Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Относно този модел телефон ще има ли намерение по Коледа и заслужава ли си да се чака до тогава? Чудя се да дам ли тези пари в момента или да спестя 100-200 лв ако има чак такова коледно намаление?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да има намаления на iPhone поне година, откакто е пуснат новия модел.
С намаление може да се вземе апарат, ползван 20-30 дни и пуснат за продажба по някаква причина.
След като взех iPhone Х вече 8 плюс не ми трябва и го пуснах да заминава - това е само един пример.
Има хора, които не могат да свикнат с размера или  друга причина има при тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро на черния Петък ( 24 Ноември т.г) ... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, algor написа:

Няма да има намаления на iPhone поне година, откакто е пуснат новия модел.
С намаление може да се вземе апарат, ползван 20-30 дни и пуснат за продажба по някаква причина.
След като взех iPhone Х вече 8 плюс не ми трябва и го пуснах да заминава - това е само един пример.
Има хора, които не могат да свикнат с размера или  друга причина има при тях.

Има и разни "лизингови тарикати", които плащат първа вноска и след това продават в един сайт с три букви................ аз лично от тях не бих си купил каквато и да е електроника.

(п.с. теб не те визирам, защото имаш 2-та най-актуални модела)

напиши как е батерията?

поздрави!!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Freem@n написа:

По-скоро на черния Петък ( 24 Ноември т.г) ... ;)

Ще напиша още веднъж това, което знае всеки ползвател на iPhone: на актуалните, нови модели отстъпка няма никъде по света.

преди 1 час, chasovnik написа:

Има и разни "лизингови тарикати", които плащат първа вноска и след това продават в един сайт с три букви................ аз лично от тях не бих си купил каквато и да е електроника.

(п.с. теб не те визирам, защото имаш 2-та най-актуални модела)

напиши как е батерията?

поздрави!!!!

Батерията е чук отвсякъде и като гледам мненията и на други ползватели, това е една от силните страни на модела.
За това допринасят, разбира се, екран и процесор и оптимизирани приложения и т.н.

Много, много трудно човек с нормално ползване може да срути батерията за ден.
С доста ръчкане и интензивно ползване изкарва ден и половина без проблем и обикновено около 9 часа екран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А струва ли си ъпгрейд от 8plus към X-a ? Струват ли си тези 700 лв повече? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен лично си струва, макар да изгубя пари след въпросният преход.
Когато купувах 8 плюс бях наясно, че ако ми хареса Х-ката ще бъда назад, но това са рисковете на професията, както се казва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тези 9 часа на екран си късметлия отвсякъде. Както се оплаках в другата тема 7+ купен на 30 август след ъпдейт до иос11, батерията умира отвсякъде. За 12 часа и 3 часа ръчкане през 4г-то на мЕнтел пада до 16-20%. :(

Както описваш издържливостта на батерията - такава беше и моята до прецакването с иос11 и до тук.

Редактирано от chasovnik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като влезнеш в Батерия какво ти показва, кои са първите 3-4 най-големи консуматора на батерия и с колко процента?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.11.2017 г. в 18:25, algor написа:

Като влезнеш в Батерия какво ти показва, кои са първите 3-4 най-големи консуматора на батерия и с колко процента?

Instagram 50% процента- това е основното което използвам през мобилната мрежа. Изчел съм всичко по темата енергоспестяване в интернет: бегграунд апп рефреш, локализация, безжична мрежа и тем подобни спираници . Поне 10 пъти рестор и/или фабрични настройки и НЕ - здраве да е.Днес с по-малко "ръчкане" 12:30ч/2:10ч и батерията на е на 28% като същевременно телефона пропътува 300км и е "закачил" поне 30 различни клетки...

Поздрави!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, chasovnik написа:

Instagram 50% процента- това е основното което използвам през мобилната мрежа. Изчел съм всичко по темата енергоспестяване в интернет: бегграунд апп рефреш, локализация, безжична мрежа и тем подобни спираници . Поне 10 пъти рестор и/или фабрични настройки и НЕ - здраве да е.Днес с по-малко "ръчкане" 12:30ч/2:10ч и батерията на е на 28% като същевременно телефона пропътува 300км и е "закачил" поне 30 различни клетки...

Поздрави!!!!

Това приложение е върнато от бакъп при новия телефон или е инсталирано на чисто?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирам "на чисто" през айтюнс, като свалям целя 2.64Гб файл и чак след това върнах бекъп от айклауд, който беше около 250Мб (по съвет на съфорумници за да запазя данните от 3 игри, т.е само игрите).

Според мен ако се ползва само Instagram през 4Г батерията пада изключително бързо - за 30 мин. около 15-20%, а и в офиса ми се струва, че имам проблеми със самата мобилна мрежа?

Поздрави!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тоя бакъп се омазва всичко.

Първо пробвайте 2-3 дни как се държи апарата, след като изтриете Инстаграм и да видим как е батерията без него.
След това ще преценим нататък.

пп. Триете приложението и рестарт на апарата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11.11.2017 г. в 18:40, Unbars написа:

А струва ли си ъпгрейд от 8plus към X-a ? Струват ли си тези 700 лв повече? 

Повярвай ДА

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех си iphone 8 plus и имам въпрос .. Да изтощавам ли батерията за първи път или да го пусна да се зарежда да речем на 10 -20 % и колко време да се зарежда първият път ? Благодаря предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зареждай смело ,не го изтощавай до край и честита придобивка.Зареждай до 100%

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.