Премини към съдържанието
The Man Of Steel

Препоръчайте лаптоп до 1000 лв - втора ръка - реновиран

Препоръчан отговор

Наскоро ми препоръчаха да купувам втора ръка от реновираните защото за тези пари мога да взема нещо много по-качествено, изискванията са ми да има SSD, IPS дисплей, нещо четириядрено  и предпочитам да не е с вградена видеокарта. Дайте предложения защото не съм запознат много с моделите процесори и тн. Ще се ползва предимно за тежки програми, а не за игри -  Photoshop, Premiere Pro, Sony Vegas, Adobe Audition, After Effects и т.н.

Редактирано от The Man Of Steel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е смисъла да си купиш "марков" лаптоп втора ръка за 1000 лева и да не можеш да го ползваш на батерия /работеща или издържаща около 30 минути/. По-добре си вземи настолен. Нали целта на лаптопа е да бъдеш мобилен. Не можеш да изгледаш един филм. За целта трябва да се бръкнеш с едни още 100 лева за нова батерия, която по всяка вероятност е оригинално менте. Все пак решението си е твое.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, andreygg написа:

Какъв е смисъла да си купиш "марков" лаптоп втора ръка за 1000 лева и да не можеш да го ползваш на батерия /работеща или издържаща около 30 минути/. По-добре си вземи настолен. Нали целта на лаптопа е да бъдеш мобилен. Не можеш да изгледаш един филм. За целта трябва да се бръкнеш с едни още 100 лева за нова батерия, която по всяка вероятност е оригинално менте. Все пак решението си е твое.

Моя практически няма батерия, но пък мога да го разнасям натам-насам. Запазваш мобилността и при мен вероятността да го ползвам някъде без ток е минимална. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, П.Петров написа:

Моя практически няма батерия, но пък мога да го разнасям натам-насам. Запазваш мобилността и при мен вероятността да го ползвам някъде без ток е минимална. 

Ако навържеш 2-3 разклонителя или си направиш удължител 10-15 метра може да го разнасяш из стаите.

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, andreygg написа:

Ако навържеш 2-3 разклонителя или си направиш удължител 10-15 метра може да го разнасяш из стаите.

Вие у вас явно имате стаи без контакти. Сложете си бе хора, не се излагайте.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, П.Петров написа:

Вие у вас явно имате стаи без контакти. Сложете си бе хора, не се излагайте.

Да, ама изключваш от контакта и като не държи батерията - гасне. После чакаш да зареди наново. На двора няма контакти. Безсмислено е да спорим. Аз казах минусите, а автора на темата ще реши какво да прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 100лв може да си купи  6 нови батерии самсунг 3200 милиампера и да си ги смени. Така ще забрави за проблема с батерията поне за няколко години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да друго си е да си пуснеш Photoshop на двора.

Съвета ми към питащия е много добре да си изясни какво иска и какво реално може да си позволи за определения бюджет.

След като ще се работи (значи ще се печелят пари) с тежък софтуер дали избрания бюджет е обоснован.

Няма да казвам колко би струвал софтуера за целта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, plamen_petrov_80 написа:

Няма да казвам колко би струвал софтуера за целта

3х цената на нов бизнес клас лаптоп

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм толкова богат, че да купувам евтино. Английска поговорка. Евтиното излиза винаги по- скъпо. Английска поговорка. Всички устройства с въртящи части са износени. Мониторът също. И какъв е смисълът да хвърлиш пари за бракувана техника?

преди 2 часа, П.Петров написа:

Кой е казал че софтуера ще се купува.

Много лошо се научихте. 

преди 2 часа, П.Петров написа:

Linux Mint 18.2 Cinnamon 64-bit

GIMP и Inscape от личен опит за нищо нищо не стават.

преди 6 часа, The Man Of Steel написа:

. Ще се ползва предимно за тежки програми, а не за игри -  Photoshop, Premiere Pro, Sony Vegas, Adobe Audition, After Effects и т.н.

Законното и Безплатно решение на този казус е следното например: Избор голям. Ако едното не е подходящо, то следващите са подходящи.

https://www.google.bg/search?client=ubuntu&channel=fs&q=Безплатни+онлайн+софтуер+за+редактиране+на+изображения&ie=utf-8&oe=utf-8&gfe_rd=cr&dcr=0&ei=NwwGWreCM5OBX8jwi7gD

Пишеш каквото се сетиш и излиза например това:

image.jpeg.fcd73fe32e148197082613536c4644ca.jpeg
image.jpeg.8440a78d69217277cebbe5f8631ae9d9.jpeg
image.jpeg.2e5e6b773a338d66e1265de1fda97c89.jpeg
image.jpeg.0d282d5db01d984982899e2c8e3d8220.jpeg
image.jpeg.a005d4d08030210cae3894eb14b5e3fe.jpeg
image.jpeg.d4acea2ba9ad0214042416a8ecd78562.jpeg
image.jpeg.9bc47fef0a689a633b1fa91b19c1fb88.jpeg
image.jpeg.c099ad4c94d85046ecb0c74fba931b85.jpeg
image.jpeg.ec9a72662e4a38623016dc13485b3914.jpeg
image.jpeg.48f965f544d2551e294a854491c97dcf.jpeg
image.jpeg.be5cda6ec48cc83a4fb5ddd4dcdc7331.jpeg
image.jpeg.671510e6750fcff74075cb1553b0c7d5.jpeg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, viktor_194 написа:

Това е с вградено видео.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.