Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 11 часа, _noise написа:

написал...

Не е нужно да имам няколко висши, за да забележа, че във всеки форум щъкат особена порода кретени, все още неизвестни на науката, които бъркат състоянието си на вечна ментална имиграция с оригиналност и визионерство.

Всъщност, кретенът ползва интернет, за да се изхвърли и да поживее живот, който не е негов. Защото той не харесва живота си. Той го мрази. И това създава поле за имитация на личност. Имитация, в която няма съдържание. Защото е просто изиграна.

В крайна сметка, след всякакви преобличания и имитации истинската природа винаги избива, защото човек не може да върви срещу естественото си вътрешно състояние.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Xtreme_design написа:

Не е нужно да имам няколко висши, за да забележа, че във всеки форум щъкат особена порода кретени, все още неизвестни на науката, които бъркат състоянието си на вечна ментална имиграция с оригиналност и визионерство.

Всъщност, кретенът ползва интернет, за да се изхвърли и да поживее живот, който не е негов. Защото той не харесва живота си. Той го мрази. И това създава поле за имитация на личност. Имитация, в която няма съдържание. Защото е просто изиграна.

В крайна сметка, след всякакви преобличания и имитации истинската природа винаги избива, защото човек не може да върви срещу естественото си вътрешно състояние.

Добре се описваш, но не схващам защо ме цитираш. Аз не искам да се запознаваме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, _noise написа:

Добре се описваш, но не схващам защо ме цитираш. Аз не искам да се запознаваме.

Да разполагаш с време за размисъл и да успееш да скалъпиш като отговор само това?!:yanim:

Но защо да хабя нетно пространство с бездарните си разсъждения, когато хевиметъл феновете овеществяват в слово дълбоко трансформационен смислов анализ от привидно оригинално генерирани думи и възклицания?

Но щом държиш последната дума да е твоя - оставям ти я. Да се разбере, че твоите топки са по-големи от моите веднъж завинаги. Няма да развалям имиджа ти на "стълб на мъжествеността". Простичко и по "женски" ще отправя замечтан поглед към небето, задавайки си въпроса: „кога най-после и аз ще достигна това височайше ниво на себеосъществяване?…“ Защото е очевидно, че моите интимни преживявания гравитират в орбита около Слънцето и са резултат на неизбежен гравитационен потрес, а не плод на рефлексия от емпирично познание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мо... бъди сериозна. Ти наистина ли си помисли, че съм размишлявал поне секунда над написаното от теб?  :)   Какво... по цял ден дремя във форума и чакам кака Мо да напише нещо,та да почна да размишлявам? Слез на Земята. И какви са тия обобщения за хевиметъл феновете? Обиждаш цяла една обществена група, за която виждам че нищо не знаеш. В предишния си пост пък намеси Сирена, която също няма нищо общо с цялата патаклама. Защо това момиче така стряска съня ти, нали ти си върха на сладоледа. Много са ти объркани мислите, та да искаш и някой да размишлява над тях. Задаваш въпроси, отговаряш си... после гледаш слънцето и някакви интимни преживявания гравитират в орбита.   И накрая всичко се омазва в гравитационен потрес от рефлексия на емпирично познание.

Ай ся простичко и по женски взимай плетката и почвай да плетеш- успокоявало нервите. Че аз нерви не мога да лекувам, мога само да ги създавам... влючително и на себе си.

Ауу,чак сега се сетих- мерси за последната дума.

Редактирано от _noise (преглед на промените)
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглежда никът ми е доста вкусен, щом непрекъснато съм на езика ти? Гледам и други езици не спират да се протягат. :D

За мен няма нищо интересно в това да предскажа нечия реакция и човекът да я повтори с точност до последния детайл. Пълна скука е всеки шаблон. Това е причината да игнорирам 98 процента от постовете ти до мен във форума.

Сега се върни и ме цитирай пак. По "мъжки". Сложи ме този път до печката. А аз ще вляза в образ и ще затракам нервно с тиганите, щото интелигентността в жената е само третичен полов белег, създаден за украса на първичните и вторичните. :iron:

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сънят на Пепеляшка- втора серия. Каква печка те гони- вънка пред вратата и ако не се намери някой състрадателен човек да те прибере, сутринта ще мине една жълта кола.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

I rest my case. Vanity…my favourite sin. :cool:

Редактирано от Xtreme_design (преглед на промените)
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.