Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер!Поръчах следните части:

Ryzen 5 1600

GTX 1050ti

Gigabyte-ab350-gaming3

Kingston HyperX Fury 8GB(2×4,2133Mhz)

SSD Samsung Evo(250GB)

Raidmax Scorpio

И така след всичкото асемблиране,свързване на кабели,все пак при включване към монитора,чрез HDMI( пробвах също D-Sub) ми изписва,че няма сигнал,после логично изобщо след надписа нищо не се изобразява.И така пробвах да свържа монитора към лаптопа,бачкаше.После си мисля,че е от компютъра,махам CMOS батерията за 15 минути, (прочетох съвета от сайт)същата история.

Та се обръщам към вас,да ми помогнете.И втория ми въпрос е дали е възможно да има само SSD без HDD(според мен,да)

Изпратено от моят Lenovo A6020a40 с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свързано ли е всичко както трябва ? Захранващия и на CPU ? Завъртат ли се перки ? Някакви сигнали издава ли спикъра ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери дали не си изпуснал някой допълнителен куплунг за ток на видеокартата отделно от PCI-e. Може само с SSD но бързо ще го напълниш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Свързано ли е всичко както трябва ? Захранващия и на CPU ? Завъртат ли се перки ? Някакви сигнали издава ли спикъра ?
Смея да твърдя,че съм на 99% сигурен,че всичко е тип-топ с кабелите,но тука ме изненада с това...Захранващия към CPU,имаш предвид отделния 12V порт за допълнителен ток?Не към него не е свързан.Но другото,което ме чуди е че спикъра изобщо нищо не издава.

Провери дали не си изпуснал някой допълнителен куплунг за ток на видеокартата отделно от PCI-e. Може само с SSD но бързо ще го напълниш.
Куплунг?Би ли ми дал малко по-подробно описание на това,което ме съветваш,съжалявам пич,но не съм го чувал.А свързването към видеокартата е с 6-пина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"И така след всичкото асемблиране,свързване на кабели,все пак при включване към монитора,чрез HDMI( пробвах също D-Sub)"

Чудно ми е къде си го намерил D-Sub? При GTX 1050ti не трябва да имаш такъв порт!

Машината издава ли звуков сигнал, че тръгва?

Кабела към монитора го включваш във  видео картата нали (а не в дънната платка!)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компа няма как да буутне без допълнителните 12V към CPU. Свържи го. Куплунг имам предвид 1 или 2 - 6-пинови спрямо това, колко има на видео картата.

Редактирано от vstoitsov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"И така след всичкото асемблиране,свързване на кабели,все пак при включване към монитора,чрез HDMI( пробвах също D-Sub)"
Чудно ми е къде си го намерил D-Sub? При GTX 1050ti не трябва да имаш такъв порт!
Машината издава ли звуков сигнал, че тръгва?
Кабела към монитора го включваш във  видео картата нали (а не в дънната платка!)?
Не издава звук,освен просто звука от въртящите се перки.И разбира се,свързан е към видео картата.

Компа няма как да буутне без допълнителните 12V към CPU. Свържи го. Куплунг имам предвид 1 или 2 - 6-пинови спрямо това, колко има на видео картата.
Свързах го,но пак същото.Но новото беше,че само веднъж се чу Пиу от speak-ра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То веднъж трябва. Сега поне тръгва. Пробвай с друг вид кабел към монитора или телевизора... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
То веднъж трябва. Сега поне тръгва. Пробвай с друг вид кабел към монитора или телевизора... 
Стана приятел,искренно ти благодаря!Да си жив и здрав и всички от форума!Може да се заключи темата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.