Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, Скъпи приятели, искам да се информирам за ИП ТВ, купих адаптера МАГ 256 чрез този адаптер мога ли да излъчвам на други телевизори, чрез смарт ТВ с андроид програмата СМАРТ ТВ, ́ама от колкото рагледах, тр́́ябва ми сервер, ще можете ли да ми помогнете, как точно тр́ябва да излъчвам чрез МАК адрес:  1. Как тр́ябва да направя сървър 2. Как мога да работа с МАГ 256 и да си създам свой сървър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. един брой Маг 256= един  брой тв. приемник. Тоест  можеш само да приемаш  от сървър и да гледаш на телевизора си.

2.  Как да  си направиш сървър съм написал подробно и със картинки  във тази тема  Инсталация на Сталкер портал за начинаещи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодая ви, ама освен през убунту няма ли друг начин, да се създаде, сървър аз погледнах няколко платени сайтове, например като, Хтреам коде.ком там има онлине услугата само че не мога да разбера колко сървъва ще мога да излъчвам, на потребителите, ще може те ли да ми дадете само точна информация, от този сайт колко МАГ адреса ще мога да излъчвам... 1000 100 10 МАК адреса

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е хората са ти написали,че нямаш ограничение  в броя  на потребителите .  По  стандарт за 1 HD  канал ти е необходим  15 мегабита ъплоуд и даунлоуд    а за SD  канал 7 мегабита ъплоуд и даунлоуд. Сам си  пресметни какви са ти възможностите на интернета   и  ще си отговорите и за броя абонати. Опишете малко по подробно  какво точно  желаете да постигнете за да мога да ви отговоря конкретно  как да го реализирате със минимални инвестиции.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами искам точно, да си направя сървър, от хтреам-кодекс.ком и срещу това да добавям вътре, в сървъра МАК адреси за 1 година за 2 години и т.н , ами с помоща на хтреам кодекс

Цитат

искам да предлагам на хората лайф стреамоvе като

Цитат

Български канали, Сръбски, Немски, турски. Като гледам клипове в ЮТУБ, може да се създаде подробно нещо от хтреам кодекс.. ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Подобни теми

• от B-boy/StyLе/
      Обръщам и специално внимание на @Емил Костов да помогне, тъй като е част от системата, а никой от служителите не е наясно какво може и какво не в тази компания.
      Преди 6 месеца бях планувал да спра IPTV след като изтече договора и да остана само с интернет, тъй като вече ползвам друга услуга на IPTV. За съжаление една ранна утрин ми се обажда колекторска фирма да организира новият ми настоящ договор и то ДВА МЕСЕЦА преди да изтече стария! Което е повече от странно. След като дамата изчете условията за нов договор от 24 месеца, признавам че беше доста добра и ясна в мисията, аз отбелязах за желанието да прекратя телевизия. Не знам с каква идея го направи, но смятам че бях излъган, защото тя обяви, че комбиниран пакет ми е по-евтин с близо около 3 лв. отколкото самостоятелен - (ОТНОВО)!!!? По нейни думи ще плащам 37 лв. на месец (само за интернет), докато комбинирано (Телевизия + Интернет) ще бъде 33 лв. Сумите са някакви приблизителни, защото не ги фиксирам. След приключване сделката проверявам офертите и виждам (Интернет само) 15 лв.! Ха, бе мама му и прасе, нали условието беше в полза на комбинирания пакет. Реших, че е сменила тарифата от 24 месеца на 12 месеца договор. При което 15 лв. стават на 29.80 лв. Реално промоционалната цена с комбинация (Интернет + ТВ) трябва да е 12.80 лв. Или ако искам от 100 мбпс на 300 мбпс да е 15.86 лв. като направи впечатление, че каза, че не мога да премина на 300. Тъй като имаше и десерт да включа мобилен интернет с подарък таблет, а ми трябваше такъв нет, трябваше да се заплаща по още 12 лв. с което всичко стана (29.80+12) = 42 лв. говоря приблизителни стойности. Друг вариант е да изчислява не за 12 месеца, а за такса без договор! Това обаче не ми се споменава.
      Но да дойда и на основния мъчещ въпрос. Идеята е да спра телевизията, но TVGO да остане. По това всички служители не дават ясна компетенция и всеки лъже за да скрие безхаберието. Една каза, че остава само безплатния Free пакет от 30 програми при възможни 200. От 123 обявява, че спирането на телевизията спира напълно TVGO достъпа! После трети човек казва, че TVGO може да ползвам ако не с Телевизия, то с мобилен интернет за отделна услуга отново. Да, но дали ще мога да гледам на компютъра, тъй като си мисля, че услугата е обвързана с ID на рутера. Една погрешна стъпка и ще страдаме с години! Да плащаме двукратно повече или да изгубим услуга. Та основния въпрос - може ли да ползвам само интернет и TVGO? Ако може, дали е вярно, че мобилния интернет ще ми даде достъп само с акаунт и парола да гледам и от компютър?
    • от Петър Ангелов
      Здравейте,
      Проблемът е следния - за локален сървър ползвам laragon. Съответно в настройките (до това стигнах по трудния начин - с много четене и чудене) в Apache -> SSL е включено (без него, Хром упорито отказва да отваря локалните сайтове). До тук добре - сега сайтовете работят. Проблемът е следния - всеки път когато отварям даден сайт, през менюто на laragon-а (понеже не помня урл-тата, които съм задал) от www -> съответния локален домейн, се получава така, че laragon-а отваря сайта през http (което води до разни проблеми (ако не включа веднага)) и всеки път трябва да добавям към урл-а ръчно https. Та въпроса е - има ли настройка на laragon-а или на Apache-то в частност, където това може да се промени (разбира се, може да правя редирект на http към https през .htaccess, но това трябва да е за всеки нов сайт, който създавам и ... то си е същата хамалогия)?
    • от INTENSE TEAM
      Здравейте на всички може и да има такава тема но аз не видях.
      Имам сървър на играта GTA San Andreas Multiplayer и го поддържам от компютърът ми но не съм съгласен да работи 24/7 та въпроса ми е има ли някакъв сайт фирма която се занимава с хотинг срещу заплащане и как става ако има да ми хостват те сървъра
      Благодаря предварително. 
    • от Teodor Mihaylov
      Привет маняци, 
      Искам да ви информирам, че има действащ сървър на любимата ни Battlefield 2142.Сървъра не е български но се събират хора. Пиша тук за да ви уведомя за да може да се събираме повече хора да играем. 
      Ако имате желание за игра, ето линк как да си нагласите играта. Щом аз успях и вие ще можете. 
      https://battlefield2142.co/
    • от Амид Кърджалиев
      Здравейте! 
      Търся програма и линк за IPTV, но да не спира на всеки 5 минути, както например Da Player, BUL player с json плейлиста. 
      Или някакъв начин да се crack-не Da Player, BUL Player?

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване