Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

долара е 1.57 ще се радвам ако заради койна падне под лев, по политически причини

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Белгиеца написа:

Епа може да съм параноидна личност ( различно е от болен от параноя), ха ха ха ...

само си изключвах харда като гледаш тв, колко хора го правят, ама изобщо не си параноичен как може да те наричат така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Без умствен капацитет написа:

само си изключвах харда като гледаш тв, колко хора го правят, ама изобщо не си параноичен как може да те наричат така

Страх лозе пази.
Покрито млеко мачка го не лоча.
И една френска: Да живеем щастливи, да живеем скрити. ( ако искаме да сме щастливи, трябва да се скрием от хорските погледи, да не ни знаят колко сме добре )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

само според мен ли долара има по малко защити от фалшификация

sshot-18RzkG4RmS4dkIIiu4y0u1519149611_sr

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.coindesk.com/price/

Усещането ми е че, днес за последен път го виждам над 10 000. Това е прогноза основана единствено на гадателските ми способности. Ако позная ще трябва да си сменя професията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.02.2018 г. в 20:02, Без умствен капацитет написа:

само според мен ли долара има по малко защити от фалшификация

Доларите имат защити ,които до сега никой не е успял да преодолее. Например на най-фалшифицираната  100 доларова банкнота на яката на Франклин има един надпис ,който се вижда само чрез силна лупа. Никой до сега не е успял да го направи ,поне не се знае.

преди 1 час, bobivg написа:

https://www.coindesk.com/price/

Усещането ми е че, днес за последен път го виждам над 10 000. Това е прогноза основана единствено на гадателските ми способности. Ако позная ще трябва да си сменя професията.

Не бързай! Има още да се оправят едни биткойни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Пациентите, които не могат да се възпрат да извършват ежедневни сделки, ще се включат в интензивна програма

Шотландска клиника, специализирана в лечение на пристрастявания, обяви, че създава програма за борба със зависимост от криптовалутите - виртуалните валути, най-известна от които е биткоинът, предадоха АФП и БТА."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Как се използва Биткойн и за какво служи?"

Аз още се чудя? Ако има някой разбрал моля да сподели - с прости думи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от kayKayEhnn
      Здравейте,
      Знам че наскоро биткойна падаше и много хора реват. Днес в английския ибей гледам GTX 1060 по 100-150 лева, за сравнение в България са по 800+, какво става?
    • от b1c1d1
      Здравейте.Мога ли да прехвърля биткойн към paypal и как.Благодаря
    • от Yvan Sergeev
      въпросната валута няма бъдеще  след като се стигне максимума и повече не може да се добива
       ще се появят нови   валути биткойн 1, биткойн 2, бинкойн бета 6.0 
      ще стане 1 биткойн 10000 долара  след това или ще се срине до 0 или ще падне по средата или ще си остане на толкова
       и ще се ползва само от определен кръг хора вложили  средствата си в него
       защото
       когато има  лимит  на валута и търсене, купуват само богатите и само каквото си искат 
      примерно кутийка бира  ще струва  1 биткойн  което ще е  на определения курс срещу държавните валути, и тогава  човек ще се замисли дали му е изгодно
      да работи в реалния свят и да изкара парички 2-3 долара за биричка ,
      или да си я плати с биткойн  равен на определения курс биткойн-долар
      ако 1 биткойн е 10к долара дали ще си заслужава да си купи биричка за 10к долара >.....
       струва ли си да бъдеш независим от банките ...
       капитализмът не  може да работи в условия на лимити на валути и суровини
      тогава настъпва депресия.
       пп биткойнът може да бъде финасово изгоден само за избягване на данъци .  когато  падне  под критичните 50%  покупателна способност   над останалите валути ще е излишен.
      друг сценарии
       сащ си напечават 100 милиарда без покритие
      и изкупуват всички биткойни
       и след това обявяват инфлация по 10 % на година
       ....  на доляра и се тая все едно  биткойна никога не е съществувал>......
       с елементарни  банкерски хватки.....
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване