Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте мили хора,

Имам нужда от професионално видео, което да представи Туризма на дадено място (определено от Преподавателя ми :( ).

Идеята е да е буквално рекламен клип, в рамките на 4-5 минути.

Аз имам представа как да изглежда, но нямам софтуерно капацитет да го сглобя.

Трябва да е готово до 19.11.2017г., което значи, че ще имам около 10 дни да успея...

Мисля, че ми трябва помощ относно програмите, които трябва да подбера, за да комбинирам качество, снимки с текст и много готини ефекти, далеч по-симпатични, от тези в Power Point :)
Забранено ми е да използвам готови видеота, което е тъжно...

Очаквам помощта Ви :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Порбвай с Sony Vegas за това се сещам в момента :)

Редактирано от viktor_194 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с какви софтуерни продукти сте работили до момента? Adobe Premier+Adobe after effects ще свърши работа, но не съм сигурем че за месец може да се научишда работиш с тях

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До сега, всички презентации съм правила с Power Point и Wondershare Filmora (доста симпатична програмка, но не съм я платила и ми излиза Watermark на логото през цялото филмче и е с ужасно качество)

Горе-долу бързо схващам, но не ми трябват сложни програми...

Искам снимки, който да се представят като слайдшоу и самата им смяна да е симпатична...

Примерно да изникват като цветя от земята, със забавни форми, цветове и анимации с минимално количество текст.

Благодаря! :)

https://www.youtube.com/watch?v=I_jRMNXCN0I

Вижте примерно това, искам някакво готино интро да си направя, отдолу малко поле за информация и снимките да се сменят с по-различни трансформационни ефекти от на Power Point ...

Има ли такава удобна за работа програма?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни това. Абсолютно безплатен редактор с куп вградени филтри и ефекти. Без инсталация - разархивираш и започваш. Ако имаш възможност, ползвай някоя от версиите за Linux, макар, че и windows версията работи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PowerDVD е прилична лесна видеообработваща програма има и някои ефекти и ала бала :) Аз лично нея ползвам за рекламни клипчета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.