Премини към съдържанието
Ovitech

Помощ.Изправяне на носеща греда/праг на Ford Focus

Препоръчан отговор

Ford Focus 1.8 TDCi
Здравейте, от сега си казвам че нищо не разбирам от автомобили и моля за извинение ако греша почти навсякъде. 

Днес ме нацелиха странично и "малко" ме поугънаха от дясната страна хлътнах с около 30см
Вратите ясно са за смяна, но ме интересува носещата греда и праговете дали може да се изправят на стенд(дозер) в гр.Пловдив някъде или направо да сменям колата?

Снимки:

soLDMxm.jpgK1arDgb.jpg

XdlfGUT.jpg

Някой знае ли сервизи в пловдив с необходимата апаратура където да могат да ми съдействат?

Редактирано от alex271 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчакай оценката на застрахователите че може и да си за скрап. Един съсед с по-малко визуално се раздели с Audi A8. Кой е виновният?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е че колата тъкмо излизаше от автосалона, дори още не е регистрирана, няма никакви застраховки и тн

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако другият е виновен той ще плати от неговата гражданска.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той другия даде задна и отлетя, единственото което видях е че беше голф но това е друга тема, някаква идея къде може в пловдив да се закара тая барака да я погленат ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В полицията оплакване че е напуснал ПТП - да го издирват. Не се ли обади на 112? Ти ли си виновен или другия? Коло пъти да те питам?

За сервизи питай продавача. Но ако е усукано шасито - dapriest.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не съм звънял на 112 щото ми писна от тая барака на оная работа. Взех я преди седмица, оказа се че има проблем с двигателя, чисто нов неизпозлван двигател и сложих(макс пробег < 10км), после проблем с ГНП-то се оказа че има щото нещеше да пали... и хайде пак в сервиза, чисто ново ГНП и взех първа ръка, днеска го смениха и на излизане от сервиза(не от автосалона както по горе писах), да май отнех предимството на някъв който дори не намали, нулев спирачен път право в мен, даде задна и уфейка. Такъв карък съм този месец че няма на къде по зле, преди 2 седмици си купих нов телефон на излизане от магазина ми го откраднаха, ся колата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Ovitech написа:

на излизане от сервиза

Питай, все си познават колегите.

За ГНП - https://www.clubford.org/forum/viewtopic.php?f=14&t=40170

За другото можеш да погледнеш пак там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.