Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги,

Решил съм да сменям сегашната алфа 147 с нещо малко по-ново и голямо. Бюджета ми е до към 23000 лева, трябва нещо доста да ми хареса за да дам повече. От към марки нямам много предпочитания, едиствено на ауди не съм почитател. Ще е карам из София и ще паркирам в гараж. Нямам предпочитания ръчка или автоматик. И само да кажа, че не говоря за нова кола.

Дали може да дадете някакви предположения? Интересно ми е какво се харесва на хората, за тези пари. Нещо от сорта на БМВ 3-ка ми се върти на мен, но предлагайте и вие.

Поздрави,
Николай Иванов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

За тези пари W204-ка мерцедес е идеален. Вече от вас зависи, дали да е с много коне или по-малко. Задължително автомат , много по-практично е а и усещането е много по-добро от ръчка.

От човек който се занимава с коли знам, че BMW 3-ка не е най-удачен избор. И аз бях пред същата дилема дали да е БМВ или Мерцедес и в крайна сметка не съжалих, все пак мерцедеса е класа над БМВ-то - тук говорим за едни и също серии, не някой да изригне с M5, M6 модели.

Успех!

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Огледай се за е60 ако искаш БМВ-голяма комфотна,луксозна,красива перфектна е, ако имах тези пари вероятно това би бил избора ми.При Мерцедес както казаха по горе в204 или в211 или ЦЛС също варианти.

Успех от мен !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, bijutero написа:

Огледай се за е60 ако искаш БМВ-голяма комфотна,луксозна,красива перфектна е, ако имах тези пари вероятно това би бил избора ми.При Мерцедес както казаха по горе в204 или в211 или ЦЛС също варианти.

Успех от мен !

Гледах само снимките на предложените модели. Не зная колко струват предложените модели , като нови, но не са по- малко от 150 000 лв с ДДС.

Странно ми е нов автомобил на цена над 150 000 лв да падне до 23 000лв за няколко години. Поради каква причина?

на 14.11.2017 г. в 14:06, Nikolay94 написа:

Здравейте колеги,

Решил съм да сменям сегашната алфа 147 с нещо малко по-ново и голямо. Бюджета ми е до към 23000 лева, трябва нещо доста да ми хареса за да дам повече. От към марки нямам много предпочитания, едиствено на ауди не съм почитател. Ще е карам из София и ще паркирам в гараж. Нямам предпочитания ръчка или автоматик. И само да кажа, че не говоря за нова кола.

Дали може да дадете някакви предположения? Интересно ми е какво се харесва на хората, за тези пари. Нещо от сорта на БМВ 3-ка ми се върти на мен, но предлагайте и вие.

Поздрави,
Николай Иванов

. Няма смисъл в темата на автора. Няма смисъл от въпроса на автора. Не бързам да помогна на питащия. Нека автора на темата и въпроса тоест питащия да уточни, какво точно му трябва. Напримерно: Лимузина, хечбек, комби, Джип, Ван,  Микробус, брой врати и др. подробности.

Нямам нищо против автора на темата, но мога да дам линк към българско такси за тези пари, карано в България от Български шофьори на две смяни денонощно. Моля не ме съдете.  Извинявам се.

Не бързам да помогна на автора на темата, но би било добре да уточни вида на горивото и др. подробности. Колко километра на година пробег ще има нужда да изминава?

Синтезирам си мнението. Каквато и кола да си купи, ще трябват пари за поддръжка, гуми, консумативи, гориво, части, сервиз, данъци, винетка, застраховка и още др. неща.

Срещал съм през живота си много пъти следният случай. Например. Около 1994 год беше на мода МВ 190 2.4 16 клапана. Няколко мой познати си купиха от въпросният модел и модификация, караха ги известно време - да кажеме малък период от време докато се счупи или развали нещо по- автомобила. После с години стояха пред блоковете им, защото нямаха пари за ремонт и поддръжка.

Ще е карам из София и ще паркирам в гараж. Нямам предпочитания ръчка или автоматик. И само да кажа, че не говоря за нова кола.

Трябва Ви кола за пътуване до работа и магазина или Ви трябва работен автомобил, който да Ви изкарва пари. Тоест да Ви храни.

Интересно ми е какво се харесва на хората, за тези пари. Нещо от сорта на БМВ 3-ка ми се върти на мен, но предлагайте и вие.

На мен лично ми харесва колата да ме храни и издържа. До местоработата си или до магазина за пазаруване ми е по- удобно пеша или с градският транспорт. Вие вече сте си избрали марката и модела. Успех с покупката и експлоатацията.

Моля не ме съдете. Добронамерен съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе много такива теми станаха, а на мен ми се виждат много абсурдни. Аз ако имам пари за желаната кола, ще си я взема, няма да пускам теми у форума... а ако не знам и аз какво искам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 18.11.2017 г. в 10:22, otark написа:

Абе много такива теми станаха, а на мен ми се виждат много абсурдни. Аз ако имам пари за желаната кола, ще си я взема, няма да пускам теми у форума... а ако не знам и аз какво искам...

Ами то като се замисли човек, и моето, и твоето, и това преди твоето за някой може да са абсурдни мнения! По тази логика дай да закрием форума, а?! Извинявам се за спама, но ако чета подобни на последните 2 мнения, не виждам смисъл да има форуми изобщо!

Иначе към автора, понеже пита какво се харесва на хората, ето какво на мен лично би ми се харесало за подобни пари:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11510579472923832&slink=5atsj4

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11505893290483327&slink=5atsj4

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11494411999026848&slink=5atsj4

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11509727562895785&slink=5atsj4

Не харесвам дизел, именно поради тази причина съм изброил само бензинови автомобили.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не сме гадатели. Какви са ти изискванията? За тези пари можем да ти предложим различни автомобили. И 1.0 и 6.0 и 60 и 560 к.с. и джип и седан и ван и хеч и комби. Какво харесваш и какво можеш да поддържаш никой не знае. Това, че аз харесвам нещо не означава, че и ти ще го харесаш. Въпроса ти е напълно безполезен.

Редактирано от respekt86 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.