Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

С Любов, внимание и доверие

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 29 минути, ivo23 написа:

С Любов, внимание и доверие

Maмо ти ли си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, ined написа:

С готвене, любовта на мъжа минавала през стомаха :)

Това е Северният Път! Има и Южен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не можеш да му завъртиш една баница, опитай да му завъртиш два шамара. Ако остане, твой е. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една умна жена никога не се опитва да задържи мъж, който е решил да си тръгне от нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, bekiii написа:

Въпросът беше ще останете ли, ако тя не може да ви роди дете?

Благодаря

Ако я обича, ще остане независимо от обстоятелствата, а ако не я обича, ще си тръгне независимо от обстоятелствата.

Затова написах, че една умна жена никога не задържа мъж, който е решил да я напусне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 14 часа, bekiii написа:

Благодаря

Търсите навън онова, което е блокирано вътре във вас. Не искате да ви обича, а искате да не ви изоставя…Цялата концепция е сбъркана още в основата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, дъжд написа:

Търсите навън онова, което е блокирано вътре във вас. Не искате да ви обича, а искате да не ви изоставя…Цялата концепция е сбъркана още в основата. 

Много знаеш ти хората дали се  обичат или не ама си пишеш дежурните глупости.
Липсата на дете  обаче не всеки може да я приеме. Така от страни много лесно се коментират чужди отношения ама да не ти идва на главата.

А по темата, аз лично мога да приема жена която не може да ми роди дете само не съм сигурен дали тя ще ме приеме ако аз не мога да и го дам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо има ли такива, дето ще се наемат да останат с жена си, въпреки това, ако се обичат?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, bekiii написа:

Изобщо има ли такива, дето ще се наемат да останат с жена си, въпреки това, ако се обичат?

Сигурно има.

Тя пък обичта най-лесно изкуфява...

И на мен много зловещо ми звучи онова:

- Докато смъртта ни раздели!

Брррр:eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bekiii написа:

Е, абе тука 70+% ви казват, че няма проблем да си остане с вас ако ви обича, вие пак имате съмнения !

А пък да знаете, рядко ще намерите потребители по-начетни в тая област от тук присъстващите (не визирам никой конкретен, да не ми се обидите сега, съвсем сериозно).

С две думи: доверете им се.

Ако ли пък не, тогава я споделете откъде тези ваши съмнения, въпреки съветите тука, само вътрешен глас или как ?

преди 1 час, А@@@ написа:

Сигурно има.

Тя пък обичта най-лесно изкуфява...

И на мен много зловещо ми звучи онова:

- Докато смъртта ни раздели!

Мммм, Ралева, че то по принцип и след смъртта ако е истинска бре :halloween10:. Така де.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 часа, А@@@ написа:

Докато смъртта ни раздели!

Ама не е писано кога ще дойде. Някоя ако не харесва мъжа си, с малко цианид може...да му помогне..да се спомине преждевременно..
И после да е..."весела вдовица"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, simtech написа:

Ама не е писано кога ще дойде. Някоя ако не харесва мъжа си, с малко цианид може...да му помогне..да се спомине преждевременно..
И после да е..."весела вдовица"...

И тя в сливенските зандани :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 19 минути, А@@@ написа:

И тя в сливенските зандани :wub:

Глупости. В затвора престъпници не влизат, не го ли разбра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се опитваш да задържиш някого е Манипулация. 

Ако едни взаимоотношения не се развиват благоприятно е Безсмислено да се "подпират" и "кърпят" с каквото и да е .

Това е "началото на края" .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Танер, дотолкова ли го закъса, че чакаш за теми в tech форум, от такова естество, че да се предложиш? Четири теми отворих, в 3 се предлагаш. Укроти хормона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, XYconstant написа:

Танер, дотолкова ли го закъса, че чакаш за теми в tech форум, от такова естество, че да се предложиш? Четири теми отворих, в 3 се предлагаш. Укроти хормона.

Не чакам,  защо си мислите че чакам нещо всички :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, сигурно има защо... Притеснителното е, че ти не го намираш за такова. :blackeye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.10.2017 г. в 18:44, Мойра написа:

Ако я обича, ще остане независимо от обстоятелствата, а ако не я обича, ще си тръгне независимо от обстоятелствата.

Затова написах, че една умна жена никога не задържа мъж, който е решил да я напусне.

Това важи и за нас жените.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.10.2017 г. в 17:40, ivaivanova написа:

Благодаря

Лично аз няма да остана, освен ако нямам вече дете от друга.
Ама един братчед си я държи неговата и нямат деца.
Главната цел от събирането на мъж и жена е да се роди поне едно хлапе  и да го отгледат.
Даже в люксембургските закони за пенсиите на вдовиците, трябва или да са живели 10 години заедно ако жената е доста по-млада, или да имат дете, за да има оная право на пенсия като вдовица.
Та така, която си знае че е бездетна, да си търси чичко с поотраснали вече деца от друга жена. Той може да я търпи без проблем до него за домакиня.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.02.2019 г. в 21:06, Танер Заит Расим написа:

Ако останеш без мъж съм на среща :D

Пак ли заграждаш бе, играча-сваляча? :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.04.2019 г. в 0:05, Белгиеца написа:

Лично аз няма да остана, освен ако нямам вече дете от друга.
Ама един братчед си я държи неговата и нямат деца.
Главната цел от събирането на мъж и жена е да се роди поне едно хлапе  и да го отгледат.
Даже в люксембургските закони за пенсиите на вдовиците, трябва или да са живели 10 години заедно ако жената е доста по-млада, или да имат дете, за да има оная право на пенсия като вдовица.
Та така, която си знае че е бездетна, да си търси чичко с поотраснали вече деца от друга жена. Той може да я търпи без проблем до него за домакиня.

Колко интересно. Може би цяла тема трабва да се започне за "бездетните жени", но аз ще предпочета да не съм наоколо, ако някой се осмели, де. Все пак това със закона е доста резонно и може би трябва нещо да се помисли и за българските да се попроменят. Защото едно е да се плащат данъци като имаш по-малко разходи или са само за теб и котката ти, друго си е да издържаш семейство. Едно е сега и впоследствие пенсийката да ти я плащат горките млади, мислейки, че го правят за родителите си, а всъщност да има и много други, които са наравно с онези мързеливите използвачи на социума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...