Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Dora666 написа:

Спи ми се.

Ама съм инат :wub:

s800.webp

И аз съм така. Спи ми се ама се чудя с кво да се занимавам

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма 1 часа, спяло им се. Гладни - ядат. Спи им се - спят. Мързи ги - гният. Обаче имат претенция, че били свободни. Свободни да се подчинявате на едно тяло. Няма по-разплуващо нещо от охолността. Пръкна се и мършата се размножи. Няма друг вид така да си къта мършата. Няма.

• Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре на инат няма и да ям пък

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, аm-аm написа:

Няма 1 часа, спяло им се. Гладни - ядат. Спи им се - спят. Мързи ги - гният. Обаче имат претенция, че били свободни. Свободни да се подчинявате на едно тяло. Няма по-разплуващо нещо от охолността. Пръкна се и мършата се размножи. Няма друг вид така да си къта мършата. Няма.

Ехеее

Как да разбирам това? 

Аз пък точно това правя - не се подчинявам изобще :jumping11:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Объркващо е малко, сега не знам да си лягам ли, да не си ли лягам .......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Dora666 написа:

Аз пък като съм си легнала, файда няма. :eek:

И аз ще те последвам след малко. То се е видяло, че ще се спи. Сори @аm-аm

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ам ам, има ли връзка със спането?

С яденето явно да :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз от поне 20 години не съм ял хубави череши. Тука има едни ама са направо оцет.

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, BMW Маниак написа:

Аз от поне 20 години не съм ял хубави череши. Тука има едни ама са направо оцет.

Да се качиш на дървото и да си ги ядеш е най-сладко! А тук в последните 1, 2 години не знам дали си чул, някъде за кратко време килограм череши струваше 80 лева. Аз не вярвам много да е реално това ама не гледам новини и малко ме съмнява да е истина

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, California написа:

Да се качиш на дървото и да си ги ядеш е най-сладко!

Помня го и този момент кога ходех по бригади.

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.05.2018 г. в 0:33, California написа:

В Студентски град почти всички заведения за хранене работят и през нощта ...... само да уточня

Евала! Миналото лято си бях към 0ч.  през ноща  в София и бях умрял от глад като куче.Първо отидох в един ресторант, където винаги там се храня,обаче бяха преключили с кухнята.Обаче гладен знам, че не мога да заспя и обикаляне обикаляне из София никъде не намерих освен една сръбска скара.Мразя да ям по такива места,ама немаше как в случея, че глада е по-силен и от тока.Леле на сутринта така спрях влака с глава от тая сръбска скара.Поне сега знам, че в студендстки град има заведения за хранене 24-7.Надявам се да не са некви от типа ,,Сръбска скара,,:)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, franchesko написа:

Евала! Миналото лято си бях към 0ч.  през ноща  в София и бях умрял от глад като куче.Първо отидох в един ресторант, където винаги там се храня,обаче бяха преключили с кухнята.Обаче гладен знам, че не мога да заспя и обикаляне обикаляне из София никъде не намерих освен една сръбска скара.Мразя да ям по такива места,ама немаше как в случея, че глада е по-силен и от тока.Леле на сутринта така спрях влака с глава от тая сръбска скара.Поне сега знам, че в студендстки град има заведения за хранене 24-7.Надявам се да не са некви от типа ,,Сръбска скара,,:)

Има всичко сандвичи, бургери, палачинки, пици дори и хранителните магазини работят денонощно така че гладен няма да останеш

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, California написа:

А тук в последните 1, 2 години не знам дали си чул, някъде за кратко време килограм череши струваше 80 лева. Аз не вярвам много да е реално това ама не гледам новини и малко ме съмнява да е истина

Ако са били хубави:) Има една приказка и е много вярна между другото: ,.Скъпото не винаги е хубаво, но хубавото винаги е скъпо,,;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, franchesko написа:

Ако са били хубави:) Има една приказка и е много вярна между другото: ,.Скъпото не винаги е хубаво, но хубавото винаги е скъпо,,;)

Да аз сега ям едни много хубави, които със сигурност не са 80 лева

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, California написа:

Да аз сега ям едни много хубави, които със сигурност не са 80 лева

Ама не прекалявай...:) Нали знаеш вица за ония където изял две кила череши:) Иначе ти завиждам благородно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, franchesko написа:

Ама не прекалявай...:) Нали знаеш вица за ония където изял две кила череши:) Иначе ти завиждам благородно.

Няма, няма! Те малко бяха в една купичка :baby:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, California написа:

Няма, няма! Те малко бяха в една купичка :baby:

Добре,лека и умната:handshake:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.