Премини към съдържанието
theking44

Купуване на съдържание от google play store

Препоръчан отговор

Здравейте имам един известен проблем с купуването на съдържание от google play store през теленор винаги каквото и да се опитвам да купя ми дава една от следните грешки "Вашата транзакиция не е завършена" или "Неуспешно плащане". Предварително да кажа нямам дебитна карта или не познавам такива които да имат дебитна карта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За целта се титулярът на тел. номер да се обърне към Теленор.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей! Аз често купувам от Google Play, но имам дебитна карта от Bulbank тя става за купуване. Ти отиди до Теленор и те ще сложат отметка в сметката ти за да можеш да плащаш, ако имаш въпроси - питай.

Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Person написа:

Здравей! Аз често купувам от Google Play, но имам дебитна карта от Bulbank тя става за купуване. Ти отиди до Теленор и те ще сложат отметка в сметката ти за да можеш да плащаш, ако имаш въпроси - питай.

Това което Person искаше по-чисто да каже е;

Отиди в Telenor и им заяви че искаш свободно да пазаруваш от магазина на Google Play, Те ще направят така че всяка една твоя покупка да се начислява към месечната Ти такса, ако плащаш по 20 лева на месец за телефона си и си закупиш нещо от Google Play Store за 5 лева, то в края на месеца няма да платиш 20 лева, а 25, вместо да ходиш и да вадиш карти по банките.

П.П: Ако ще си вадиш дебитна карта искай да Ти направят Visa Electron!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.