Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 11 минути, Johnny B написа:

Ахааа..Ясно. Значи просто решиха всички да изпързалят мен. Горкият аз, доверчивият.  Не маскарад, а конспирация.
Само че това нищо не променя в моите очи. Пак някой е решил да ми прави сечено. И пак вие двамата сте под прожекторите... :D

Теб пък кой и какво те е изпързалял? Теб изобщо те няма в схемата бе мен...

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, _Слънце_ написа:

Теб пък кой и какво те е изпързалял? Теб изобщо те няма в схемата бе мен...

Е как да няма! За да е пълен фарса! Единият пързаля другия, който пързаля мен. Все сте вътре и като си пишман логик, да ти начертая диаграма с логическите връзки или ще си използваш остатъка от акълеца? Ако не, дай на Сиренчето да пише от твоя профил, може да се изясни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Yvan Sergeev написа:

ти пак не си разбрал мобилност не ми трябва

пловдичано-хасковци идват при мен а не  аз при тях понеже съм твърд

ако бях мек щях да  съм ти пред   вратата на крак.

Прао са скъсват та търсят!  Ровят за айпита, после в гоглето трак айди... не моат да спът!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тва  е днешният свят може да стигнеш и да си във всеки дом и компютър за части от секундата пустия му интернет :D 

трябва да си призная че съм понякога мек с вас понеже сте ми слабост :P 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Johnny B написа:

Е как да няма! За да е пълен фарса! Единият пързаля другия, който пързаля мен. Все сте вътре и като си пишман логик, да ти начертая диаграма с логическите връзки или ще си използваш остатъка от акълеца? Ако не, дай на Сиренчето да пише от твоя профил, може да се изясни!

Как да ти го кажа по- просто? Тва че си се почувствал наранен, щото Годзила е изяла Кинг Конг, си е изцяло твой проблем. Решил си да играеш статист на чужда снимачна площадка, без да попиташ къде е безопасно. После ревеш за неква конспирация, а ти си просто натрапник, който се е отървал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, _Слънце_ написа:

Прао са скъсват та търсят!  Ровят за айпита, после в гоглето трак айди... не моат да спът!

А не може ли да се обадя на някой познат, който е в интернет доставчика и от билинга да ми снесе на тая дата това ИП на кой адрес е било дадено? :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Yvan Sergeev написа:

тва  е днешният свят може да стигнеш и да си във всеки дом и компютър за части от секундата пустия му интернет :D 

трябва да си призная че съм понякога мек с вас понеже сте ми слабост :P 

да ти кажа, освен мекостта, ориентацията и мобилността са ти голям проблем. затва ти предложих и голфеца... малко от малко да си поне близо до събитията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _Слънце_ написа:

...

Не, това е верига от събития, логико. Когато някой ми допада като човек се старая да не го обидя някак.
Въвлякохте трети страни във веригата на събитията.
А когато Сиренчето изтърси кой какъв бил и за какво ставал, вече нямаше прошка. Много добре знаеше всичко.

Редактирано от Johnny B (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Johnny B написа:

А не може ли да се обадя на някой познат, който е в интернет доставчика и от билинга да ми снесе на тая дата това ИП на кой адрес е било дадено? :D

Можеш, ако се казваш ЦРУ. Иначе доставчика заминава в небитието. А твоя познат в затвора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сичко си ми е точно бре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, _Слънце_ написа:

Можеш, ако се казваш ЦРУ. Иначе доставчика заминава в небитието. А твоя познат в затвора.

Няма да разбереш от къде ти е дошло. IP-тата не са поверителна или лична информация и не се защитават по ЗЗЛД.
Ти си мислиш, че не може някой да ти дойде на гости, но грешиш! :D

Редактирано от Johnny B (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Johnny B написа:

Няма да разбереш от къде ти е дошло. IP-тата не са поверителна или лична информация и не се защитават по ЗЗЛД.
Ти си мислиш, че не може някой да ти дойде на гости, но грешиш! :D

Ето да та улесня малко...

2ed536d1-bc6c-4066-9ba9-ef65accafb08.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, _Слънце_ написа:

Ето да та улесня малко...

Не си ми интересен толкова ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Johnny B написа:

Не си ми интересен толкова ти.

Още малко и ще си кажеш, кой ти е интересен... а, мишок? Ей ма прав беше маниака, че и на бастун може да те хване. :)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, _Слънце_ написа:

Още малко и ще си кажеш, кой ти е интересен.

Кой?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дойде с тишината на нощта и целия свят почтително се отдръпна от пътя и. Имаше някакви негодуващи шумолевения,които бързо секнаха и се сляха с безвремието на момента. Отворената врата,стените... всичко бе застинало в очакване. Виждах само силуета и на бледата лунна светлина прокрадваща се през сенките,колкото да съм сигурен че там има някой. Или нещо... Не усещах тревога, по-скоро спокойствие. Някаква странна хармония обхващаше всичко наоколо и аз дори бях част от нея. Да, усещането беше за хармония... за жена. Тя протегна ръка към вторачените ми очи, затвори клепачите с пръсти и едва доловимо прошепна : "Виж ме."
За миг си помислих, че е някаква шега... Но тя, сакаш усетила колебанието ми, без да отмества дланта си от лицето,прошепна отново:"Виж ме,това съм аз." "Коя си ти"- помислих машинално,първосигнално...но това беше само мисъл, а тя сякаш я чу. "Това съм аз, не ме ли позна?" Отмести се встрани и седна на стола с движение на падащ копринен шал. Аз я виждах... да виждах я! Виждах всичко и най-вече очите и,които ме гледаха очакващо, подканящо,с лек укор и малко насмешка, явно породени от глупавото изражение на лицето ми, с отворена уста и стиснати очи... Имах някакви въпроси, но тя стана и се понесе към мен... Да, не ходеше,не стъпваше а се носеше... малко над пода.Как е възможно- помислих...и забелязах, че всъщност и аз се нося. Малко над пода... След това всичко изчезна- стените, стола,масата...почтително презиращия ни свят. Отворих очи и възкликнах- Но...Това си ти! Не мога да повярвам!
Тя сложи ръце на гърдите ми, отпусна главата си на рамото ми и кадифеният и глас, гальовно се промъкна:
- Викаше ме и аз дойдох...
Стиснах очи и едва преглъщайки сълзите си промълвих:
- Да! Виках те и Ти дойде...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звук- проплакващо стенание.
Ръце- преплитащи се клони на дървета.
Тела в премрежено очарование,
тряптящи струни в търсена вендета...

Души, разбиващи се с плясък във прибоя
на страстта, със яростно опиянение...
Сега съм твой и ти сега си моя.
и във властта на мъртвото вълнение.

Устремени към водовъртежа се потапяме,
 в поглъщащо еуфорична лудост.
Проклятия и каменни стени разтапяме,
със лекотата на небесна будност.

Където и да мине огъня-изгаря,
но  аз сега не моля за спасение,
а искам пак и пак, и пак да галя
пламъка и дивото му настъпление.

Редактирано от Unnamed_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.