Премини към съдържанието
TBITW

Какво ми е нужно за да стана следовател

Препоръчан отговор

Здравейте,бях видял такава тема в сайта отпреди доста време,понеже оттогава нещата вече са различни,искам да попитам какво ми е нужно,за да стана следовател в бъдеще?На какви предмети да наблегна?,Каква диплома ми трябва и колко допълнително трябва да уча след средното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Завършваш юридическо образование.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нужно ти е да мразиш хората, да искаш да им вредиш, да се гавриш с тях, да си зареден с достъчна доза болен садизъм.
Също както един тигър трябва да е зареден генетично с огромна доза агресивност, за да е успешен убиец и следоватялят трябва да патологичен мръсник, за да я работи тази работа дълги години.

Трябва да си голем лъжец за да можеш да се излъжеш самият себе си, че уж гониш престъпниците нарушаващи законите.
Защото освен престъпниците ще трябва да вкарваш в пандиза и хора не платили данъци. Пък те не са престъпници, ама ти и тях трябва да ги мразиш и да изпитваш удоволствие когато успееш да ги принудиш да си признаят с бой в мазето на полицийското управление.

Да си следовател е същото като да си палач главорез, трябва да изпитваш наслада от чуждото страдание.
При следователите обаче е законно да съсипват живота на човек който никога не са виждали.
Те са слугите на репресивната система на властта.

Редактирано от Белгиеца (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oще не съм чул някой в България да е влязъл в пандиза за неплатени данъци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Белгиеца написа:

Нужно ти е да мразиш хората, да искаш да им вредиш, да се гавриш с тях, да си зареден с достъчна доза болен садизъм.
Също както един тигър трябва да е зареден генетично с огромна доза агресивност, за да е успешен убиец и следоватялят трябва да патологичен мръсник, за да я работи тази работа дълги години.

Трябва да си голем лъжец за да можеш да се излъжеш самият себе си, че уж гониш престъпниците нарушаващи законите.
Защото освен престъпниците ще трябва да вкарваш в пандиза и хора не платили данъци. Пък те не са престъпници, ама ти и тях трябва да ги мразиш и да изпитваш удоволствие когато успееш да ги принудиш да си признаят с бой в мазето на полицийското управление.

Да си следовател е същото като да си палач главорез, трябва да изпитваш наслада от чуждото страдание.
При следователите обаче е законно да съсипват живота на човек който никога не са виждали.
Те са слугите на репресивната система на властта.

Тъкмо и аз си мислех да стана следовател и ти уби детската ми мечта! Но пък мога да стана изследовател.Случайно да знаеш какво ми е нужно за да стана изследовател?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, miroslavm написа:

да стана изследовател?

За начало да си учиш уроците .:angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Филипов написа:

За начало да си учиш уроците .:angry:

Като те гледам ти как си си научил твоите,че чак и акъл даваш :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, miroslavm написа:

Тъкмо и аз си мислех да стана следовател и ти уби детската ми мечта! Но пък мога да стана изследовател.Случайно да знаеш какво ми е нужно за да стана изследовател?

За да станеш изследовател е добре да си леко зле със социалните умения за общуване и забавление с други примати от породата хомо-сапиенс.
Да си един такъв затворен в себе си, особняк бе, способен да се отдава на ненужни занимания. Ако успееш да се убедиш че нормалният човешки живот не е за  теб, демек не ти се разправя да се грижиш за жена и деца и да изкараш пари за жилище и някоя каручка и телевизори и компютри и перални, тогава можеш да се посветиш на Науката, или на някоя религия с цел запълване на празнотата в животът ти.
Айнщайн е имал едно психично болно момче, не се е грижил за него, за майка му също не го е било особено грижа.
Да, ама е открил формули помагащи да се направи атомна бомба, ехееее това е щастието, да гръмеш Хирошима да ти стане кеф че си велик учен.
Понеже атомните бомби вече знаят как да ги правят, можеш да се посветиш на изследване на топенето на ледовете на южния полюс, сега е на мода екология и озонни дупки и вегетаризъм.
Дарвин е бил изследовател, скитал е по какви ли не острови да изучава костенурки например и всякакви  други гадинки. Допринесъл е за развитието на марксистко ленинската човекомразеща идеология. Понеже комунягите мразят религиозните заблуди, на тях им е дошло добре да ползват на готово еволюционната теория на Дарвин. 
Изследователският труд е да бачкаш за другите и все някой ще се възползва за негова изгода от резултатите ти. Било то голяма фармацевтична компания, било то някой секретен военен завод, все ще се намери някой да ти употреби труда. Например ако откриеш молекула позволяваща да се отслабва без особени рискове за общото здравословно състояние, всичките мошеници ще се опитат да имитират твоето откритие, с цел изкарване на луди пари.
Абе от изследователите понякога има полза за всички примати, по-добре е да си такъв, отколкото следовател.

преди 10 часа, Без умствен капацитет написа:

Я , офцътъ кък съ издади ба, тя била тайна сътрудничка на репресивния апарат, щом като им знае форумчето.

Редактирано от Белгиеца (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Белгиеца написа:

Я , офцътъ кък съ издади ба, тя била тайна сътрудничка на репресивния апарат, щом като им знае форумчето.

следя те:magnifier:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле тука големи неща се завъртяха...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.11.2017 г. в 10:29, Белгиеца написа:

За да станеш изследовател е добре да си леко зле със социалните умения за общуване и забавление с други примати от породата хомо-сапиенс.
Да си един такъв затворен в себе си, особняк бе, способен да се отдава на ненужни занимания. Ако успееш да се убедиш че нормалният човешки живот не е за  теб, демек не ти се разправя да се грижиш за жена и деца и да изкараш пари за жилище и някоя каручка и телевизори и компютри и перални, тогава можеш да се посветиш на Науката, или на някоя религия с цел запълване на празнотата в животът ти.
Айнщайн е имал едно психично болно момче, не се е грижил за него, за майка му също не го е било особено грижа.
Да, ама е открил формули помагащи да се направи атомна бомба, ехееее това е щастието, да гръмеш Хирошима да ти стане кеф че си велик учен.
Понеже атомните бомби вече знаят как да ги правят, можеш да се посветиш на изследване на топенето на ледовете на южния полюс, сега е на мода екология и озонни дупки и вегетаризъм.
Дарвин е бил изследовател, скитал е по какви ли не острови да изучава костенурки например и всякакви  други гадинки. Допринесъл е за развитието на марксистко ленинската човекомразеща идеология. Понеже комунягите мразят религиозните заблуди, на тях им е дошло добре да ползват на готово еволюционната теория на Дарвин. 
Изследователският труд е да бачкаш за другите и все някой ще се възползва за негова изгода от резултатите ти. Било то голяма фармацевтична компания, било то някой секретен военен завод, все ще се намери някой да ти употреби труда. Например ако откриеш молекула позволяваща да се отслабва без особени рискове за общото здравословно състояние, всичките мошеници ще се опитат да имитират твоето откритие, с цел изкарване на луди пари.
Абе от изследователите понякога има полза за всички примати, по-добре е да си такъв, отколкото следовател.

Извинявам се,че закъснях с отговора,който два дена очакваш.Знаех си ,че само компетентен човек като теб по-всички въпроси и теми,може да даде най-точния отговор на моите изследователски мъки(а и на следователските ми,също). За което съм ти мноооого благодарен. Никога обаче не съм вярвал в теорията на Дарвин,все пак сме и в 21 век,а и вече сме доста големи да вярваме и У Дедо Коледа. Според мен няма как от примати да произлязат дървени философи.Ама от друга страна пък знае ли човек,може пък доста добре да са еволюирали..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.