Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,имам предпочитан торент сайт,но от известно време не мога да вляза там от компютъра. С телефон нямам този проблем. Предполагам,че е от настройките. Пробвах c reboot на Windows,но не се получи. 

Screenshot 2017-10-29 10.22.18.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В адресната лента напиши/постави текста chrome://flags
намери Mark non-secure origins as non-secure Mac. Window, Linux, Chrome OS, Android (осветено в оранжево) и от падащото меню избери осветеното в синьо.

mark-non-https-pages-as-secure-on-Chrome

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задай Default
Браузърът актуаслизиран ли е?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Актуализирах,но не се промениха опциите.

Редактирано от katerinaatan (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

при триенето на историята и логването явно си изтрил и паролите или нещо друго пробвай с друг браузър аз ползвам 3 на единия са ми само торентите и никога не му почиствам данните точно поради тази причина  избери си браузър с който само сърфираш и брузъри за торенти и подобни важни сайтове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, katerinaatan написа:

Здравейте,имам предпочитан торент сайт,но от известно време не мога да вляза там от компютъра. С телефон нямам този проблем. Предполагам,че е от настройките. Пробвах c reboot на Windows,но не се получи. 

Screenshot 2017-10-29 10.22.18.png

Здравей те. Брузърът ви е   и е установил, че е бил опростен и заразен от злонамерен код. Този код се разпространява чрез страниците и файловете на Браузърът и

Злонамереният код ще инсталира в програми, които да се възползват от уязвимостите на софтуера на компютъра (като Java или Flash). Тези програми могат да откраднат вашите  лична информация (пароли, информация за кредитни карти и т.н.), да променят резултатите от търсенето или да забавят работата на компютъра.

Как да го почистиш като за начало деинсталирай Браузърът заедно с Flash Player и Java ако има такъв, и изтегли програмката AdwCleaner от Тук
Стартирай  да изчисти компютъра, след рестарт изтеглете на ново браузър Успех.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@PopoFF,  за почистване на залази в ТОЗИ форум има радел и членове със специална подготовка!
Освен това къде я видя тази информация, която споделяш?

преди 33 минути, PopoFF написа:

Брузърът ви е   и е установил, че е бил опростен и заразен от злонамерен код. Този код се разпространява чрез страниците и файловете на Браузърът и

Злонамереният код ще инсталира в програми, които да се възползват от уязвимостите на софтуера на компютъра (като Java или Flash). Тези програми могат да откраднат вашите  лична информация (пароли, информация за кредитни карти и т.н.), да променят резултатите от търсенето или да забавят работата на компютъра.

А случайно да забеляза, че се опитва да се зареди сайт с http,  а не с httpS?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като гледам какви програми има накачулени долу на лентата и по големи проблеми ще създават махай всички отави си чистача на браузъри и изтегли малваребитес други не ти трябват вайбъри майбъри пълна боза кой знае и колко антивирусни си наблъскал и почват да се рушат една на друга

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, katerinaatan написа:

Eдна е антивирусната. 

аз бих препоръчал да деинсталираш хрома сканирай с малваребитес и вкарай всичко в карантина и си инсталирай хром пак само че първо го деинсталирай напълно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, PopoFF написа:

Здравей те. Брузърът ви е   и е установил, че е бил опростен и заразен от злонамерен код. Този код се разпространява чрез страниците и файловете на Браузърът и

Как да го почистиш като за начало деинсталирай Браузърът заедно с Flash Player и Java ако има такъв, и изтегли програмката AdwCleaner от Тук
Стартирай  да изчисти компютъра, след рестарт изтеглете на ново браузър Успех.

Нищо му няма на браузъра му. При мен го показва същото. Просто торент сайта явно не си е подновил сертификацията и гугълци автоматично го причисляват към зловредните.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах и с Опера да вляза,но изписва същото.

преди 9 минути, Енчо Желязков написа:

аз бих препоръчал да деинсталираш хрома сканирай с малваребитес и вкарай всичко в карантина и си инсталирай хром пак само че първо го деинсталирай напълно

Деинсталирах,почистих и инсталирах. Няма промяна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, katerinaatan написа:

Пробвах и с Опера да вляза,но изписва същото.

Деинсталирах,почистих и инсталирах. Няма промяна.

И няма и да има! По-горе посочих защо. Ползвай Макстон за този сайт. С него си влиза безпроблемно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Енчо Желязков написа:

може и торента да е спрян я дай линк да проверя аз го нямам

https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjZt6HO5JXXAhVMK1AKHYUsCMIQFggqMAA&url=%2Finterstitial%3Furl%3Dhttp%3A%2F%2Ftorrent-team.net%2F&usg=AOvVaw3evkfsWqX3ZmgKGOJXcbfi

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Agentpat™ написа:

Нищо му няма на браузъра му. При мен го показва същото. Просто торент сайта явно не си е подновил сертификацията и гугълци автоматично го причисляват към зловредните.

Той няма сертификат!!!http протоколът не ползва сертификат
Авторке, пробвай следното:
Настройки>Разширени>изключи отбелязания ключ
Snap2.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, katerinaatan написа:

да само с макстън ще те пусне но е доста муден браузър и на мен изписа същото

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, ExaFlop написа:

Той няма сертификат!!!http протоколът не ползва сертификат
Авторке, пробвай следното:
Настройки>Разширени>изключи отбелязания ключ
Snap2.png

Tакива са настройките. И с Макстън не ме пуска. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Енчо Желязков написа:

да само с макстън ще те пусне но е доста муден браузър и на мен изписа същото

Айде поредният бисер. Ет в хром::
Snap3.png

преди 42 минути, katerinaatan написа:

И с Макстън не ме пуска. 

А, това вече е друга ситуация. Спри си за пробата антивирусната и влез в сайта. Влиза ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Хром вече пуска в сайта, а до преди малко не ставаше. Странна работа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега стана с Макстон. Много странно. А тя уж само сканира при поискване,не е постоянно пусната.

Редактирано от katerinaatan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в хром? С коя антивирусна си?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е хром какви добавки има инсталирани?

Пробвай да стартираш хром с ключ 
--safe-plugins

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване