Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , 

Намерих един джойстик в магазин втора употреба , взех го за компютъра ми , но се оказа че нямам такъв вход за да го включа , ще кача снимка на кабела . Та въпроса ми е как мога да го включа на компютъра . Мислех дали няма с някакъв преходен кабел да стане вие какво мислите ? И компютъра ми е с Уиндоус 7 а като гледам джойстик а ще е за по стари компютри , дали ще тръгне на моя ? 

1510656830752-1993247770.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прилича ми на т.нар. Game Port, има го на някои стари звукови карти. Има преходници, но се намират малко трудно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха , ок еми ще потърся пък като не намеря ще мисля какво да правя . 

А ако намеря преходник ще тръгне ли на windows 7 ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Ndishev
      Здравейте. Закупих си безжична клавиатура и мишка Logitech EX110 опитвам се да ги свържа към Android top box. Ресийвара е с 2 кабела usb и ps2. Ps2 е с првход към usb така, че са включени и двата. 
      При стаетиране намира клавиатурата която работи безупречно, но каквото и да пробвах мишката просто не тръгва. Не иска да се канектне или е канектната но не върви.
      Някой има ли си на идея как да подкарам тази мишка? 
    • от Wastery
      Някой може ли да ми препоръча добър волан, по възможност с SHIFTER, може и да е комбо например g29 с скоростния лост на THRUSTMASTER
      просто бюджета е около 700, но може и да се надхвърли с 150 меко казано.
    • от vELiNiO
      Здравейте, разполагам със следната камера: , но уви, не мога да намеря подходящ драйвер за Windows 7. Преди я бях подкарал някак си с диска, който вървеше с нея, но го загубих. Опитах с драйверите от официалния им сайт за ХР (защото за 7 няма), инсталирах ги, но камерата все още не се разпознава, пробвах и през Device Manager-а да ги актуализирам, но не намери по-подходящи. Има ли някаква надежда драйвер да се намери и тази камера да тръгне? Благодаря!
    • от Пламен Атипов
      Здравейте, Закупих си фифа 2016 оригинална. Инсталирах я без никакви проблеми.
      Играем със джойстици. Направихме няколко мача 1vs1 - Никакви проблеми.
      Когато включихме 3-ти, съответно и 4-ти джойстик играта въобще не стартира. Махаме 2 джойстика и играта работи без никакви проблеми. Въпроса е как да подкараме фифата да работи с 4 джойстика ? 
      Благодаря предавително!
    • от Владимир Донов
      Здравейте , за пръв път пиша тема , както и не знам какво точно трябва да напиша , но към проблема ми . Разполагам с бус Ford Transit и има проблем с ключа и ключалката за палене . Като опитам да изгася двигателя не става нищо ,като завъртя ключа . В последствие след 20 секунди работа, двигателя се гаси сам и при следващото палене е  с включена лампа за двигателя . Също така буса губи доста голяма част от мощността си. След 500 км проблема изчезва, но през тези километри си е страшна мъка . Разбрах ,че като върна ключа на контакт, след като съм завъртял за нормално гасене , буса се гаси и не прави проблем , но често ми се налага да го давам и на други които забравят да го гасят така . Та въпроса ми е дали има  как да се свързвам с компютъра като се появи проблема и да го изчиствам . Кажете, ако има някакви начини да го свържа с лаптоп или нещо подобно . (Съжалявам ако не съм писал на правилното място или съм писал глупости , но се надявам ако някой може да помогне)
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.