Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, трябва ми отговор на посочения въпрос. Как глобализацията влия на качеството на живот, кои са положителните и отрицателните страни?

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зле дъще, зле!!!Нищо вече не е като хората!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Глобализацията е процесът на нарастване на икономическите, социални, технически, политически и културни взаимовръзки и отношения между отделните страни, организации и хора. Той е свързан с глобално разпространение и взаимопроникване на идеи, капитали, технологии и елементи на културата.

И кое му е зле-то синко ? :)

Знам че си фен на самозадоволителната изолирана икономика, но мисля че  по зле от такива като Северна Корея, Венецуела, Куба... май няма ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, miro20 написа:

И кое му е зле-то синко ? :)

Знам че си фен на самозадоволителната изолирана икономика, но мисля че  по зле от такива като Северна Корея, Венецуела, Куба... май няма ? :)

А, пак на мазохизъм ми намирисва!!! Какъв прекрасен цитат си дал само!!! Я сега да видим икономически как ни е държавата??? Колко е нараснала икономиката ни??? А със социалната политика как сме??? Харесва ли ти социалната политика в нашата държава??? А дали е по-добра от времето на славния соц??? Технически... навремето произвеждахме компютри, сега къде са??? Имахме 6 блока на АЕЦ "Козлодуй", сега колко имаме??? Култура... как ти се струва културното развитие на българския народ??? Добре ли вървим в културното си развитие??? А политически така се развихме, че грам суверенитет не ни остана!!! Та това е глобализацията ти, синко!!! И не е нужно да влизаш с женски ник, за да пуснеш поредната си тролска тема!!! Никого не можеш да заблудиш!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Джугашвили написа:

Технически... навремето

Соца фалира другарю :) и никога няма да се върне в този формат.

Затова всякакви сравнения са абсолютни спекулации и безсмислици.

Сега берем плодовете на този фалит на соца. Фалит както икономически, така и духовно.

преди 10 минути, Джугашвили написа:

И не е нужно да влизаш с женски ник, за да пуснеш поредната си тролска тема!!! Никого не можеш да заблудиш!!!

Ми ти вече си заблуден . Огледай се ... не ме ли виждаш  навсякъде в торбалани и караконджули под  детското ти креватче ? :):):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...