Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,снощи си отворих камерата да снимам,щракнах снимка и телефона се рестартира.Включи се и тръгнах да си въвеждам пин кода на сим картата и ми изписа ''Системен ПИ спря'' ,натискам ОК и тела ми показва снимката на началния екран без икони без нищо и изгасва.(Samsung Galaxy a7 a700f).Благодаря предварително.

П.п.:Когато тръгна да правя опити за хард ресет се появява това :

samsung-a700f-galaxy-a7 (1).jpg

samsung-a700f-galaxy-a7.jpg

Редактирано от Ivan_99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега ти си влязъл в Dowlnload mode, натискайки Бутона за намаляне на звука + този за начало + този за захранването.

Трябва да натискаш този за усилване на звука + този за начало + този за захранването.

http://www.hardreset.info/devices/samsung/samsung-a700f-galaxy-a7/

Редактирано от Freem@n (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да ти се преинсталира операционната система. Ако не знаеш как го носиш в сервиз и си приготви между 30-50 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това се е получило защото си снимал,а батерията е била паднала или не е имала достатъчно енергия да извърши това действие. Изключи телефона и си зареди хубаво батерията. Избягвай докато не си смениш батерията да снимаш. Аз имах подобен проблем .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.