Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Много отдавна не си бях свързвал телефона със компютърът. Преди всичко си беше нормално, но вече седмица не мога  да  ги свържа.  Телефонът ми е Samsung galaxy S6. Пробвал съм да рестартирам и двете устройства, пробвал съм с различни USB кабели„ не става. Когато няколко пъти опитам компютъра ми дава проблем с драйверите. Опитах се да инсталирам други драйвери но не знам кои точно. Ще съм ви благодарен ако някой от вас ми помогне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало, изтрий всякакви USB драйвъри, които си инсталирал. Изтегли и инсталирай този. На телефона трябва да избереш MTP режим на USB връзката.

Редактирано от hudyr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм с S6 и с друг кабел освен оригиналния,не се свързва с компа.Пробвал съм с  доста други кабели но не иска .С оригиналния няма никакъв проблем при мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не можеш да разрешиш проблема, а искаш да си прехвърлиш от компютъра на телефона (или) от телефона на компютъра нещо, то може да използваш някой сайт за прикачване на информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

линкът ми изписва това 

{"actId":"698","downType":"","filePath":"/2015/02/","statPath":"/tech-doc/android/download/SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones.zip","fileName":"198a8abf-c7cf-48bc-80de-70f0b292192b.zip","dispName":"SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones.zip","delYn":""}

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно. Тия хиени явно не обичат "Copy link address"...

http://developer.samsung.com/galaxy/others/android-usb-driver-for-windows

SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones.zip (15.3MB)

Редактирано от hudyr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ето ви нещо и от мен. Аз го ползвам отдавна и не се изискват никакви жици за свързване.Стига да имате рутер.   

http://asus-share-link.en.lo4d.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За вашия модел от тук изтеглете 3-та версия .Програмата намира  драйвъри за тела.

Редактирано от Gangosa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това може и да се дължи от версията на Операционната система.  Аз преди бях с v.4.2.2 и имах същия проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За ползване и прехвърляне на инфо много е удобна флашка с два изхода -USB и мини USB , а може и с преходник .Ползвам и двата случая.:) Не смея чрез преходник да включа външен диск към телефон или таблет , ако някой го е пробвал да сподели?:huh:

Редактирано от bigiadri (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На телефона трябва да е разрешен MTP протоколът и да е активен debuger.
Никъде не е казано с коя операционна система е компютърът.

При наличие на безжичен рутър - на телефона WiFi File Transfer а на компютъра - през браузър се достъпва съдържанието на телефона за обмен.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъъъ...Мисля че направих някаква глупост.Тръгнах да изтривам драйверите на Usb и изтрих тея за мишката и клавиатурата. Какво да правя сега.:doh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не казваш какъв е Уиндоуса, но на повечето на всеки USB, на който си пъхнал нещо, се инсталира драйвер. За това опитай да преместиш мишката и клавиатурата в друго гнездо, той ще инсталира и там драйвер, не вярвам да си изтрил дравер-сторето в Систем 32. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Александър Банов написа:

Ъъъ...Мисля че направих някаква глупост.Тръгнах да изтривам драйверите на Usb и изтрих тея за мишката и клавиатурата. Какво да правя сега.:doh:

Точки на възстановяване имаш ли? Ако да - върни системата към последната точка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, ExaFlop написа:

Точки на възстановяване имаш ли? Ако да - върни системата към последната точка.

Как ще стане това без мишка и клавиатура?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има клавиатура преди зареждане на графичната среда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рестартирай компютъра.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре благодаря на всички. Имам един приятел който работи в сервиз. Ще отида при него че не мога да се справя сам. Как трябва да изтрия драйверите за Усб като ми спира мишката и калвиатурата?

Редактирано от Александър Банов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като казах USB драйвъри, имах предвид такива за ТЕЛЕФОНА... Както и да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз имам подобен проблем с един wi fi адаптор. Инсталирам драиварйте,до тук добре, кото сложа адаптора в usb-то го разпознава за малко и после го изключи ,после пак се включи итака го повтаря

VID_20171205_130614.mp4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Start>Search>напиши cmd и като се появи Command Prompt с черна икона, кликни с десен бутон по не и избери Run as admninistrator.
В отворилия се черен прозорец постави следния текст:
netsh winsock reset
netsh interface ipv4 reset
netsh interface ipv6 reset
ipconfig /flushdns

и натисни Enter.
Рестартирай компютъра.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ramiram
      Здравейте. Казвам се Рамин и имам един въпрос.
      Имам телефон Nokia с Windows 8.1 и наскоро случайно деинсталирах някои приложения от телефона. Опитах се да ги изтегля от Windows Store, но за съжаление те вече не са достъпни за моя тип телефон. Бихте ли ми казали как мога да изтегля тези приложения и откъде?
    • от hhumpff
      Здравейте!
      Имам няколко въпроса свързани с една стара система Сони MHC-GRX8, която имам. Поради неясна за мен причина, когато включа източник MP3 Player или звук от телефона си към някой от входовете на системата посредством Jack Cinch AUX Audio кабел звука е много тих (5 пъти по-слаб от звука при радио или CD режим на работа). Въпроса ми е мога ли да ползвам входа за микрофон, които е по чувствителен без това да е опасно за системата както и заизточника -  телефона или МР3 плеъра, ако се ползва 3,5мм към 6,3мм кабел(мъжки/мъжки).
      Втория ми въпрос е свързан с поставянето на блутут платка вътре в системата, която да работи като източник вместо CD или касетния дек. В момента я ползвам само на радио режим. Възможно ли е да се направи и можете ли да ми дадете идея за някаква ориентировъчна цена за платката и труда.
      Системата има много хубави 8ома колони и ми харесва като звук, но морално е остаряла. Има ли смисъл да се прави такъв ъпгрейд, или да си закупя един евтин усилвател с вграден блутут (от типа на Nobsound TPA3116)
      Благодаря предварително на тези, които ми отговорят или проявят интерес по темата!
    • от Yuriy Ivanov
      Здравейте имам един стар Радио Телефон Harvest ht-3 и искам да си го ползвам на Село защото няма обхват на Мобилните Оператори та въпроса ми е работи но Слушалката се чува едвам,едвам дори и на най силна степен пробвах да сменя Говорителя но резултата е същия от какво може да е това Благодаря ви за Вниманието!
    • от Greak
      Здравейте,
      Сдобих се наскоро с една стара клавиатура, която бих искал да използвам, но ме спира преходника, който използва:

До колкото можах да се информирам, клавиатурата ми използва DIN 41524, което за жалост не ми помогна особено в търсенето. Търсих и в Aliexpress, както и в други сайтове, но не мога да намеря подходящия преходник към USB, с който да мога да използвам въпросната клавиатура. Бихте ли ми помогнали?

Благодаря

• от Семка
      Цялостно флашката съм я отписал и нямам надежда, че ще се оправи, въпреки, че този номер не го прави за първи път. Преди около година пак си промени обема от 8GB на няколко мегабайта, форматирах я напълно под Windows 10 и чудо, оправи се. Преди няколко месеца пак същото, обаче Windows не спаси положението. Пингвина (Linux) оправи нещата. Сега обаче каквото и да я правя, стои си с обем 3MB и до там. Наясно съм, че китайчета имат такива навици, но тва е флашка на HP закупена от легитивен магазин за техника, не помня за колко пари но не беше по малко от 20 лева. Та, преди да съм я хвърлил в кофата ако може да предложите някакво решение, ще се зарадвам. Реално веднъж да се оправи ми стига. Слагам и някаква ОС ако се наложи да преинсталирам и повече проблеми няма да имам с нея, защото проблема се опявява след форматиране, колкото и странно да звучи.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.