Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Какво ще ми препоръчате за около 1200 лева (възможно най-хубави части за гейминг)  

:emoji_smiley-16:

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От еднакви части ще е трудно. Какво ще се играе ? Ако ще взимаш нов монитор включен ли е в тези пари или не ?

Редактирано от vstoitsov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всякакъв тип игри, най-много ще се цъка "League Of Legends", "WOW" и Diablo 2 

преди 11 минути, vstoitsov написа:

От еднакви части ще е трудно. Какво ще се играе ? Ако ще взимаш нов монитор включен ли е в тези пари или не ?

Отделно ще е 

Редактирано от Георги Немцов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки компютър за тези пари ще ти свърши работа. За монитора гледай да е с S-IPS матрица. За SSD гледай да е Samsung Evo от 740 до 850 250GB, за захранване бих препоръчал Seasonic, за HDD - WesternDigital, за рам Kingston, за дъно и видео Gigabyte, за процесор Intel. Това е мое лично мнение от опит... нека другите предлагат конкретно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, vstoitsov написа:

Всеки компютър за тези пари ще ти свърши работа. За монитора гледай да е с S-IPS матрица. За SSD гледай да е Samsung Evo от 740 до 850 250GB, за захранване бих препоръчал Seasonic, за HDD - WesternDigital, за рам Kingston, за дъно и видео Gigabyte, за процесор Intel. Това е мое лично мнение от опит... нека другите предлагат конкретно.

Благодаря! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мисля нещо такова. http://nikem-bg.net/cart/57657p1r57762p1r56947p1r57577p1r55009p1r54810p1r57609p1rf.html

Имаш възможност след време да добавиш някой по-мощен процесор. Ако добави монитор ще надвишим бюджета. Въпроса е с колко можеш?

http://www.vario.bg/aoc-i220swh

Крайна цена: 1227лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Asrock няма да коментирам, A-Data e най-лошата рам от както няма V-Data. Seagate бяха хубави хард дискове някога. Иначе фирмата Никем е добра няколко стотици гигабайти рам имам взети от там без проблем. И не знам дали LG мониторите не са по-добър избор предвид, че правят матрици за повечето марки и е ясно коя каква е при тях.  :)  Пак мое мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да имай предвид, че едно от най-изгодните места за купуване на каквото и да е комютърно е в фирмата в линковете от горният пост. Сайтът им не е най-готиния, но цените им да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен този Athlon X4 никак не е добра идея. Ако не може Ryzen 3, някой Pentium е по-добре.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има AMD и Intel процесори - Pentium по мой спомен последният е Pentium-D.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре. Не може да знам всичко. Благодаря. Истината е, че никога  не съм се заглаждал в ниския клас... и за това ги пропускам. Сжалявам,но за мен нисък клас, е втора употреба висок клас и така...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пламене, не е ли по-добре всичко старо да OLX-не и да додаде за ново ? баш ново ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок. Съгласявам се предвид, че имам много изостанали работещи неща и ти си прав. Нека прецени - да не е малък (надявам се). :)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, plamen_petrov_80 написа:

@vstoitsov

Няма проблем!

@Георги Немцов

След като казваш, че за монитор е по-добре да вземеш нов значи имаш някакъв сега. Щом имаш стар монитор то вероятно имаш и стара компютърна система. Та въпроса е нещо от нея може ли да се използва на първо време?

Мога да използвам 8GB рам която ми остана от него 

Единствено т'ва ми остана :emoji_smiley-17:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е мнго ясно дали можеш - ако е съвместима да, но имай предвид, че дори да е ако сложиш по-бърза като MHz рам и по-бавна в една система всичките ще работят на по-ниските MHz.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.11.2017 г. в 15:53, plamen_petrov_80 написа:

Тези 8GB памет най-вероятно са DDR3 или по-стара.

Щом е така най-добре е да се обяви за продан и средствата да подпомогнат бъдещата покупка на системата и/или за монитора, периферия.

Ето една конфигурация с напомпано видео GTX 1060 6GB и Intel базирана (количка) като само видеото е гледано като цяло всичко друго се получава от самия бюджет.

А тази е с видео GTX 1060 3GB и AMD базирана (количка).

Тази е с видео GTX 1050Ti 4GB и AMD базирана (количка).

Тази е с видео GTX 1050Ti 4GB и Intel базирана (количка).

От гледна точка на видео картите предложенията са подредени низходящо.

От гледна точка на баланс на цялата система може би 3 тия е най-балансиран.

Нарочно повечето съвместими части са подбирани едни и същи за да може само с 3 параметъра да се лавира - дъно + процесор и видео карта.

Разбира се крайния избор и подбор на компонентите си остава твой избор, това са само предложения за ориентир.

Също така ако бюджета търпи някакво увеличение предложенията могат да се преразгледат.

Аз бих предложил втората конфигурация с малко по-хубава кутия... ;) Всичко дурго е много добре, според мен - Цъкни тук!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.