Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Доскоро сайта факти.бг имаше кофти защита на рейтингите- + и - цъкаш докато ти омръзне да отваряш и затваряш инкогнито табове на който и да е браузер. 

Превърна ми се в хоби, обаче наскоро нещо промениха и сега не може. 

Пробвах VPN, пробвах Tor- нищо, пак не дава. В училище на два различни компютъра пробвах на един коментар и след като дадох рейтинг на единия, на втория не можеше- уж е бил дал рейтинг, пък то за първи път отвори новината. 

Значи нещо по мрежата следи. 

Та как може пак да си цъкам + и - до насита? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Филипов написа:

Е па нЕма да си цъкаш! :tease:

Айде де. 

Помогни. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ivelin _ написа:

Доскоро сайта факти.бг имаше кофти защита на рейтингите- + и - цъкаш докато ти омръзне да отваряш и затваряш инкогнито табове на който и да е браузер. 

Превърна ми се в хоби, обаче наскоро нещо промениха и сега не може. 

Пробвах VPN, пробвах Tor- нищо, пак не дава. В училище на два различни компютъра пробвах на един коментар и след като дадох рейтинг на единия, на втория не можеше- уж е бил дал рейтинг, пък то за първи път отвори новината. 

Значи нещо по мрежата следи. 

Та как може пак да си цъкам + и - до насита? 

Като бот ли го раздаваш ? защото това го правят точно ботовете и много ясно че някой се е усетил и е запушил дупката която позволява това в сайта , съветвам те да си намериш по-полезно занимание.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой от руските тролове да отговори на човека :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, eXceLLen7 написа:

Някой от руските тролове да отговори на човека :D

аз бях един от тях. 

Цъках им плюсове, иначе коментарите ми бяха що-годе неутрални. 

преди 16 минути, Azhen написа:

Като бот ли го раздаваш ? защото това го правят точно ботовете и много ясно че някой се е усетил и е запушил дупката която позволява това в сайта , съветвам те да си намериш по-полезно занимание.

усетиха се почти година след като я разкрих. 

И то малко след като споделих за това в една про-руска фейсбук група, щото ми писна от "юрист" и "диди" които пък си цъкаха плюсове. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.