Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ,  трябва ми съвет за нов монитор . В последно време се заглеждам по изитите , но нз дали са толкова добри , колкото ги хвалят . Ще се изпозлва главно за гейминг и малко  писане на код ,  бюджет около 650 лв. В момента съм с  24-ка и за това желая да е или 24  до 27  инча .

https://www.ebay.com/itm/NEW-MSI-OPTIXG24C-Optix-G24C-Widescreen-LCD-Monitor-24-in-24in-/182792813487?_trksid=p2349526.m4383.l4275.c10  - този ми е хванал окото :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При налична 24"-ка аз не бих тръгнал да си сменям монитора, още повече с друга 24"-ка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Roujin Z написа:

Да но е извита. :happy-minion:

Да тази е извита, другата ще е извита в двете направления, после ще обгръща главата ти (като сфера) ... и така като с телефоните всеки месец с нов.

Има няколко основания за покупката:

- първото е да се начеше крастата - за това няма решение (освен липсата на пари)

- второто е новия монитор да ти дава много повече от предходния - значително подобрение на размера и резолюцията му, по-добър тип матрица, входове който ти трябват а другия няма и т.н.

- повреда на стария монитор и икономически необоснования му ремонт

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мониторът с който съм в момента е 2ра ръка, ЛОС с неработещ usb port и жак за слушалки, и странни петна по дисплей ( върху него - изцапан с нещо, което няма чистене), някой друг изгорял пиксел и е на достатъчно години .Нз дали стана ясно, че не ми се копува нов монитор само за гъзарията. ЗА това ви и питах, иначе се чудя дали 24 или 27, защото нз 27ца дали няма да ми е много голям, след като работя на бюро и мониторът ще ми е на 1и нещо от лицето. Благодаря все пак

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом като ще е 1080p и 24 е достатъчен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, за да не отварям нова тема ще пиша в тази. Искам да си взема някакъв нов монитор от нисък клас, около 200-тях лева. В момента съм с една 19" от първите LED Филипси, който ползвам безгрижно повече от 10 години, но искам вече да го сменя. Спрял съм се на два модела, искам мнението ви дали стават и кой ще е по - добре да избера. Характеристиките са сходни, какви са разликите и кой според вас си заслужава повече. AOC като марка само съм ги чувал, нямам никакъв досег до тях, той ми харесва повече на вид сякаш, но пък съм по - положително настроен за филипса, струва ми се че и има някоя друга екстра и сертификат повече, как мислите, ето ги двата модела:

1. Philips 223V7QHSB

2. AOC i2269vwm 

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.