е)
- Разликите в цената не са заради марката, напротив хич даже няма нищо общо, примерно аз никога не бих си взел "качествени" и "скъпи" слушалки от марките шир употреба: Sony, JBL, Beats by Dr Dre, и прочее маркентингови простотии, ето ти един сайт да разгледаш - може да ти хареса нещо и да се амбицираш, може да запалим в теб аудофилски наклонности, кой знае. (впрочем в сайта има слушалки за 50-60 лева, аз не бих взел от тях, но все пак има)
- Искрено те умолявам, след като си взе слушалки за този бюджет - не ги усилвай повече от 60%
- Като си отворен ще ти споделя, че аз слушалки не ползвам (само на компютъра на работа за презентации, по някой път и песни, но не увеличавам повече от 50% и това със слушалки за 60 лева), като стигна до там да си купя каквито искам и имам достатъчен бюджет - ще си взема от "200-300 лв" (макар че това е горе долу дъното на що годе средният клас)
- Пак повтарям, нещата при слуха в повечето пъти са необратим процес, разумно използвай слушалките и не се дърпай тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване