Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, Скъпи приятели, искам да се информирам за ИП ТВ, купих адаптера МАГ 256 чрез този адаптер мога ли да излъчвам на други телевизори, чрез смарт ТВ с андроид програмата СМАРТ ТВ, ́ама от колкото рагледах, тр́́ябва ми сервер, ще можете ли да ми помогнете, как точно тр́ябва да излъчвам чрез МАК адрес:  1. Как тр́ябва да направя сървър 2. Как мога да работа с МАГ 256 и да си създам свой сървър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. един брой Маг 256= един  брой тв. приемник. Тоест  можеш само да приемаш  от сървър и да гледаш на телевизора си.

2.  Как да  си направиш сървър съм написал подробно и със картинки  във тази тема  Инсталация на Сталкер портал за начинаещи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодая ви, ама освен през убунту няма ли друг начин, да се създаде, сървър аз погледнах няколко платени сайтове, например като, Хтреам коде.ком там има онлине услугата само че не мога да разбера колко сървъва ще мога да излъчвам, на потребителите, ще може те ли да ми дадете само точна информация, от този сайт колко МАГ адреса ще мога да излъчвам... 1000 100 10 МАК адреса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е хората са ти написали,че нямаш ограничение  в броя  на потребителите .  По  стандарт за 1 HD  канал ти е необходим  15 мегабита ъплоуд и даунлоуд    а за SD  канал 7 мегабита ъплоуд и даунлоуд. Сам си  пресметни какви са ти възможностите на интернета   и  ще си отговорите и за броя абонати. Опишете малко по подробно  какво точно  желаете да постигнете за да мога да ви отговоря конкретно  как да го реализирате със минимални инвестиции.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами искам точно, да си направя сървър, от хтреам-кодекс.ком и срещу това да добавям вътре, в сървъра МАК адреси за 1 година за 2 години и т.н , ами с помоща на хтреам кодекс

Цитат

искам да предлагам на хората лайф стреамоvе като

Цитат

Български канали, Сръбски, Немски, турски. Като гледам клипове в ЮТУБ, може да се създаде подробно нещо от хтреам кодекс.. ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от totkov
      Здравейте, отдавна не бях писал тук, но днес се сблъсках с един проблем за който бих се радвал да чуя мнението и съветите ви.
      Ползвам оптичен интернет и телевизия от Vivacom, до днес ползвах само интернета, но реших че е време да почна да ползвам и IP телевизията. Те препоръчват да се ползва техният рутер, но тъй като е ограничен до 40Mbps реших да си ползвам моя TP-LINK WR740N v7. Проблема е че рутера ми няма опции за настройка на IPTV в менюто.
      Бихте ли ми препоръчали подходящ firmware за моя рутер, който да поддържа настройки за IPTV.
      Благодаря предварително!
      Поздрави, Никола!
    • от Mightman
      Имам опит със създаване на сървъри и имам желание да работим с някой сериозно по един такъв. Трябва ми сериозен човек, който да има хубава машина за хостване и основни знания за плугини. Възнамерявам сървъра да бъде със смс система. Парите ще делим 50/50. За повече информация discord George#8409(Препоръчително), Skype regular-show2001 или в краен случай на ЛС.
    • от Ivan Ivanov_347067
      Здравейте
      На скоро получих доставка на 10 броя хард дискове които са били сваляни от IPTV / DVR и windows не ги отчита 
      отчитат се само когато се прави инсталация на windows не дава се създаде дял а хардовете не кликат или прескачат и подобни бачкат си нормално платките не греят на местя ... всичко си е нормално но информация от тая не може да се приеме и вкара 
      някаква идея какво може да се направи ? 
    • от Feardarkn3s
      Здравейте колеги, осъзнавам, че сигурно не е мястото за подобен въпрос, но секцията с книгите ми се струва прекалено неактивна. Въпросът ми е дали можете да ми препоръчате качествена литература за windows server administration може и на английски. Благодаря предварително.
    • от Constantine the Great
      Здравейте,
      Наскоро смених процесора с по-мощен(Xeon X5550).
      Всичко е наред,но процесора трябва да има 4 физически и 8 логически ядра,а ми показва,че има 4 логически.
      Въпроса ми е,как е възможно това?
      Благодаря за вниманието!

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.