Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

аз ще си правя собствена валута

след като видях че световното население е мега просто

ще закопая биткойна в земята.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, Yvan Sergeev написа:

аз ще си правя собствена валута

след като видях че световното население е мега просто

ще закопая биткойна в земята.

И аз ще патентовам една - пръцкойн. Универсален майнинг за естествени газове с минимални капиталовложения.
При това равномерният георазпределен майнинг е зелена технология, гарантираща запазването орбитата на Земята около Слънцето.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Силно препоръчвам да прочетете интервюто на Светлин Наков - https://technews.bg/article-103600.html

Както и на Джордан Белфорд, „Вълк от Уолстрийт”. Забелязвам, че в някои сайтове не се дава гласност на подобни изказвания и новините за биткойн са само положителни и оптимистични, с някакъв елементарен опит за манипулация. Всеки, който ви убеждава, че бъдещето е в биткойн (не говоря за блокчейн технологията като цяло), или се опитва да ви манипулира, или е наивен и заблуден до глупост. Много вече се помислиха за инвеститори и борсови играчи покрай биткойна, а това е нищо повече от хазарт. "Цифрово злато" - това са внушенията и манипулациите за наивниците.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и опираме до въпроса кой има 19000 долара да си го купи и колко излиза производството на 1 биткойн.  като цифра долари да се плати на енергото .

в реалния живот нали така се процедира  ядът ти се картофи но нямаш пари и ходиш да си насадиш сам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това ми прилича на средство за пране на пари

има и то доста хора които купуват биткойни,, като крипто.бг имаше проблем с банката доста хора в форума им имаше които питаха и даваха номера на поръчки да ги проверят

а и ако чете някой който е маниак на биткойна и чете ще каже че в тази тема говори завистта ви, българска чарта да говорим лошо за чуждото щастие, а междувременно биткойна расте

Редактирано от Без умствен капацитет (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.