Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели, 

обикновенно този тип проблеми си ги решавам сам с помоща на гугъл.. , НО какво ли не правих и точен отговор не намирам.. От известно време на лаптопа при менюто за избор на мрежи ми изписва следния проблем - Not connected, No connections are available.. Изгледах 100 клипа на индийци в ютуб как да го оправя, не помагат.. единствено май стигнах до заключението, че имам corrupt files при internet driver-ите.. Изтеглих 2 различни драйвера от сайта на Intel, но след тяхната инсталация пак нямам интернет. Много се надявам да ми помогнете.. Поздрави :)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как да помогнем. Марка и модел на лаптопа или на дедкстоп машината, с кой драйвер е проблема и с каква ОС е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Емил Костов написа:

И как да помогнем. Марка и модел на лаптопа или на дедкстоп машината, с кой драйвер е проблема и с каква ОС е.

Windows 7 Professional

Dell/Inspiron 15R 5521/ 64-bit.. Нямам идея с кой драйвер е проблема..ето според това съдя,че имам някакъв проблем с тях: 

dadadprogram.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тотално омазани драйвери. Дано не се налага чисто нова преинсталация на Windows. Ето линк с драйверите на производителя. Инсталирай си и програмата AIDA, за да видиш точния модел на безжичната карта, за да може да свалиш правилните драйвери.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря :) 

преди 26 минути, Емил Костов написа:

Тотално омазани драйвери. Дано не се налага чисто нова преинсталация на Windows. Ето линк с драйверите на производителя. Инсталирай си и програмата AIDA, за да видиш точния модел на безжичната карта, за да може да свалиш правилните драйвери.

много се извинявам, но не намирам линка :/ 

Редактирано от moniantov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, moniantov написа:

Много благодаря :) 

много се извинявам, но не намирам линка :/ 

Не го намираш щото съм пропуснал да го сложа. Често я правя тази глупост. Ето го

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11/12/2017 в 19:32, Емил Костов написа:

Тотално омазани драйвери

По-скоро мрежова функционалност
@moniantov, кликни двукратно на някое от устройствата за мрежа с [!], маркирай всичко в полето под Device status,  кликни с десен буто по маркирания текст и избери Copy Ctrl+C. Публикувай тук копираното.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цяло uninstall с чекче да махне и драйвъра на всичко под Network Devices. После инсталирай си деайвърите за машината - всичките. Освен това виж каква ти е безжичната карта преди да качваш за всяка, която мярнеш в нета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдолу на лаптопа би трябвало да има стикер с марка/модел на мрежовия адаптер - от там в сайта на Dell търсиш драйвера за модела на лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11/14/2017 в 22:58, vstoitsov написа:

Като цяло uninstall с чекче да махне и драйвъра на всичко под Network Devices. После инсталирай си деайвърите за машината - всичките. Освен това виж каква ти е безжичната карта преди да качваш за всяка, която мярнеш в нета.

И после направо да преинсталира, нали? Не, че системата ще му позволи да деинсталира обградените в червено...
Snap2.png

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под всичко съм имал предвид, което е инсталирал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11/14/2017 в 4:52, ExaFlop написа:

По-скоро мрежова функционалност
@moniantov, кликни двукратно на някое от устройствата за мрежа с [!], маркирай всичко в полето под Device status,  кликни с десен буто по маркирания текст и избери Copy Ctrl+C. Публикувай тук копираното.

This device is not working properly because Windows cannot load the drivers required for this device. (code 31)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пичове още нямам интернет :D има ли надежда или да го нося на сервиз :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай хубава снимка на етикетите отдолу, още нищо не си направил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от asdfj
      Здравейте.
      Имам проблем със споделянето на интернет от лан кабел.Използвам програмата Connectify Hotspot 2018 при който ми изписва Wifi adapter driver not support AP mode.Моля за помощ как да го оправя.Тъй наречения драйвер microsoft virtual wifi miniport adapter липсва от лаптопа.Марката му е Lenovo thinkpad z60t.Имам друг Lenovo g50 на който няма проблем със споделянето на мрежата.Ако е възможно без този драйвер да мога да споделя интернет на други устройства в стаята,Благодаря предварително!

• от taika
      Здравейте, от известно време имам проблем с wifi на рутера, когато се свържа с интернет ми казва "Ограничен достъп". Проблемът не е от рутера, защото и други хора се свързват, а и аз се свързвам с телефона ми, а при други мрежи нямам проблем. Моля за помощ. Благодаря!
    • от DarkEdge
      COMPLETE INTERNET REPAIR
      Живеем в епоха на интернет и с широко използваните технологии идват нови проблеми. Тъй като услуги като Facebook, Twitter, YouTube, счетоводство, резервни копия и редактори на документи стават все по-популярни, повечето хора не могат да функционират без интернет. Но какво да направите, когато вашата интернет връзка се разпадне. Да, разбира се; техникът е опция, но това е скъпа опция. Тук идва Complete Internet Repair.

Complete Internet Repair е мощен безплатен инструмент с отворен код за ремонт на интернет връзки. Моля, имайте предвид, че не е в състояние да отстрани проблеми с хардуера или да включи вашия ISP. Накратко; Complete Internet Repair ще се опита да поправи вашата интернет връзка.

Основен екран на Complete Internet Repair Build 5.1.0.3911
      КАКВО МОЖЕ ДА СЕ РЕМОНТИРА
       Ще трябва да запомните две златни правила за всяка помощна програма за ремонт .
      Първо; Не се опитвайте да поправите нещо, което не е счупено - може да го счупите.
      Второ: инструмемтът не може да поправи всичко, не сме като всевиждащия и всезнаещ Оракул, не можем да предвидим всяка ситуация, но всичко това казва: Complete Internet Repair трябва да може да помогне с повечето от вашите проблеми с интернет. интернет може да помогне (без обещания), ако имате някой от следните проблеми:
      o                    Проблем с интернет или мрежата след премахване на рекламен софтуер, шпионски софтуер, вирус, червей, троянски кон и др.
      o                    Проблем с интернет или мрежата след премахване на рекламен, шпионски софтуер, вирус, червей, троянски кон и др.
      o                    Няма достъп до никой уебсайт или има достъп само до някои уебсайтове.
      o                    Изскачащ прозорец с описание на грешка, свързана с проблем с мрежата.
      o                    Няма свързаност с мрежата, поради грешки в системния регистър.
      o                    Проблем с DNS търсене.
      o                    Неуспешно подновяване на IP адреса на мрежовия адаптер или други DHCP грешки.
      o                    Проблем с мрежовата връзка със съобщение за ограничена или липсваща връзка.
      o                    Обновяването на Windows не работи.
      o                    Имате проблеми при свързването със защитени уеб сайтове (напр. банкиране).
      o                    Internet Explorer спря да работи или се срива през цялото време.
      o                    Проблемни настройки на прокси сървъра.
      o                    Няколко други интернет грешки, но няма да се обсъждат всички тук.
      ОТСТРАНЯВАНЕ НА ПРОБЛЕМИ С МОДЕМА
      Както споменахме по-горе, Complete Internet Repair няма да поправи хардуерните проблеми. Ако Complete Internet Repair не помогне с проблемите ви с интернет, проверете следните основни стъпки за отстраняване на неизправности, преди да позвъните на техник:
      o                    Уверете се, че модемът е свързан, включен и работещ.
      o                    Уверете се, че всичко е свързано или ако използвате безжична връзка, уверете се, че сте свързани към модема.
      o                    Обадете се на вашия интернет доставчик да тества трасето ви (може би ще трябва да рестартират устройствата по трасето си или да имат проблем от тяхна страна.
      o                    Запазете потребителското име и паролата си за достъп до интернет.
      o                    Направете начално установяване (Reset) на модема си (трябва да се запознаете с документацията на модема, за да разберете как)
      o                    o Въведете отново данните си за вписване в интернет (данните по подразбиране за влизане в интерфейса за конфигуриране на модема трябва да са отпечатани в ръководството - това обикновено е:
      username: admin
      password: admin).
      o                    Ако все още не можете да намерите информацията за влизане, опитайте http://www.routerpasswords.com
      o                    След като изпълните всички тези стъпки и интернет все още не работи, модемът може да е повреден и ще трябва да го замените или да се обадите на техник.
      ИЗТЕГЛЯНЕ НА COMPLETE INTERNET REPAIR

Complete Internet Repair се предлага в два режима:
      - Инсталатор за инсталиране на Complete Internet Repair на вашия компютър
      - Портативна версия за директно изпълнение от флашка или преносим твърд диск, коет означава, че можете да носите инструмента със себе си и да сте го готови, когато нещо се обърка. Той няма да запише никакви настройки в системния регистър или да остави следи в компютъра ви. Така че, можете да го използвате и никой да не знае, че сте го направили. Просто изтеглете версията, която предпочитате.

ИЗТЕГЛЯНЕ ComIntRep_3925_Setup.exe ПОРТАТИВЕН ComIntRep_3925.zip     ЛИЦЕНЗ Open Source ИЗИСКВАНИЯ Windows® XP, Vista, 7, 8 / 8.1, 10 (32 and 64 bit)
    • от cybercop
      Ако някой ползва драйвър на Nvidia, свален, като .run файл от официалната страница, моля да ми каже, задължително ли е убиването на X сървъра по време на инсталацията. Става въпрос за 340 драйвър, който ползвам за G210 на най- експлоатираната си машина. Другото, което ме интересува е, има ли ограничения за ядрото. Конкретно ме интересува 2.6.32.ххх. В новите дистрибуции, инсталирам драйвърите от хранилищата и не ми се е налагало да ги свалям от външен източник. Не убивам и графичния сървър, а само рестартирам машината.
      Благодаря предварително за отговорите !
    • от StarLeofN2
      Здравейте , трябва ми помощ с намирането на драйвър за тъчпада на Asus X550LN  . При комбинация от fn + f9  да се пуска или спира както е по принцип . Благодаря !
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.